Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, száraz hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Ár: 1200 , Eladó: hdoloresz95
Állapot: 2x próbált , Helyszín: Debrecen , fizetés: Személyes átvétel, vagy előre utalás után posta megoldható a vevő terhére
Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk 10 ml
Ár: 200 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

ver0nika

2018. július 27.

Hatalmas ez a tégely, szerintem 5 év alatt se tudnám elhasználni, tekintve, hogy alig kell egy kis mennyiséget használnom, hogy kb vállig érő hajamon eloszlassam. Az illata hihetetlenül finom, nagyon hamar beszívódik, nem hagy zsíros, csomós érzetet hál isten. Viszont nem tudom mennyire ápol, nem érzem, hogy puhább lenne a hajam, vagy fényesebb, legalább is hosszútávon. De elhasználom, mert ártani nem árthat, és legalább jó illatot ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

HRenata

2018. július 26.

Ez az első szilikonmentes hajápoló termék, ami bevált az én hajamon. Nem törekszem már szilikonmentességre pont azért mert a rengeteg kipróbált mentes termék vagy semmit se csinált, vagy rontott a helyzeten. Ez viszont jó. Általában hajbalzsamnak használom, de tettem már száraz hajra kicsit a hajvégekre, vagy hajmosás után nedves hajra öblítés nélkül, mindegyik módon működik. Simább, puhább tőle a haj, nem nehezíti el, segíti a kifésülést és ennivaló illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 26.

Jana88

2018. július 25.

Az egyik kedvenc termékem! Isteni az illata, az állaga, elég belőle egész kis adag is egyszerre!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 25.

CeCeDrake

2018. július 25.

Oriási hype a nagy semmi körül.
1. Nem szoktam a boltban nyitogatni a termékeket. Otthon vettem észre, amikor használtam volna, hogy tele van ujjnyomokkal 😡 Dühítő. Aki belenyúlt a boltban, remélem olvassa és szégyelli a neveletlen formáját. Így 1/4 részt vesztettem, mert azt szépen lemertem róla - én nem szívesen használok olyan terméket, amibe más bunkó módon belenyúlkált! Pont amikor boltba mész, akkor tiszta a kezed, Lárifári!
2. Az illata sok.
3. Szárítja a hajat. Nem kicsit. Nagyon!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Oriási hype a nagy semmi körül.
2. Az illata sok.
3. Szárítja a hajat. Nem kicsit. Nagyon!!!

Enne

Update
Vártam néhány hetet, ahogy ígértem. Látom, hogy időközben pötyögnek be elégedetlen vélemények, amit meg tudok érteni. Az első hype (amit főleg az illata okoz) lecsengése után mindenki rájön, mit tart a kezében valójában. Nos, az én hajtípusomon nem működik sajnos. Pedig nagyon akartam szeretni, tényleg ISTENI illata van, és jól esett használni is. Csináltam mindent, kentem hajmosás előtt fél órával, mosás után vizes és szárítás után száraz hajra is, de még balzsamnak is kipróbáltam az elmúlt hetekben. A göndör és festett hajammal végülis komoly gondok nem voltak (utólag jöttem rá), amikor utoljára a fodrászomnál jártam - úgy 4 éve hozzá járok festetni - azt mondta, hogy kétszer kellett balzsamoznia, annyira száraznak érzi a hajamat. Előtte két napig már csak összefogva tudtam elviselni, olyan volt, mint a seprű. :O Eddig így nem jártam még, és ez az egyetlen új kozmetikum, amit beiktattam az utóbbi időben a hajamra. Most megint ragyog, festés után egy héttel vagyok. Azóta nem kentem a hajamra újra. Egy hajolajat viszont beszereztem, biztos, ami biztos alapon, most azzal ápolom a hajvégeimet. De most nem leszek mohó, ahhoz akkor írok véleményt, ha már több hete használom. Három csillagot hagyok meg, az illat és a természetes összetevők miatt, de nem tudom, mire fogom elhasználni...

2018. június 6.
Már nagyon vártam, hogy kipróbálhassam! A kezdeti kampány miatt kb. sehol nem találtam belőle, de aztán a hétvégén a Tesco-ban le volt árazva mind, így lecsaptam rá. Sokat tanakodtam, melyik fajtát próbáljam ki, mert göndör és festett hajam van. Ez száraz hajtípus, így arra gondoltam, ez a banános nem árthat. És hát az illata....!!! Hajmosás utáni balzsamként használtam egyszer, 2-3 percig hagytam a hajamon, és óvatosan kiöblítettem (nem alaposan). Valóban nem lesz tőle síkos tapintású a haj, egyértelműen hozza azt a hatást, mintha beszívta volna. Kérdés, tényleg így van-e? Nos, ez kiderül majd néhány heti használat után. Szárítás után is kentem belőle egy kicsit a hajvégeimre, érdekes, de itt is hamar "eltűnt" a krém. Az illata is érezhető volt még estig. Egyelőre hatalmas különbséget nem érzek a korábbi balzsamomhoz képest, néhány hét múlva jövök update-elni. De eddig imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Update

2018. június 6.

cslllzr

2018. július 25.

Először nem tetszett, mert balzsamként tényleg semmi hatása, de pakolásként használva puha és könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam. Az illata miatt 5*, elképzelhető, hogy újraveszem de lehet, hogy inkább a papayásat próbálom ki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Colormonkey

2018. július 24.

Most használtam el az első tégelyt, és biztos, hogy újraveszem. Kíváncsi vagyok a többi változatára is, de ez a banán illat annyira jó, hogy szinte már függő lettem... :D Abszolút kedvenc! hajmosás után pakolásként használom, kb tíz percig hagyom fent, és nagyon puha, hidratált tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Katakence

2018. július 24.

A legjobb pakolás, amit valaha használtam!
Hússzú, vastag szálú, festett szőke hajam van. Sokat bajlódtam a szárazságával, de ez végre megoldódott. Nagyon tetszenek a természetes összetevők, az illata pedig isteni, nekem hajmosástól hajmosásig tart. Tovább hagyom rajta az ajánlott 3 percnél. Nagyon puha, sima és illatos lesz tőle a hajam. Könnyen ki tudom hajmosás után fésülni. Csak ajánlani tudom, én már a második tégelyt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

A legjobb pakolás, amit valaha használtam!

Mauri79

2018. július 23.

Azt hiszem ennek a terméknek az illata az erőssége. Balzsamként használva mondhatni nulla. Hajpakolásként, minimum félórát a hajon hagyva jó a hatása, szárítás után is szép tőle a haj, de azt gondolom, ezt majdhogynem bármelyik balzsam tudná. Semmi extra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

KK95

2018. július 20.

Az illatát imádtam. Hajmosás után kentem a hajamra és pár percig rajtahagytam, majd kiöblítettem. Utána alig tudtam kifésülni a hajam és másnap megint gubancolódott. Nem a termék hibája, a hajam nem szereti a szilikon mentes termékeket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.