Garnier

Ár:   625 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Hettii, az összetevőket feltöltötte: SuicideCandy, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

Az ígéret szerint 1 év hajkárosodást csupán 3 hajmosással helyre hoz! Az amlával és gyömölcs vitaminokkal dúsított formula belülről újjáépíti a hajat.

Melittaa

2016. június 27.

Imádom, könnyű selymes puha lesz tőle a hajam. A balzsammal eggyütt használom. Az illata nagyon finom kellemes a párom imádja a hajamat babrálni hajmosás után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 27.

kisenikoke

2016. június 5.

Akciósan vettem meg mert már régóta ki szerettem volna próbálni.
Az illatát imádom :)
Csak azért 4*, mert a Schauma nekem jobban bevált. Szóval van jobb is, de ez is nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

Akciósan vettem meg mert már régóta ki szerettem volna próbálni.
Az illatát imádom :)

Kingácska0807

2016. május 23.

Csodaszernek nem csodaszer. Viszketést én nem tapasztaltam, ezáltal a fejbőrömet sem "bántotta". Értem itt ezalatt a kis apró pattanásokat amiket némely sampon okoz. A tégelyes pakolással, és a hővédős olajukkal együtt használom néha, szép lesz tőle a hajam, a párom nem győzi illatozni. Egyenlőre 4 csillagot adok neki, később jövök updatelni, meglátjuk mi lesz. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

nasiiinagy

2016. május 17.

Imádom! Az illata csodás,a hatása még jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 17.

Imádom! Az illata csodás,a hatása még jobb!

Babakalacs

2016. május 16.

A balzsamjáért oda vagyok ezért megvettem ezt is mellé. Hááát... az elején elment, szállt tőle a hajam, de hajolajjal megoldottem. Most a flakom végére az amúgy is könnyen zsírosodó hajam már csak egy napot bír ki. Nem zsíros hajúaknak jó lehet. Nincs szívem lepontozni. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 16.

doorika8

2016. május 15.

Szeretem az illatát, árban is jó, de nekem sajna nagyon összegubancolja a hajam, miután ráteszem a balzsamot, majd a maszkot a hajamra csak utána kerül a hajam elfogadható állapotba :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

szabina9

2016. május 12.

Nagyon viszketett tőle a fejbőröm és a megszokottnál több korpám lett, és kb. kétnaponta kellett mosnom. Pár használat után kidobtam a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 12.

ursuska

2016. május 8.

Szerettem, úgy a feléig. Majd elkezdtem gyanakodni, hogy ez okozza a hajam gyorsabb zsírosodását. :( zsíros, viszkető fejbőrrel búcsút vettem tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

Forest

2016. május 7.

Borzasztóan viszket tőle a fejbőröm. Annyira szárìt, hogy a zsíros hajamat is ritkábban kell mosni, de ez a viszketés szörnyű, abba is hagyom a fele előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 7.

noncsi991

2016. május 7.

Illata jó, nem csinál semmit a hajvégekkel az csak mese:D Többször újravettem mert a mosás után nagyon jó érzés a hajamnak, olyan frissítő, de nem csodaszer

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 7.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak