Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, száraz hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Ár: 1200 , Eladó: hdoloresz95
Állapot: 2x próbált , Helyszín: Debrecen , fizetés: Személyes átvétel, vagy előre utalás után posta megoldható a vevő terhére
Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk 10 ml
Ár: 200 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Jutka1989

2018. június 8.

Végre sikerült beszereznem :D nagyon finom, ennivaló illata van, ami szárítás után is megmarad. Próbáltam balzsamként és vizesen pakolásként is, bevált. Másnap sajnos már nem érzik, viszont aznap isteni :) Hidratálás szempontjából átlagos, inkább az illata miatthasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

nemethanna196

2018. június 1.

A termék illata már a drogériában magával ragadott, nem titok, hogy elsősorban emiatt vásároltam meg. Elmondhatatlanul finom, igazi kincs az orrnak. Van, hogy csak azért veszem elő, hogy megszaglásszam, szóval nagyon beleeestem.
Szerencsére a hatásával is elégedett vagyok. Kipróbáltam mind a három használati módszert, alkalmaztam balzsamkent, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is.
Általában az előbbi két módszert alkalmazom, így a termék nagyon puhává teszi a hajam, kevésbé lesz kócos és általános jobban kezelhetőnek érzem. Az utóbbi pár hajmosás alkalmával egy keveset felvittem a félszáraz hajamra is, ezáltal azt tapasztaltam, hogy könnyebben kifésülhető lett.
A hajam egyébként hosszú, a hajtőnél zsírosodásra hajlamos, egyébként szárazabb típusú, ilyen tekintetben se pozitív, se negatív irányban nem változtatott rajza.
Úgy gondolom, hogy ez egy kifejezetten jó termék, egy próbát mindenképp érdemes tenni vele. Az árat tekintve kicsit húzós lehet, de rengeteg van benne, a tartalma sokáig elég lehet, kevés kell csak belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

laracroft

2018. május 18.

A parabének és a szilikon hiánya végett nem hozza azt a "síkos", szupertáplált érzést, de meglepően pozitív csalódás. Én úgy szoktam járni, hogy minél jobb az INCI, annál kevésbé szereti a bőröm/hajam az adott terméket. Szerencsére itt erről szó sincs. Balzsamként használom - kellemesen táplál, finom illata van (igaz, csak fél napig érződik), és valóban megkönnyíti a kifésülést. Amit még pluszban észrevettem, az az, hogy nem csak nem nehezíti el a hajat, hanem olyan könnyedséget ad neki, hogy nagyobb volumenűnek láttatja - dúsabbra szárad, szép esésű lesz. Csodaszerek nem léteznek, de ár-érték arányban, ilyen összetevőkkel, jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Andi777

2018. május 17.

😱😱😱😱oke ez egy istenkiralysag!
Imadom hogy bananos,egesz nap erezni es nagyon puha a durvan halottvegu hajam!❤️❤️❤️❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 17.

😱😱😱😱oke ez egy istenkiralysag!

kovacszsofia0513

2018. május 16.

Balzsamként és nem kiöblítendő hajápolóként is kipróbáltam. Könnyű az állaga nagyon és puha lesz tőle nagyon a hajam. Az illatát is éreztem még másnap is a hajamon. Nekem nagyon bevált a termék

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

nkrisztaa

2018. május 14.

Uram isten. Nem tudom mit is írjak erről a termékről. Először ez az illat egyszerűen mennyei, nem tudok betelni vele!! Annyira természetes, annyira finom. Nagyon nagyon imádom. Másodszor pedig a hatása. Hosszú fenékig érő hajam van, a vége picit száraz, mindig ápolom valamivel. Pakolásként használtam hajmosás után, nagyjából fél órát volt a hajamon és már 2 napos de érzem az illatát és eszméletlen puha!! (Kicsit sokalltam az árát, így nem rakok rengeteget a hajamra és így is csodát művel vele! :) mindenkinek meleg szívvel ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.

Ingrido

2018. április 29.

5 évet vártam rá. Nagyon haonlít egy másik márka hajvajára, amit 5 éve véleményeztem. annyira megörültem, amikor megláttam, hogy észre sem vettem, hogy Garnier, csak azt láttam, hogy banános, szilikonmentes, kellemes összetevők. Csak másodjára láttam a márkát, akkor már akciós is volt: egyértelmű vásárlás. Olyan, amilyennek gondoltam, nagyon puha tőle a hajam. Jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 29.

szivecske

2018. április 26.

Én csak balzsamként próbáltam még ( 2 percet hagyom fent) és arra tök jó. Az illata az én hajamban nem igazán tartós, de szépen kifésülhető a hajam tőle, kellemes a használata... Alapáron elég túlárazott, de legalább kiadós termék. Lehet még máskor kipróbálok más illatot is belőle, pl a festett hajra valót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

ravasz

2018. április 15.

Ausztriában egy BIPA-ban vásároltam, megtetszett a nagy doboza, és hogy az volt feltüntetve rajta, hogy 98%-ban természetes összetevőkből áll.
A vásárlás óta kipróbáltam mindhárom alkalmazási formáját. Nagyon-nagyon meg vagyok elégedve vele. A legtutibb hatást hajpakolásként fejti ki, valami csúcs-szuper. Extrapuha lett a hajam szárítás után. A hajvégekre tettem belőle egy kicsit szárazon is. Beszívódik hamar, nem hagy ragacsos érzést a hajon.
Az illata nagyon finom, édes-banános, sokáig érződik a hajon.
A kiszerelés egész nagy, remélem sokáig kitart. Ami engem kicsit zavar, az az hogy a kupak túl könnyen tekerődik.
Nem tudom, itthon lehet -e már kapni, de remélem, hogy előbb utóbb találkozok vele a magyar polcokon is. 5 ☆

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

Az illata nagyon finom, édes-banános, sokáig érződik a hajon.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.