Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, száraz hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Ár: 1200 , Eladó: hdoloresz95
Állapot: 2x próbált , Helyszín: Debrecen , fizetés: Személyes átvétel, vagy előre utalás után posta megoldható a vevő terhére
Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk 10 ml
Ár: 200 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Mancsoska

2018. augusztus 8.

A papayás társával ellentétben ennek nagyon tetszik az illata is, nem csak a hatása. Én kizárólag hajmaszkként használom, minden hajmosás előtt (heti 2-3x), hajvégápolónak túl ragacsos szerintem. Általában edzés előtt kenem a száraz összefogott hajamra, így akár két órán keresztül rajta van. Samponon kívül mosáskor nem használok rá semmi mást, de nem is kell, mert nagyon puhává és fényessé teszi a hajamat. Úgy vettem észre, hogy kevésbé hullik a hajam, amióta ezt használom. Egyáltalán nem zsírosítja a hajamat. Örülök,hogy ilyen nagy kiszerelésben kapható, mert a derékig érő hajamra elég sokat kell belőle egyszer használni, de így sem fogy túl gyorsan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

mdbeata

2018. augusztus 8.

Száraz hajra szoktam felvinni hajmosás előtt.azért szeretem így használni mert a sampon nem tudja kiszárítani szegény száraz hajvégeimet. akciósan megéri de nem tudom hogy újra fogom e venni,az biztos hogy ez a mennyiség elég lesz egy ideig:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

domm

2018. augusztus 8.

Nagyon nagyon szeretem. Mióta használom sokkal puhább a hajam. Én hajmosás előtt száraz hajra szoktam felvinni pakolásként, rajtahagyom egy órát majd megmosom a hajam. Selymes és puha tapintású utána a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

viraag

2018. augusztus 7.

Ennyi pénzért nem éri meg vannak nála sokkal jobb balzsamok kevesebb pénzért (akciósan vettem).Pozitívuma hogy száraz hajra is fel lehet vinni de itt sem tapasztalok különösebb hidratálást.Illata első felvitelnél erős de pozitív értelemben de pár használat után nagyon meguntam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

szilvike94

2018. augusztus 7.

Sajnos nem vált be! :( Semmit se csinált a hajammal, sőt furcsa tapintása is lett, és jobban le is lapult. Anyukámnál kötött ki. Az illata viszont fantasztikus. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

mariannka13

2018. augusztus 6.

Egyelőre 5*, a doboz harmadát használtam el, minden egyes hajmosáskor balzsamként, ill. szárítás közben/után is felteszek egy fél diónyi adagot a száradó hosszú, szőke, vékonyszálú és szárazságra, sprődségre hajlamos göndör hajamra. Az összetevőket és az illatot is nagyon szeretem, azt érzem, a hajam tényleg táplálékként imádja a terméket. :) Könnyebben kezelhető és puhább lesz a hajam - a papayással is szemezek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

kgyrk

2018. augusztus 5.

Bevallom, engem a csomagolása és az illata fogott meg. :) Hajpakolásnak használom, puha és selymes lett tőle a hajam, a termékcsalád többi tagját is ki szeretném majd próbálni. Egyébként engem nagyon emlékeztet a Kallos banános hajpakolására, akinek ez bejött próbálja ki azt is, töredékáron kapható és a hatás is garantált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Hyacinthus1orientalis

2018. augusztus 1.

Nagyon szép lett tőle az extra hosszú hajam. Puha és illatos. Most a macadamiàs van soron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Vanília

2018. július 31.

Ez a hajápoló lett az egyik nyári kedvencem, felfedezettem. Hosszú a hajam és eddig nem volt vele gondom, de mostanában, a hőségben, napon kezdett egyre jobban kiszáradni. Tulajdonképpen eleve emiatt vettem meg ezt a terméket, mert gondoltam, hogy ha hat, akkor többféleképpen be tudom vetni. És lőn:) Szépen ápol, mondhatom, hogy (az olajokkal együtt, amiket használok mellette) szépen eltüntette a sprőd állagot a sörényemből. Imádom az illatát, az állagát és főleg azt, amikor csak úgy szárazon rákenem a hajamra és befonom. Ha elfogy, ami nem holnap lesz, mert elég nagy az adag, kipróbálok egy másik változatot is belőle. Amúgy akcióban vettem a Rossmann-ban, lehet, hogy érdemes így kipróbálni, ha valaki még nem szeretett bele...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 31.

Ejszakaikoboldmaki

2018. július 28.

Rengeteg balzsamot próbáltam már, kísérletezős típus vagyok. Legrosszabb tapasztalatom, mikor nem csinál semmit az adott termék, de ilyennel még nem találkoztam: ez konkrétan SZÁRÍT. Zsíros tövű,száraz végű festett hajam van. Ettől az egyébként csodás illatú balzsamtól kifésülhetetlen csomók és még szárazabb végek lettek. Mindhárom felhasználási módszer ugyanezt az eredményt hozta.
Nagy csalódás :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 28.

Nagy csalódás :(

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.