Garnier

Ár:   625 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Hettii, az összetevőket feltöltötte: SuicideCandy, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

Az ígéret szerint 1 év hajkárosodást csupán 3 hajmosással helyre hoz! Az amlával és gyömölcs vitaminokkal dúsított formula belülről újjáépíti a hajat.

cicamica122

2013. június 23.

Egész jó kis sampon,a hajam szebb tőle,de azért nem az igazi(mondjuk lehet az a baj,csak a sampont használom) bár anyukám szerint sokkal szebb a hajam mióta ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 23.

s-k-o

2013. június 13.

Ez egy csoda!! Én megvettem mind a 3-terméket,sampon,balzsam,és a hajvég ápolót is. 2év alatt a létező összes hajszerkezet javítót kipróbáltam már, egy vagyont hagytam a boltokba. Mondanom sem kell,egyik sem tett csodát. De ez....a szőke,vasalt,göndör,eszméletlen dús hajamból,egy selymes csillogó villogót varázsolt:))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

szandra96

2013. június 9.

új kedvenc sampon! nagyon jó illata van, dús és fényes tőle a hajam

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 9.

új kedvenc sampon! nagyon jó illata van, dús és fényes tőle a hajam

belehoreczalexandra

2013. június 9.

Én együtt használom a sampont, balzsamot és hajerősítő szérumot. Eddig 2x mostam hajat vele.. igazából a töredezettséggel kapcsolatban még nem sok eredményt látok, de a hajam nagyon szép dús és csillogó! Szerintem jó kis termék!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 9.

Dorotika

2013. június 7.

Szerintem nagyon jó! Sokkal könnyebben kezelhető a hajam, és nem zsírosodik! :) Jól látom hogy nincs benne szilikon?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 7.

szindike

2013. június 6.

Ez a sampon fantasztikusan jóóó!!! Egyszeri használat után is ragyogóan puhává és simává varázsolta a szőkített, igénybevett hajam. Megy az 5 csillag!!! Eddig a táplál-kisimít termékét használtam, amivel szintén nagyon elégedett voltam, de ez sokkal jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 6.

misstee

2013. május 31.

Leírtam a balzsamnál is, de ide is írok, hogy sokan lássák. Nagyon jó ez a sampon, úgy voltam vele, ha csak a fele igaz amit a reklámban mondanak, jó lesz. És nem hittem a szememnek, a hajam tényleg puhább lett tőle és nem kellett vasalnom, hogy álljon valahogy. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

maaya83

2013. május 29.

Engem nem igazán érdekelt a reklám mert az vitathatatlan,hogy egy sérült haj egy hét alatt nem jön rendbe!!!Az én hajam szőkítve volt igy mindenfélét kipróbálok és ez eddig nagyon bevált!!Pedig elhihetitek a legdrágább professzionális samponokat is mind a hajamra kentem és vetekszik vele.Én könnyen kitudtam fésülni a hajam nem neheziti el az illata napokig érezhető ami nagyon jó mert isteni az illata.Bár nem tudom,hogy ez meddig marad igy de egy próbát mindenképp megér!
Update: Melcsusz_89,-nek!:) Egy hete hajmosáskor a Loreal intense samponjával mostam meg a hajam,hogy lássam mennyire jó ez a Damage sampon.Hát azt kell,hogy mondjam a Loreal nyert persze van külömbség lakossági és a professzionális között de a garniernél azt éreztem,hogy alig van hajam közbe meg valószínű,hogy összetapasztotta mert az intensenél dús volt!!!Lepontozni emiatt nem fogom mert a drogériás samponok közül még mindig jónak tartom de a tökéleteset még mindig nem találtam meg.:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 29.

brigi00

2013. május 26.

hát én még csak kétszer használtam de nekem bevált
sokszor festem és vasalom is a hajam de ettől
sokkal puhább, ki fésülhetőbb valamint nem annyira töredezett mint volt az illata is nagyon tetszik
nekem új kedvencem lett : )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 26.

hát én még csak kétszer használtam de nekem bevált
sokszor festem és vasalom is a hajam de ettől
nekem új kedvencem lett : )

Melcsusz_89

2013. május 18.

Pocsék egy sampon, egyszer elég volt megmosnom, drót volt tőle a hajam. Én nem hiszek egyik samponban sem, de újat mindig szeretek kipróbálni, mint ahogy ezt is. El is adnám valakinek, ha kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak