Garnier

Ár:   625 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Hettii, az összetevőket feltöltötte: SuicideCandy, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

Az ígéret szerint 1 év hajkárosodást csupán 3 hajmosással helyre hoz! Az amlával és gyömölcs vitaminokkal dúsított formula belülről újjáépíti a hajat.

antikulusz

2013. augusztus 17.

jó kis balzsam, az biztos, hogy a sampon semmit sem ér nélküle! elfogyott már egy flakonnal, jó volt szép volt, de nem fogom újra venni! Semmivel sem lett jobb a hajam tőle, igaz rosszabb sem! a szagától már hányingert kapok sajnos... fényes puha lett tőle a hajam, de szárításnál borzasztóan szállt... akinek roncsolt a haja, inkább ajánlanám a latte pakolást és a kallos kristály hajolaját, nekem attól jött csak helyre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 17.

dorothea

2013. augusztus 6.

Megvettem, nem az ígéretei miatt, hanem mert akciós volt, és kíváncsi voltam rá. Nem bántam meg! :) Finom az illata, puha lett tőle a hajam, és nem zsírosodott gyorsabban, mint az eddigiektől, maradt a szokásos 2-3 nap. Mostanra elfogyott, már mást használok, de ha újra leakciózzák, lehet, hogy újra megveszem. Nem csodaszer, de tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

Klaudia94

2013. augusztus 1.

hát én is azt tapasztaltam hogy jó kellemes illata puha a haj tőle de viszont nagyon zsírosítja a hajamat hajmosást kb 4 nap...nem vagyok teljesen meg elégedve vele és nem vetem észre hogy helyre állítaná a hajat ahogy a termék le írja!És még teszem hozzá a hajamból a festéket szedi ki!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Jelizz

2013. július 29.

Háátttt.....
Mivel újdonság MUSZÁJ volt vwenni! :D :))
finom az illata, szokásos ár.. 699 Ft
Szép puhává teszi a hajat, és illatosdsá!
De kb ennyi, zsírosít :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 29.

Háátttt.....
Mivel újdonság MUSZÁJ volt vwenni! :D :))
finom az illata, szokásos ár.. 699 Ft
Szép puhává teszi a hajat, és illatosdsá!
De kb ennyi, zsírosít :(

Tiara MCmill

2013. július 25.

Nem vált be!!!
Kamu az egész reklám és a ráírás is
Megvettem,kipróbáltam...semmi puhaság,semmi védetség,szárít kócosít...fúj..
699forintot egyáltalán nem ér meg..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 25.

Nem vált be!!!
Kamu az egész reklám és a ráírás is
Megvettem,kipróbáltam...semmi puhaság,semmi védetség,szárít kócosít...fúj..
699forintot egyáltalán nem ér meg..

jégvirág

2013. július 22.

Az illata jó, a hajamat egy kicsit puhítja, de egyébként nem veszem újra, mert kicsit korpás lettem tőle és hamarabb zsírosodott a hajam. Szinte mindig használtam utána balzsamot (szintén Goodbye damage), mert önmagában nekem a sampon nem elég a nagyon száraz hajamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 22.

benzol

2013. július 20.

Én annyira az illatától nem vagyok elájulva, de a hatása tényleg isteni:) Szép, fényes, puha haj, másnapra is. Hogy meddig bírom hajmosás nélkül, majd kiderül, egyelőre elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 20.

Mossyka

2013. július 11.

Tyű, ez nagyon jó! Még csak 2x használtam, de eddig nagyon tetszik. Szuperül habzik kb. egy borsónyi elég belőle. A rézvörösre festett hajamat nem fakítja, szép fényes lesz tőle. Én utána a Fructis színvédő pakolást használom, a kettő együtt maga a tökély.
Update: Csak "előmosó" samponnak jó. Ha csak ezt használom másnapra zsíros és olyan grízes vagy, hogy is mondjam milyen tapintása lesz a fejbőrömnek. Pakolás használata kötelező utána, különben nem tudom kifésülni a hajamat. Még arra se foghatom, hogy szét van menve a hajam vége, mert frissen van vágva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

Ivlisz

2013. július 2.

Nagyon jó sampon, 2 hajmosás után éreztem, hogy puhább tőle a hajam. A balzsamjával együtt használtam, szerintem kiegészítik egymást. Egy bajom van vele, hogy zsírosítja a hajtövemet. Már másnap zsírosnak láttam. Lehet, hogy ez a hajam hibája, ettől függetlenül maximális pontot érdemel, mert teszi a dolgát. Széppé varázsolja a hajat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

dORcJ

2013. június 26.

Az én hajam elég rossz állapotban van, 2 éve feketére festetem és vasalom is. Gondoltam majd ez a sampon, ha csak egy kevés is valóra válik abból amit mondanak a reklámban már jó :D Az első 2 hajmosásnál szuper volt , puhább lehet a hajam, de utána azt vettem észre, hogy egyre drótszerűbb :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 26.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak