Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, száraz hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Ár: 1200 , Eladó: hdoloresz95
Állapot: 2x próbált , Helyszín: Debrecen , fizetés: Személyes átvétel, vagy előre utalás után posta megoldható a vevő terhére
Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk 10 ml
Ár: 200 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ivy1986

2019. május 22.

Nekem eddig ez a banános verzió viszi a pálmát. Próbáltam a papajásat is de valahogy ennél puhábbnak éreztem. Jolvan én nem festem a hajamat ugy h nincs károsodva annyira max a vasalótól. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

pingu

2019. május 20.

Sokáig kerülgettük egymást, mert az árával nem voltam annyira kibékülve, de megláttam, hogy akciós a Sparba és gondoltam most vagy soha. :) Az illata valami elképesztően jó! Nem egy csodaszer, de szép fényes és jó illatú lesz tőle a hajam. :) Nem is zsírosodik gyorsan, szóval részemről teljesen oké.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

gabriella2121

2019. május 19.

Régóta szemeztem vele, mire eljutottam oda hogy megvegyem. Nem bántam meg. Csodát művelt a száraz hajvégeimmel. Amit viszont hátrányként lehet mondani hogy fogalmam sincsen miért, de gyorsabban zsírosodik a használata mellett a hajam. Emiatt nem vonok le pontot, megérdemli az 5*ot. 😍 . Ja és rettentő sokáig elég ennyi pénzért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

CrazyHairDontCare

2019. május 15.

A legjobb hajmaszk, amit eddig használtam extrém száraz hullámos/göndör hajamra.
- Nagyon jól táplált pakolásként, könnyű volt a csomókat kibontanom vele a hajamból.
- Leave-In-ként is nagyon jó volt, szinte egy hétig hidratáltak maradtak a tincseim.
- Én személy szerint imádtam az illatát, de megértem, hogy valakinek túl műnek, émelyítőnek hathat. Még a következő mosásnál, egy hét múlva is éreztem a hajamban.
- Hatalmas mennyiség, nekem 6 hónapig kitartott a makadámiás tesójával felváltva használva (kb vállig érő, sűrű hajam van).
- Az egyik legjobb összetevő lista, amit eddig láttam kb, semmi szilikon, parabén, szárító alkohol. Teljes mértékben Curly Girl Method barát, ha valakinek ez is számít.
- Egyedül az ára miatt fontolnám meg az újravevést, hátha találok valamit olcsóbban, ami hasonlóan jó. Ha meg nem akkor figyelem a leárazásokat :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

Gingerian01

2019. május 13.

Imádom! Számomra ez a Garnier termékcsalád nagyon betalált, a hajam imádja, szomjazik érte :D korpásodás elleni samponra kellett váltanom, ami meglehetősen szárította a hajamat a régi hajápoló maszkommal használva (ami előtte bevált). Aztán értesültem erről a termékről, és úgy éreztem ki kell próbáljam. Hát, nem bántam meg. Az illata elképesztő, nagyon sokáig meg is marad a hajamban. A szárazságot és a töredezést minimalizálja (pedig napi szinten vasalva van), táplálja a hajamat, puha lesz tőle. Én mindegyiket hajmosás közbeni hajpakolásként használom, két nagy diónyi mennyiséget hagyok a hajamban 7-10 percig kb, és már ott a zuhany alatt is érzem, mennyivel hidratáltabb a hajam. Egy kis hiányosság, hogy fényt nem ad a hajamnak, de ez elenyésző probléma számomra. Az külön szuper plusz, hogy 98%-ban természetes :) nekem egyébként sokáig elég, a heti két hajmosással és 2 diónyi mennyiséggel a derékig érő hajamra 2,5 hónapig kitart.
Azóta kipróbáltam a papayás verzióját is, annál jobbnak találom, illetve tesztelés alatt áll az új aloe verás, egyelőre pár használat után versenyzik a banános tudásával :)
Egyébként, én a tégelyeiket is imádom: amint elfogynak, szépen kiöblítem őket és különféle célokra használom tovább, mint tárolódobozok (egyikbe pl. karkötők vannak), mert pont jó méretű a doboza és kinézetre sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Mokusch

2019. május 13.

Mindenki áradozott róla és csábított a banános illat ezért megvettem. Az illata tényleg jó, de pár használat után nekem már fel sem tűnik igazából, ami viszont igen, hogy egy egész tenyérnyit a hajamra kell kennem, hogy valami selymességet el tudjak érni vele. Mielőtt ezt megvettem, a korábbi makadámdiós 3in1 változatot használtam, nem viccelek 1,5 évig kitartott rendszeres használattal, azt hittem sosem fog elfogyni, ez a banános 1,5 hónapja van meg és több mint a fele hiányzik...ráadásul ugye a hatása sem ér az előző közelébe, nagyon sajnálom, hogy lecserélték azt a termékcsaládot, nagyon sok termékkel előfordul, hogy mire elhasználom nem tudom újravenni mert már nincs, nem tudom mi értelme ennek..
Ezt biztos nem veszem újra.

Ezt biztos nem veszem újra.

ffanny

2019. május 10.

Baromi finom illata van! Mindenkinek ajánlom, nagyon selymes lesz tőle a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

Baromi finom illata van! Mindenkinek ajánlom, nagyon selymes lesz tőle a haj.

brigi50c

2019. május 7.

Egyelőre megelőlegezem az 5 csillagot. Az egy dolog, hogy selymessé és fényessé teszi a szanaszéjjel szívott természetellenes vörös hajam, de olyan földöntúli illata van, hogy azt büntetni kéne. Egy olyan irodaházban dolgozom, aminek a bejárata előtt 24/7 bagózik minimum 5 ember (főleg modortalan francia egyetemisták), így bármit használok a hajamon, kapadohányos napszámos szagát idézi a nap végére. Ez a banános hajkaja még bőven egy nappal a mosás után is enyhén érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Kicsicsajbi

2019. április 30.

Nekem a szőkítés miatt nagyon száraz a hajvégem, de ez a balzsam segít ápolni és puhává varázsolja.
Az illata olyan mint egy finom banánkrémes süti.
Mind a 3 féleképpen kipróbáltam már.
Pakolásként és balzsamként kiváló, viszont nem kiöblítőként egyáltalán nem jó, mert ragacsos tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Az illata olyan mint egy finom banánkrémes süti.
Mind a 3 féleképpen kipróbáltam már.

Sajtkrem

2019. április 29.

Influencerek hatására vettem meg, de én nem érzem csodaszernek egyáltalán. Annak nagyon örülök, hogy nagyrészt természetes összetevőket tartalmaz, így legalább ártani nem fog. :D Viszont az én erősen hullámos, töredezésre hajlamos hajamra olyan, mint a halottnak a csók. Imádom az illatát, viszont szinte olyan száraz marad a használata után a hajam (holott balzsamozok is mellette), mintha simán samponnal mostam volna meg. Elhasználom természetesen, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.