Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, száraz hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Ár: 1200 , Eladó: hdoloresz95
Állapot: 2x próbált , Helyszín: Debrecen , fizetés: Személyes átvétel, vagy előre utalás után posta megoldható a vevő terhére
Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk 10 ml
Ár: 200 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
rekucccc

2019. július 11.

Óriási csalódás számomra ez termék:( Az itteni vélemények alapján vettem meg, de szerintem borzalmas. Az illata egyáltalán nem emlékeztet banánra, a hajammal pedig semmi jót nem tesz, sőt mikor ezt használom, csak rosszabb lesz az állapota. Ha egy picikét is többet használok belőle, már brutálisan zsírosítja a hajam, egyáltalán nem lesz tőle puhább, sőt a tapintása is rosszabb lesz tőle. Hiába mosom ki rendesen belőle, összetapasztja a hajam száradás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

SzerencsiGreta

2019. július 8.

Sok sok rossz termék után ez egy álom,amióta használatban van csak dicséretet kapok a hajam puhaságára , és kinézetére.Nagyon jól ápol ,nekem megfelelő.Pakolásként és balzsamként szoktam használni,és nagyon sokáig kitart szóval nem panaszkodok az ára miatt sem.Már 4x vettem újra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 8.

szisz216

2019. július 2.

Csodaszer,ez nem is kérdéses!
Már az illatáért megéri megvenni, de a hatása sem elhanyagolható. Pakolásként és hajvégápolóként szoktam használni,de legutóbb balzsamként is meglepően jól teljesített amikor későn vettem észre hogy kifogyott a szokásos balzsamom.Szőkített, vasalóval agyongyötört hajamat puhává varázsolja,sőt a töredezettségen is segít!
Rossmannban sokszor leakciózzák 1500 Ft-ra és ha ebből még lejön a 10%-os kupon akkor végképp nem lehet panasz az árára sem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Csodaszer,ez nem is kérdéses!

Eva98

2019. június 21.

Itteni vélemények hatására vettem meg, kb két hete használom és alig fogyott belőle pedig hajpakolásként, balzsamként és néha szárazon is szoktam egy picit a hajamra kenni belőle. Balzsamként vagyok a leginkább megelégedve vele, szépen kifésűlhetővé teszi a hosszú gubancos hajam. Az illata nagyon finom,sokáig érződik. Felül azért vigyázni kell vele, mert nekem hamarabb zsírosodik tőle. Megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

stylo

Korcsoport: < 18
2019. június 21.

Az illata csucs! Azert nem fogom lepontozni, mert nekem ez az egyik legfontosabb szempont. A szokitett hajammal tul nagy varazslatot nem csinalt, bar nem is rontott rajta. Kicsit azert puhabb lett, de lehet h csak bemagyarazom. Szoval eleg atlagos, az illat karpitol csupan. Jo sok van benne, es olcso is. Ezektol a tegelyes megoldasoktol elegge herotom van, nem tul praktikus. Zuhany kozben mindig bajban vok, hova is tegyem, hogy ne menjen tele vizzel. Megvettem a papayast is. Az annyira nem jon be, de azert elhasznalom.

Aktualizalom a korabbi velemenyemet.
Harmadik hete hasznalom, de most abbahagyom orokre. A fejborom teljesen kezd kisebesedni, a homlokomnal a hajtoveimnel tablakban hamlik a borom. Egyertelmuen ennek a szamlajara irom, mivel semmi ujdonsagot nem hasznalok ezen kivul. Nagyon brutalis, ahogy kinezek. Az egesz baj naprol napra terjed szet a halantekom iranyaba. Lehet h allergia es teljesen egyedi a dolog, de akkor is.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. június 21.

Aktualizalom a korabbi velemenyemet.

bvril

2019. június 18.

(Természetes göndör hajam van, 2C, 3A, 3B textúrával.)
Azt hiszem, akciósan vettem. Hatalmas csalódás. Semmi csodát nem okozott, ez még hagyján, de mostanra erős a gyanúm, hogy emiatt rosszabb a hajam állapota! Szárazabb, jobban összetapad (rendesen kimosom), nem is tudom... Szerencsére hamarosan elfogy. Sima balzsamként (kiöblítve) illetve icipici mennyiségben a nedves hajvégeken rajtahagyva használtam, mivel pakolásként próbálva sem tapasztaltam semmi jó hatást. Semmi pozitívumot nem tudok mondani, eleinte az illatáért megőrültem, de később már az is inkább mű volt. Az illat egyébként valamennyire megmaradt a hajamban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

(Természetes göndör hajam van, 2C, 3A, 3B textúrával.)

Judy8608

2019. június 18.

Ajándékba kaptam az első dobozt, általában nekem ezek a mainstream termékek nem szoktak hatásosak lenni, de ez hihetetlen módon puhitja a szőkített hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

Borsolina

2019. június 16.

Szerintem az árát abszolút megéri, főleg, hogy sokáig elég és sokszor akciós. Isteni illata van, puhítja a hajam és nem nehezíti el, ár-érték arányban szerintem nagyon jó termék, és nem érzem azt, hogy felkenem és viszket a fejbőröm a sok kemikáliától. Most tervezem kipróbálni a család többi termékét is ,remélem azok is beválnak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

HeniM

Még a barátomnak is tetszik az illata, bele akart nyalni! :D
Én inkább pakolásnak használom, vagy szárítás után a hajam végére, így jól teljesít, finom illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Még a barátomnak is tetszik az illata, bele akart nyalni! :D

FReka

2019. június 16.

Update: egyik barátnőm unszolására újravettem ezt a pakolást,most már sokkal jobban teljesít. Puha és nagyon fényes tőle a hajam mosás után és illatos. Gondolom köze lehet ehhez az eredményhez annak is,hogy levágattam a hajam közben,festve is lett,steampoddal vasalom és másik samponnal (tbs banános) használom együtt ezt a pakolást. A nagyon hosszú,nagyon száraz hajammal nem tudott még sok mindent kezdeni,de a rövidebb,problémamentesebb hajamon egész jól teljesít. Nem csodaszer nekem még mindig,de feljavítom 3 csilllagról 4-re. Még az sem kizárt hogy újraveszem majd.

Elhasználtam egy dobozzal,de még mindig nem tudom hányadán állok ezzel a hajpakolással. Az illatát imádom,meg tudnám enni,de a hatásával nem vagyok teljes mértékben elégedett,nincs meg az a lágyság,puhaság,amit itt sokan emlegetnek. Ezek a nagyon olajos pakolások nekem furák,érzetre olyan mintha nem kennék semmit a hajamra,nem is tudom. Általában balzsamként használtam,pakolásként mosás előtt talán egy fokkal jobb volt,illetve nem kiöblítendő ápolóként tetszett,egy minimális mennyiséget tettem a hajamra néha,ha száraznak éreztem. Az illata sokáig megmarad a hajban. Nagyon sajnálom lepontozni,annyira szerettem volna szeretni,de az én hajamnak szerintem ettől több kell. Most a makadámos tesójával próbálkozom,hasonló eredményekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.