Garnier

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: malik.regina5, az összetevőket feltöltötte: Bajbus, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

A Keraphyll és amla gyümölcsolaj kivonat mélyen behatol a hajszálakba, hogy megerősítse és feltöltse a hajat. A haj életerőssé és hihetetlenül lágy tapintásúvá válik.

Eredmény: Visszafordítja 1 év károsodását 1 hét alatt

Kinguci123

2016. szeptember 17.

Eddig bármelyik Garnier hajpakolást használtam, bizonyos ideig nagyon jól bevált. Kellemes illat, puhává és fényessé tette a hajam és könnyen kezelhetővé. Persze utána a hajvégekre kentem egy kis olajat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Pinky

2016. július 11.

Kicsit zsírosít, kicsit segít is a hajamon, viszont néhàny hónap hasznàlat utàn borsónyi pattanàsok jöttek ki a nyakamon töle, viszont a fejbörömön nem, pedig allergia esetén ott jelentkeznek nàlam. Amint abbahagytam a hasznàlatot lemúltak néhàny nap alatt a pattik. Azóta vissza se jöttek. Fele tégely megvan, de nem fogom elhasznàlni.. Ez a reakció miatt csakis egyes lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

Kingácska0807

2016. június 28.

Ünneprontó leszek úgy látom. Az én hajamat nem ápolta kellően. Elmaradt az a hűűha hatás. Hajvégápoló használata mellett is száraznak éreztem a hajvégeim. Na persze, csodát nem várok tőle, de azért jó lett volna ha jobban hidratál. Egyedül fényt kaptam csak ettől a pakolástól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

Ennie86

2016. június 17.

A 3 olajos fructisról váltottam erre a pakolásra. Imádom! :)
Nagyon jó az illata, selymessé, könnyen fésülhetővé teszi a hajam. Láthatóan ápoltabb a vége is. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

A 3 olajos fructisról váltottam erre a pakolásra. Imádom! :)

ramsz

2016. június 3.

Nagyon jó termék!!! Selymes, puha, jó illatú lesz tőle a hajam. 1 év károsodását 1 hét alatt nem fordította vissza, de 5* ez a hajpakolás. Nem 3 percig, hanem inkább fél órát hagyom a hajamon, azonban ettől sem lesz zsíros hatású. Szóval bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 3.

judit1984

2016. április 3.

Első használat után nagyon tetszik, szépen helyretette a szőkített végeimet, amiket ezer éve nem vágattam kb. Az is tetszik, hogy nemcsak puha és fényes lett a hajam, de a tömege is megmaradt, nem nehezít, eddig 5ös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 3.

Monchochi

2015. szeptember 3.

Az itteni vélemények alapján döntöttem úgy, hogy belerakom a kosaramba. És milyen jól tettem!
Nagyon puha lesz tőle a hajam, selymes, fényes és az illata....isteni! A kifésülhetőség pedig csillagos ötös.
Én több ideig hagyom a hajamon, mint 3 perc.
Azt hiszem, ha elfogy - majd egyszer, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Én több ideig hagyom a hajamon, mint 3 perc.
Azt hiszem, ha elfogy - majd egyszer, újra fogom venni.

Виктория

2014. július 28.

Május óta használom, és még több mint a fele megvan :)
Nagyon finom az illata, és puhává teszi a hajam, és kevésbé törik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

Május óta használom, és még több mint a fele megvan :)
Nagyon finom az illata, és puhává teszi a hajam, és kevésbé törik.

Bajbus

2014. március 31.

Az argán olajos változat helyett vettem meg, gondoltam kipróbálom ahhoz képest jobb e vagy sem. Jól tettem, mert annál sokkal jobban hidratálja a hajam! Már felkenéskor érzem hogy puhább, pár percig rajta hagyom és szép selymes, puha, fényes hajam lesz. Az almás illata pedig szerintem nagggyon finom, a Head&Shoulders almás samponnal együtt isteni illatba burkolja a hajam! :) Mindenkinek ajánlom, hogy legközelebb ehhez nyúljon a polcon, ne az argános változathoz, megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 31.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL