Garnier

Ár:   625 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Hettii, az összetevőket feltöltötte: SuicideCandy, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

Az ígéret szerint 1 év hajkárosodást csupán 3 hajmosással helyre hoz! Az amlával és gyömölcs vitaminokkal dúsított formula belülről újjáépíti a hajat.

bdori96

2015. május 9.

Az a szöveg, hogy 1 év károsodását 1 hét alatt rendbehozza, természetesen nagy átverés :) Az illatát imádom, nem zsírosodik tőle gyorsabban a hajam. A törött végeket nem tapasztja össze, de szerintem egy kicsit kitolja a következő hajvágást. Használom a hajvégápolót (nem vált be) és a balzsamot is. Csodát nem tesz. Most tartok a második körnél, de a következő samponom másmilyen lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 9.

kessi91

2015. május 3.

Nagyon szeretem, isteni az illata!:) Régen sokat használtam a pakolásával együtt. Fontos megjegyezni, hogy az elhalt hajvégeket csak az olló tünteti el, SEMMILYEN sampon/balzsam/pakolás nem fogja újraéleszteni azokat. De ettől a termékcsaládtól fényes és könnyen kezelhető a hajam. És mindig tessék pakolást használni, ha csak pár percig, akkor is!:) Így fog ragyogni a haj:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

tiavolkova

2015. április 21.

Másodszorra vásároltam újra, meg voltam eddig elégedve (kivéve egy dolgot) az ígért hatást végülis beváltotta, nagyon vékonyszálú a hajam és szőkítés miatt seprűsödött a vége, ezt ügyesen orvosolta (persze balzsammal együtt használtam). Viszont ami nekem nagyon nem tetszett benne és most már ezért nem is fogom újravásárolni, hogy sokkal hamarabb lett zsíros a hajam, mint másik samponok használata során ;( 4 csillag ;( u.i. az illata isteni és nagyon sokáig lehet érezni (a balzsamtól pedig mesésen puha lett a hajam :3 )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

Donna03

2015. április 17.

Életem eddigi legjobb samponja! szerintem beváltotta az igéretét! Az illata egyszerűen isteni és tényleg csodákat tett a hajammal. Sajnos a hajam nagyon hamar hozzászokik a samponokhoz így csak egyszer tudtam újra venni de hamarosan megint visszatérek hozzá:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

Goldapple

2015. április 13.

A sampont, a balzsamot és a szérumot együtt használtam. Mindig hajmosás előtt fésülködöm, vizes hajamat sohasem szoktam. A samponban csak azt nem bírtam, hogy csípte a szemem, de egyébként alaposan tisztított és könnyen kezelhetővé tette a hajamat. A balzsam puhította azt, az olaj pedig a hajam végével tett csodákat. Szerintem megérte az árát mind a három termák. Régen a zöld üveges sampont használtam, na, az nem vált be egyáltalán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 13.

kalen

2015. április 8.

Nagyon megszerettem, pedig nem voltam eddig oda a Garnier samponokért. Már az első hajmosás után érezhetően selymesebb lett a hajam. Egy problémája van, hogy hamar zsírosodik a fejbőröm, pedig még nincs is olyan meleg. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 8.

Brigi1002

2015. március 26.

Harmadik flakont használom, de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeim. Száraz, szalma szerű a hajam vége ezért vettem, de semmi változást nem tapasztaltam. Az illata viszont finom és még másnap is érezhető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

agi80

2015. február 26.

Eddig próbáltam több Fructis sampont is, de eddig ez volt a legszörnyűbb. A hajam ragacsos lett tőle és másnapra elkezdett viszketni a fejbőröm és korpák jelentek meg rajta, ami eddig nem volt jellemző. Annyira rossz, hogy el sem használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 26.

aalexaa

2015. február 9.

Még tavaly nyáron vettem, akciós volt, és a szobatársam nagyon dicsérte. Az illata isteni, a következő hajmosásig simán érezhető volt rajtam, viszont nálam ennyi volt az összes pozitívuma. Nem igazán csinált semmit a hajammal (pedig nagyon száraz, töredezésre, szálkásodásra hajlamos, ezen igazán látványos, ha valami beválik), de legalább nem is szárította tovább. Elhasználtam, de nem veszem újra. Az akciós árát megérte, de teljes áron abszolút pénzkidobás lett volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

snowyfairy

2015. február 9.

Összeragasztja a hajamat hajmosás közben. Balzsam nélkül nem merem használni. Egyedül az a jó benne, hogy az a fincsi Garnier sampon illata van, amit úgy szeretek kiskorom óta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak