Garnier

Ár:   625 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Hettii, az összetevőket feltöltötte: SuicideCandy, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

Az ígéret szerint 1 év hajkárosodást csupán 3 hajmosással helyre hoz! Az amlával és gyömölcs vitaminokkal dúsított formula belülről újjáépíti a hajat.

szirimiri

2017. március 8.

túl gyorsan zsírosodik utána a hajam és valóban gubancos lesz! az illata tényleg nagyon jó, de nehogy már csak ez legyen egy sampon egyetlen pozitívuma :D nehezen habzik fel. nekem nem újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

mvks

2017. január 29.

Már jó ideje ezt használom a balzsamával együtt. Számomra ez a tökéletes kombó. Biztosan újra veszem. Meg jó párszor

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

csotieszti

2017. január 27.

Nem csodaszer, de a balzsamával együtt használva selymes és könnyen kezelhető a haj. Nagyon finom, gyümölcsös illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 27.

tothgyongyi92

2017. január 6.

Agyonfestett és károsodott hajamat puhává és kevésbé töredezetté tette már pár használat alatt.. Persze nem csak ezt a terméket vetettem be, tehát azért csodaszernek nem mondanám önmagában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

nagyrenii

2016. november 17.

Update: Kisebb-nagyobb megszakításokkal már lassan 2 éve használom ezt a sampont, a balzsamjával együtt. Jól habzik, jól tisztítja a hajat, kellemes az illata, kevésbé tűnik tőle száraznak a hajam. Én nagyon megszerettem, mindig visszatérek hozzá. Ugyanakkor csodát nem kell várni, egészségesebbnek néz ki tőle a haj, de a töredezett hajvégeket nem fogja összeforrasztani, ugyanakkor mondhatni segít lelassítani. Az ára is kedvező más samponokhoz képest.

Az illata tetszik, még csak 1× használtam, szóval még arról nem nagyon tudok beszámolni, hogy milyen hatással volt a hajamra, de jól tisztítja a hajat, majd később meglátjuk, hogy másra is képes e, bár sampontól én sosem várok csodát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

kriszti98

2016. november 6.

Az illata csodás de fejbőröm ugyan úgy viszket tőle mint az összes sampontól. Összességében nem egy rossz sampon de nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 6.

kovacsdollasign

2016. november 5.

Nemrég szereztem be ezt a sampont, de már most a kedvencemmé vált!! A festett hajamat pluszban még vasaltam is egy időben, és ez a hajtöredezésemben meg is mutatkozott. Miután 2x megmostam ezzel a samponnal a hajam, az eredmény csodás lett, a hajam látványosan szebb lett. Már a balzsamját is beszereztem, tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

fkata

2016. október 25.

Szeretem ezt a sampont!A balzsamjával együtt használom ,már vagy 4x vettem újra.A szérummal együtt nagyon szépen rendbe tette a hajam.Szeretem az illatát,ami nagyon tartós,még 3 nap után ís érződik.Kellemes a habja is jó kiadós.Sajnos engem egy picit zsírosít,de 3 nap után úgyis hajat mosok,ezért vonok le egy csillagot.Eddig ennél jobb sampont nem találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 25.

sanci85

2016. október 22.

Nekem sajnos nem vált be. Kb. két hónappal ezelőtt vettem, de csak azért ezt mert akcióban volt, és épp elfogyott a Syoss samponom. Úgy voltam vele hogy kipróbálom ezt, hátha jó lesz. Hát nem ,megbántam nagyon hogy megvettem mert, az én hajamnak nem jó, Nehezen lehetett kifésülni, korpásodott a fejbőröm tőle, durva tapintású lett tőle a hajam.Azért adok 2 csillagot mert az illata az elfogadható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

Adél Zsanna

2016. október 21.

Megmaradt Anyukámnál mert leváltottuk másra anno.
Elhoztam azt a negyed flakont és a balzsammal együtt elhasználtam. Azt kell mondjam, hogy nem zsírosította a hajam viszont szép dús és fényes volt a hajam tőle, puha és illatos. Megdöbbentő de működik ez a sampon!
Nem vettem újra mert végül másra esett a választásom DE visszaadta a hitem a Garnier márkába! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

Megmaradt Anyukámnál mert leváltottuk másra anno.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak