Garnier

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: malik.regina5, az összetevőket feltöltötte: mankablogja, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Állíts vissza 1 év károsodását 1 hét alatt. A hajat tömöttebbé, erősebbé és újra egészségtől ragyogóvá teszi.

eventually

2014. április 4.

Csatlakozni akarok azoknak a táborába, akik szeretik. Nem is kell belőle sok a hajamra, és fényes, puha, kezelhető lesz a használata után. Nekem azt nyújtotta is, amit vártam tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

bi.ju

2014. március 3.

csak azért vettem meg, mert akciós volt.
egyszer használtam eddig, de olyan puha, selymes és fényes lett a hajam, mint már rég. erősen sérült hajra való, ami nekem pont jó most, mert szőkülök vissza a barnából, és erősen megrongálódott az utóbbi festésnél, de ez a hajpakolás tudhat valamit, mert szép egészséges a kinézete a hajamnak. hajatmosok, felkenem, hagyom picit hatni, majd fürdés közben lemosom, és már vizesen érzem, ahogy beletúrok ujjal, hogy wow. biztosan újra fogom venni, sőt nagyon erősen gondolkodom az egész termékcsaládon, mert ha ez a termék ezt művelte a hajammal, akkor a többi sem árhat neki :D abszolút 5 csillag!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 3.

csak azért vettem meg, mert akciós volt.

sophieeny

2014. február 20.

Nagyon szeretem, gyönyörűen kezeli a hajamat, nagyon puha és selymes lesz tőle az amúgy eddig elég száraz és rossz tapintásu hullámos hajam. Meg is jegyezték, hogy beleillek egy L'oreal reklámba annyira szép a hajam. így bátran merem ajánlani, mert ezek szerint nem csak én beszélem be magamnak a változást, hanem szemmel látható is mások számára. Újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

Esztii912

2014. február 8.

Mióta ezt használom a samponnal együtt, azóta nem töredezik annyira a hajam. Tavaly júniusban vettem meg őket, augusztusban vágattam a hajamból és egészen idén januárig nem látogattam meg a fodrászom. Megjegyezném, h most sem azért mentem, mert töredezett volna a hajam, sőt még a fodrász is megjegyezte, h nem látszik a hajam a fél év olló nélküli állapot.
Zsírosodásra hajlamos hajam van, így heti 3x mosom ugyanúgy, mint mikor más zsíros hajra való terméket használtam, tehát nem fokozza a zsírosodást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Alexa369

2014. január 9.

évek óta nem használtam fructis terméket, ezt 2 hete kíváncsiságból vettem meg mert a külföldi blogokon nagyon dicsérték. Nekem nagyon bejött, a jól bevált L'oreal full repair 5-ömet cseréltem le rá de nem bántam meg. Ugyan a hajam alsó részén lévő "1 év károsodást' nem hozta rendbe 2 hét alatt sem, de hihetetlenül puha, selymes, könnyen fésülhető lett tőle, és az illatát még hajmosás után 2-3 nappal is lehet érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

zsuzsanna.kurdy

2013. december 30.

Nagyon bevált!
A hajfestékekhez hasonló pici balzsamhoz tudnám hasonítani a hatását, tényleg egy kicsit a hajon kell hagyni 2-3 percig, de csodákat művel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Nagyon bevált!

SuicideCandy

2013. december 10.

Mostanában ez az egyik legjobb hajpakolásom amit használtam! Pozitívan csalódtam ebben a termékben, mert bevallom nem vártam sokat tőle. De egész jó samponnal együtt használom és valóban javított valamennyit a hajamon, legalábbis sokkal könnyebben ki tudom hajmosás után fésülni a hajam. De nekem kicsit borsos az ára mivel hosszú hajam van és elég száraz. Így pakolásból is dupla adag kell rá és így nekem nem éri meg. Úgyhogy ez van :D azért egy 4est kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

mila88mila

2013. november 25.

Eleinte nagyon meg voltam vele elégedve, viszont mire a második tubussal is elhasználtam, teljesen kiszárította a hajamat. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

Csipike

2013. október 23.

Tényleg szuper, nekem is szépen javított a hajvégeim állapotán, ja és 50%-os akcióval nagyon megérte. Nem nehezíti el a hajat,de olyan mintha bevonná valamivel a hajszálakat, így a hajvasalót is jobban bírja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 23.

Arian87

2013. szeptember 18.

Csodaszer :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Csodaszer :)

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2