Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, száraz hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Ár: 1200 , Eladó: hdoloresz95
Állapot: 2x próbált , Helyszín: Debrecen , fizetés: Személyes átvétel, vagy előre utalás után posta megoldható a vevő terhére
Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk 10 ml
Ár: 200 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Renipici96

2019. október 9.

En imadom, tokeletes, egyik balzsamtol sem volt meg ilyen pihepuha a hajam. A papajas volt meg ezelott, de az ehhez kepest egy nulla. Mindenkeppen ajanlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 9.

nikolett

2019. október 9.

UP: nagyon hamar frissitenem kell az elso, kiabrandult hozzaszolasom. Nagy mennyisegben vittem fel legutobbi hajmosaskor, "fogyjon el mihamarabb" alapon. Nem tul sokaig, kb. 5 percig allhatott a hajamon es oblitesnel nem igyekeztem eltavolitani 100%-ig, elvileg ugye hajban maradokent is mukodnie kellene... es fantasztikus! Megerkezett, teljesitett. Puha es fenyes lett a hajam, en magam sem ertem, hogy elsore miert nem valt be. Lehet, hogy akkor tul keveset hasznaltam belole. Mindegy, igy mar eselyes az ujravasarlasra. Bocsi, bananoska, alulertekeltelek az elso 3 csillaggal, most megkapod az 5-ot.

Nekem kb. semmi... hajban marado pakolaskent szerintem hasznalhatatlan, csak osszeragasztja a hajam. Olyan, mint egy atlag pakolas, tuti nem veszem ujra.

De megennem, az illata nagyon jo, ha szamit ez a teljesitmenye tukreben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

De megennem, az illata nagyon jo, ha szamit ez a teljesitmenye tukreben.

BogcaaKiss

2019. október 8.

Nagyon jó illata van és imádom kenegetni, de így is törik a hajam :( Én hetente mosok hajat és a pakolás hatása csak egy vagy két napig érződik... Az illata és az első napos puhaságok miatt 4 csillag. Meg mert nagyon kiadós mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 8.

pilluska

2019. október 6.

A 3 funkció közül szerintem csak balzsamként működik, pakolásként semmilyen, hajban maradó ápolóként borzalmas. Szóval maradjunk a balzsamként történő értékelésnél: finom az illata, könnyed az állaga, nagyon megkönnyíti a kifésülést, de nem tölti fel a hajamat. Leginkább olyan semmilyenként jellemezném. A pozitív hatásai miatt 3 pont :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

Recsu

2019. október 1.

Hát,az illata nekem tetszett,az állaga sem rossz ,és pont az állaga miatt gondoltam,hogy na ez valami nagyon tápláló lehet. Hát, pedig nagyon nem az. Hajban maradó ápolóként lehetetlen, es hajpakolásnak is nulla, semmi olyat nem tesz, amiért megérné vásárolni. Ha lehetne nulla csillag, akkor inkább annyi lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 1.

botate

2019. szeptember 19.

Nekem nagyon elnehezíti a hajamat ez a pakolás, nem kiöblítendő ápolóként használva pedig kész katasztrófa. Kis mennyiséget használtam belőle, mégis "összeállt" a hajvégem. Az illata eleinte tetszett, de elég mesterségessé vált a vége felé.
Ami még szintén negatívum, hogy kiöblítés és száradás után "matt" lett tőle a hajam, elmaradt az a szuper fényes haj hatás.. ami egy egészséges haj esetében elvárható lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Biloba

2019. szeptember 10.

Az elején tényleg finom illatú, aztán már csak az erős, mesterséges, műszagot éreztem. Balzsamként elmegy, de nem csodaszer, viszont nem kiöblítendő ápolóként használva nagyon kell figyelni, hogy mennyit használ az ember, nekem kevéstől is könnyen csomós lett. Az elején szerettem, de hamar elkezdtem dupla, tripla adagnyit használni, hogy minél hamarabb elfogyjon, hosszú, majdnem derékig érő hajammal még így is vagy félévig kitartott, vagy tovább.
Inkább maradok a natúr, kókuszolajos/sheavajas pakolásnál, ezért nem adnék pénzt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

doroty9898

2019. szeptember 10.

Az illata valami isteni. A hatása sem rossz, bár én használat előtt kókuszolajjal szoktam összekeverni. Használata után a hajam pihe-puha, de mintha egy kicsit gyorsabban zsírosodna a hajam tőle (jó, lehet, hogy ebben a kókuszolaj is szerepet játszik). Az illata viszonylag sokáig érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Lina683

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 7.

Különösebb hatását nem tapasztaltam. Sampon után vittem fel kb 10 percig. A hajam illatos lett tőle, és sokáig használtam egy tégellyel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Ylion

2019. szeptember 6.

A sok pozitív vélemény miatt vettem meg. Az illata nagyon jó, több órával a használata után és érzem az illatát.
Sampon használata után balzsamként használom, kb. 5-10 percig hagyom a hajamon, majd kiöblítem. Miután félig nedvesen fésülöm a hajam, darabokban rátapadva megmarad a hajamon. Nagyon nehezen tudom ilyenkor leszedni a hajszálaimról, így újra meg kell mosnom a hajam balzsam nélkül.
Nem tudom, hogy én használom-e rosszul vagy másnál is előfordult-e ez. De ezért nem tudok egyelőre több csillagot adni rá.
Megpróbálom másképp használni, hátha én vagyok a hibás, adok még egy esélyt neki...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.