Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, száraz hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Ár: 1200 , Eladó: hdoloresz95
Állapot: 2x próbált , Helyszín: Debrecen , fizetés: Személyes átvétel, vagy előre utalás után posta megoldható a vevő terhére
Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk 10 ml
Ár: 200 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

SoLy

2018. július 18.

Banános cukorka illata van a hajon, nem olyan intenzív, mint a TBS banános hajbalzsamja. Én balzsamként használtam, jól végezte a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Sindy6

2018. július 18.

Olvastam itt 2-3 negatív véleményt, és ez elég volt hogy sokáig ne vegyem meg. Aztán tegnap 1500 ért mégsem hagytam ott. A banán a hajon annyira finom cukorkás hogy már ezért megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

fairynorah

2018. július 16.

Minden mosás előtt egy órát fent hagyom a hajamon, illetve száraz hajvégekre is szoktam kenni két hajmosás közt. Nagyon száraz, szőkített hajvégeim vannak, minden hidratálás jól jön, ráadásul annyira jó illata van...:) Eddig tetszik, tervezem a makadámdiósát is kipróbálni miután ez elfogyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Odri

2018. július 16.

Úristen, nagyon jó cucc minden forintot megér! Amúgy is szeretem a Fructis termékeit, ebben sem csalódtam. Én sokkal tovább fent szoktam hagyni a hajamon, utána igazán szuper puha lesz a hajam na és illatos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.

Kinga12

2018. július 16.

Mivel semmi problémám nincs a hajammal, nemtudok nagy véleményt mondani, de viszonylag puhává varázsolja, kb 5-10percig szoktam fent hagyni, a banános illat kb 1,5 napig marad meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Lauramakeup

2018. július 15.

Alig vartam, hogy megkaparintsam ezt a termeket..
Az illata valami csodalatos, es akciosan 1500ftert hozza lehet jutni.
Mennyisege rengeteg :D
Nekem 2 fele modon valik be, a hajvegeimre. Szarazon, vagy hajmosas utan. De azokat rendbe szedi.
A teljes hajam hajlamos zsirositani, de egyebkent is hajlamos ra sajnos, ez nem a termek hibaja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

Alig vartam, hogy megkaparintsam ezt a termeket..
Az illata valami csodalatos, es akciosan 1500ftert hozza lehet jutni.
Mennyisege rengeteg :D

lucisunderground

2018. július 12.

Imádom az illatát.Szépek az összetevők és a hajammal is csodat tett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Imádom az illatát.Szépek az összetevők és a hajammal is csodat tett.

BeataK

2018. július 12.

Első körben bizony nagyon le akartam pontozni. Szárításnál a hajamat nem éreztem puhábbnak vagy könnyen kezelhetőbbnek, csalódott is voltam. A szilikon hiánya miatt alig tudtam kifésülni a hajamat. Aztán másnap észrevettem, hogy sokkal selymesebb, “egységesebb” a hajam, pedig nekem másnapra már általában bezsírosodik és elveszti a tartását. Az illata isteni és viszonylag tartós is. Az összetevői is barátságosak. Még formálódik a véleményem, egyelőre 4csillag, a kifésülhetőség miatt. (Csak egy icipici szilikont tennének bele és soha többet nem használnék mást! :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

zsofi207

2018. július 11.

Én csak hajpakolásként használom.
Így nyáron főként jól jön, mert a sós víz iszonyat tönkre vágja a hajamat (sokat scubazok), kimosom a sót a hajamból aztán vacsoráig feltekerve hagyom rajta a pakolást, éjjelre pedig kiöblítem. Reggelre olyan puha lesz a hajam, hogy folyton simogatom.. :)))
Szép fényes, selymes lesz tőle a haj és az illata is erősen megmarad. A fésű sem akad és hajtöredezésem sincs.
Volt mikor bőrig eláztam a szeszélyes időjárástól és többen megjegyezték érződik az édeskés hajpakolásom. :-)
Tetszik, hogy nagy adag és ehhez viszonyítva akciósan olcsó.
Rendszeres használatból véleményezve, nekem abszolút csodaszer!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 11.

Én csak hajpakolásként használom.
Tetszik, hogy nagy adag és ehhez viszonyítva akciósan olcsó.
Rendszeres használatból véleményezve, nekem abszolút csodaszer!

mesztiii

2018. július 9.

Imádom, fantasztikus az illata! A hajamat pedig teljesen puhává és táplálttá teszi, igazi táplálék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.