Garnier

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: malik.regina5, az összetevőket feltöltötte: mankablogja, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Állíts vissza 1 év károsodását 1 hét alatt. A hajat tömöttebbé, erősebbé és újra egészségtől ragyogóvá teszi.

Odil

2014. augusztus 6.

Átmeneti puhaság után aljasul kiszárította a hajamat. Most ezzel öblítem a ruhákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

Rure90

2014. augusztus 5.

Már lassan a felét elhasználtam, de nagy változást nem vettem észre. Selymesebb, puhább és fényesebb lett a hajam, de másmilyen (töredezett hajra való) pakolástól könnyebben ki lehetett fésülni a hajamat, mint ezt, és ez szárította a hajvégeket. Nem rossz, de nem ér nekem 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

piskótatészta

2014. augusztus 1.

Az utóbbi időben egyik pillanatról a másikra száraz,szalmaszerű lett a hajam és extrém módon töredezett is. Korábban használtam ezt a termékcsaládot és jók voltak a tapasztalataim,így utolsó mentsvárként egy ilyen pakolást vettem. Már egy használat után visszaállította a hajam egészséges állapotát,puha lett,nem törik. És nem mellékesen az illata is nagyon jó. Tényleg megéri az árát!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

vaniliavillam

2014. július 5.

Én nem tapasztaltam változást. Sosem szerettem a Fructis termékeket, nem is értem miért dobtam ki rá 1000 Ft-t. Nem veszek többet az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

malik.regina5

2014. június 18.

Én már másfél éve biztos nem jártam fodrásznál,és nem is tervezem...Megvettem most ezt,mint sampon utáni ápoló,és hát uhh....3. használat után kezdte megmutatni,mit is tud.A hajam kenem amúgy is amlaolajjal,és ez még +1 ráadás.Hát,hűha!!!!Extra lány a hajam,sűrű,egybe van,tömött.És ragyog a szép természetes szőkeségem,mintha festve lenne.
Egyébként,én bátran használom normál hajra,mert szeretem ápolni,és egyáltalán nem érzem soknak rá,ahhoz képest,hogy "nagyon száraz" hajra való.Inkább a tarkómnál lévő hajszálak vannak megviselve,azoknak kell ez. :)
Ez egy álom! :D :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

Ez egy álom! :D :D

Makk Zsuzsó

2014. június 13.

Valóban működik. Nekem a legutóbbi hajfestés és néhány rosszul megválasztott sampon, balzsam eléggé megviselte a hajam, magyarul szalmaszáraz lett. Így aztán tettem egy próbát, és nem bántam meg. Puhább, simább, fényesebb, hidratáltabb lett a hajam. Ajánlom! Most van rá DM-kupon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 13.

nius

2014. június 13.

Csodaszer. Azt nyújtja amit a reklámokban ígér, puha a hajam tőle, kifésülhetőbb, egészségesebb. Nyilván a töredezett hajszálakat nem ragasztja össze, de aki ezt elvárja egy bármilyen sampontól/balzsamtól, forduljon orvoshoz. (Bocsi, de engem eléggé felidegesít, hogy azt írja valaki: nem kezd semmit a töredezett hajszálakkal. Azzal maximum a fodrász kezd valamit....)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 13.

mira9413

2014. június 8.

Csodaszer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

Csodaszer :)

vital.agnes

2014. április 20.

Nagyon szeretem, puha, könnyen fésülhető a hajam, és csodálatos illatú, amit kb egész héten érzek (nekem szerencsére csak hetente egyszer kell hajat mosnom). Sajnos nekem semmit sem csinált a töredezett károsodott hajammal :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 20.

Виктория

2014. április 13.

Csodát csinált a hajammal, sosem volt még ennyire hatásos termékem. Sokkal puhább, töredezés mentes és rendezettebb lett a hajam. Ami igazán meglepett: Legalább két árnyalatot világosított a természetes szőke hajamon. Hogy melyik összetevőnek köszönhető, azt nem tudom, de az egész termékcsaládnál (sampon, pakolás, hajvégápolò) tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2