Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, száraz hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Ár: 1200 , Eladó: hdoloresz95
Állapot: 2x próbált , Helyszín: Debrecen , fizetés: Személyes átvétel, vagy előre utalás után posta megoldható a vevő terhére
Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk 10 ml
Ár: 200 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

RachelZ

2019. szeptember 1.

A göndör hajamon olyan sampon mellett használtam,ami enyhén szárította a hajamat, ezzel párosítva tényleg jó kis kencének bizonyult. Az illata szerintem finom, bár nyilván ez jó marketing-fogás. Én végül úgy használtam el, hogy hetente egyszer hajmosás előtt a még száraz hajamra pakolásként felkentem, kb 15-20 percre, aztán a hajmosással kiöblítettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Kispitypang

2019. augusztus 27.

Mehh.... Egynek elmegy, de semmi extra. Most tartok valahol a doboz felénél, de nem érzek különös késztetést arra, hogy újravegyem, vagy akár arra, hogy befejezzem ezt a dobozt. Igen, az illata jó, de ezen kívül semmivel sem tud többet, mint egy Balea hajbalzsam/pakolás. Ami pedig különösen zavar benne, hogy elég sokat kell felkennem ahhoz, hogy bármilyen hatást érezzek. (Lehet, ez azért is tűnik fel, mert előtte a Serical Latte-t használtam, amiből viszont meglepően kevés kellett.) A hajamat mérsékelten ápolja (göndör, száraz, festett, amit csak vizesen, csak hajmosásokor, csak balzsamba/pakolásba "pácolva" fésülök ki), a kifésülést segíti, de van ennél jobb is.
Azért az Aloe Verás testvérkéjét még lehet, hogy kipróbálom (fene ebbe a fogyasztói társadalomba...:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Babooca

2019. augusztus 22.

Eleinte nagyon finom banános illata volt, aztán úgy a 3. alkalommal már átváltozott mű-vegyszeres valamivé. Nagyon szerettem még az elején, aztán egyre nehezebben viseltem, hogy lecsúszkál a vizes hajamról, miközben kenném fel. Pozitív változást nem vettem észre a használata során, pedig az utolsó cseppig elhasználtam. A hajam sajnos megsínylette, hogy ezt használtam majdhogynem 3/4 évig... Sokkal szárazabb a hajam, mint a használata előtt. Nekem ez így csalódás, pedig nagyon szerettem volna szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Axelandra

2019. augusztus 12.

Isteni az illata és nagyon szépen rendberakta a hajvégeimet, adagolással óvatosan, vékonyszálú hajat picit elnehezíti. Hajmosás előtt, benedvesített hajra használtam főleg, kb 20 percig hagytam hatni. 2* is újravettem, most mást használok de lehet visszatérek hozzá

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

gyongyikeolasz

2019. augusztus 10.

Legjobb hajbalzsam/ maszk amit valaha próbáltam. Harmadjára veszem már újra és imádom. Nagyon- nagyon puha lesz tőle a hajam és az illata leöblítés után még sokáig érezhető. Nagy kiszerelés miatt sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Anett0721

2019. augusztus 8.

3x újra vettem, nagyon bevált. Szőkített, hátközépig érő hajam van, nagyon szép tőle és puha. Kipróbáltam a papaya és makadám dió illatot is, mind finom, de a banános az etalon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Hkanna

2019. augusztus 8.

Száraz, göndör hajam van. Ettől az is maradt, így mindent elmondtam. A fejem egy szénaboglya hasonmása a használata után. Az illata nagyon finom, de az én hajamnak ez kevés. Elhasználom, de újravenni nem fogom. Csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

bia93

2019. július 30.

Tetszett nekem ez a cucc, jó illata volt, de az az igazság, hogy a Kallos banános pakolása hatásában és illatában is sokkal jobb, mint ez. Ráadásul kb. feleannyiba kerül. Elhasználtam, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

Vandii

2019. július 30.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, nagyon vártam már, hogy végre én is kipróbáljam ezt a kis csodaszert, de sajnos csalódnom kellett. Hajpakolásként használtam, hajmosás után nedves hajra raktam rá, fél órát majd lemostam, 1 nap sem telt el, és úgy nézett ki a hajam mint 3-4 nap után szokott, nagyon bezsírosodott, pedig rendesen kimostam a hajamból. Az illata viszont nagyon jó, nekem ez az egyetlen pozitív benne, újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 30.

hakapeszimaki0070

2019. július 30.

Én nyaralás alkalmával vettem. Mivel tovább maradtam 1 héttel ,,szabin" ezért nem.vittem magammal elegendő hajápolót itthonról. Száraz, igénybevett göndör hajam van. Erre esett a választásom, mivel amúgyis kacsingatott velem mindíg a boltokban :P Nos... csalódnom kelett. Az illata isteni. Hajmosás után is rajtahagytam a hajamon elég sokat, aztán lemostam... de sajnos semmi :( alig vártam hogy hazaérjek és a jó öreg pakolásomat használjam. Ennyi pénzért legalábbis... a semminél mondjuk jobb volt, de száraz hajra hajápolónak sem szuperál. :( de elképzelhető hogy csak az én hajamra nem megfelelő. Így én sajnos 1 csillagot tudok adni neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.