Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, száraz hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk 10 ml
Ár: 200 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
 Banán hajmaszk 🍌 1500Ft
Ár: 1500Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás

Szilva86

2018. június 20.

Az illata nekem nagyon tetszik, függetlenül attól, hogy banánra hasonlít vagy sem. Már akkir csalódtam amikor első alkalommal a hajamra tettem, mert nem lágyította meg. Sajnos a hajamat elnehezítette és ez gyakoribb hajmosást eredményez, mivel laposabb és zsírosabb is lesz. Más pakolásokkal ugyan ezen az áron jobb eredményt érek el. Elhasználom, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

capcarapcap

2018. június 20.

Eléggé elszomorító ,hogy 2000 Ft-ot elkérnek ezért. Nekem szerencsére sikerült a rossmannban 1500Ft-ért hozzájutnom de még ennyit sem ér sajnos. Az illata nagyon jó. De hát az illattal sokra nem megyek ha közben nincs semmi hatása. Próbáltam balzsamként alkalmazni. Próbáltam pakolásként is tehát kb másfél órát volt a hajamon és így sincs semmi hatása , sajnos puhább érzetet sem érzek igazából semmit. Én nagyot csalódtam ebben a termékben pedig Garnier párti vagyok de ezt biztos nem veszem újra. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Mesike91

2018. június 20.

Megvan az eredménye a sok reklámnak, nekem is kellett ilyen! Azzal is megfogtak, hogy 98%-ban természetes. Ha megkérdeznék: szereted a banános dolgokat? - Nem! lenne a válasz, de ez a sok Minionos cucc miatt van, mert ittam valami szörnyű italt, plusz a tic-tac sem volt finom. A gyümölcsöt szeretem. A lényeg: itt agyon dicsérték a banános illatot, ezért mentem, szagoltam, vettem. Ezt hihetetlenül jól eltalálták! Másnap is érzem a hajamban, persze függ attól, hogy mennyit tettem rá, és meddig hagytam. Akarok még a többiből is egyet-egyet. Sokáig elég, amit csinál az is jó. Már rövid hajam van: long bob. Alapból sok a hajam, de töredezik, ahol szőkítve volt, vékonyszálú. Sokkal tömöttebbnek érzem a hajam a pakolás óta és kevésbé látszanak a töredezett végek. Én 15 percig minimum rajta hagytam? Asszem rákattantam a banános cuccokra. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

kisvirci

2018. június 20.

Pont a Krémmániás vélemények miatt fektettem be erre a termékre. Kövezzetek meg, de szerintem nincs banán illata. nagyon finom gyümölcsös, de nem kifejezetten banán..... Az én vékony szálú hajamat sajnos nagyon elnehezítette, lelapította :( Az is tényleg fura, hogy nincs lefóliázva, így teszem fel bárki belenyúlhat az üzletben. Mivel nekem nem vált be, így sajnos egy újabb el nem használt termékként fogja a port a fürdőszobában és csak 1 csillagot kap tőlem= pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 20.

KisKormos

2018. június 20.

Ez életem hajápolója! :D Az illata a következő hajmosásig (3-7nap) megmarad, azonban nem tolakodó, hanem nagyon kellemes. Gyönyörű lesz tőle a hajam, puha és egészséges, nem száll és szöszösödik össze vissza. És hatalmas plusz pont érte, hogy nem zsírosít. Én féláron jutottam hozzá, volt valami kupon fructis termékekre és hirtelen felindulásból a kasszától visszaszaladtam érte. De így hogy kipróbáltam és ennyire bevált, még eredeti áron is meg fogom venni.......ha valaha elfogy ez a nagy kiszerelés. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

deccs91

2018. június 18.

Hát keresem a szavakat. Alapból 2000 Ft-ért ekkora kiszerelés szerintem nagyon megéri, jó sokáig elé lesz. Úgy szoktam használni, hogy hajmosás előtt felviszem a hajam közepétől a hajvégekig, és rajta hagyom 1-2 órát, utána rendes hajmosás, majd a végén törölköző száraz hajra felkenem. Isteni finom az illata, ami utána a következő hajmosásig érezhető. Nagyon puha, gyönyörű fényű lesz tőle. Biztos újra veszem, a többi verziót is ki szeretném próbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Alizka

2018. június 17.

Még az ezer éve fodrászt nem látott hajamon próbáltam ki nem rég, vizes hajra, a hosszára, pakolásként. Sokat segített a szárazságán, puha volt tőle a következő hajmosásig (a balzsamoknál ezt nem szoktam tapasztalni). Azóta rövidre vágattam a hajam, így nem küzdök száraz hajvégekkel, de azt hiszem, hogy ennek a rendszeres használatával nem is fogok. Szerintem újraveszem majd, de szeretném a testvérkéit is kipróbálni időközben. Egyébként azt vettem észre, hogy a természetes hullámok a hajamban jobban megnyilvánulnak, ha ezt használom. Az illata tényleg isteni, engem banános sütire emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 17.

cintialaura

2018. június 16.

A hajam gyorsan zsírosodik, a vége azonban hajlamos a töredezésre és szárazságra, szóval jó sampont találni is kínszenvedés, nemhogy még a maszkokkal is próbálkozzak, ez a termék azonban felkeltette a figyelmem. És milyen jó hogy megvettem! Másfél hetente egyszer használom vizes hajra balzsamként; kb 5 percig hagyom a hajam alsó felén, majd kiöblítem és eközben alkalmanként száraz hajra hajvégápolóként is használom. Láthatóan egészségesebb a hajam mióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

lf95

2018. június 16.

Úgy tűnik, ez csak nekem nem jött be :( Nagyon örültem hogy végre találtam egy jó illatú banános balzsamot ami még szilikon és parabén mentes is. Még a reklámok elején szereztem be a Tescoban, gondoltam ha ilyen 2000 Ft körüli ára van biztos jó, csak az volt még furcsa hogy hogy lehet egy hajpakolás vagy balzsam egyszerre hajvég ápoló is.... hát az én száraz oroszlán hajamra sehogy... Nekem mosás után ilyen furcsa ragacsos érzést is hagyott a hajtoveken , mintha így rajta maradt volna és nehezítené el. Ez minden mosás után így volt ezzel a balzsammal. Nem értem miért van tőle mindenki ennyire oda. Persze az én hajam brutal száraz se göndör se egyenes, szóval az ilyen hajtípussal rendelkezőknek nem ajánlom. Hajveg ápolóként is ragacsos nekem és a szárasságon nem segít :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

iloveyoued

2018. június 15.

Nagyon jó termék! Balzsamként is próbáltam már és pakolásként is. Eredményként finom puha, lágy hajat kaptam. Anyukám is szereti, bár neki a dauerolt haját is kilágyította,aminek mondjuk nem örült annyira😄 és az illatáról ne is beszéljünk! 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.