Garnier

Ár:   625 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Hettii, az összetevőket feltöltötte: SuicideCandy, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

Az ígéret szerint 1 év hajkárosodást csupán 3 hajmosással helyre hoz! Az amlával és gyömölcs vitaminokkal dúsított formula belülről újjáépíti a hajat.

KuliKali

2016. május 1.

Nekem annyira nem volt nagy kaland,sokszor újravettem,mert nagyon töredezettek a hajvégeim.Semmi extrát nem csinál velük,kicsit zsírosít,az illata viszont nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 1.

rena96

2016. április 26.

Update: sajnos elkezdte szárítani a fejbőrömet, kicsit korpás lett.

Balzsammal együtt használom, nekem nagyon bevált! Puha lesz tőle a hajam, és nem érzem olyan töredezettnek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 26.

Update: sajnos elkezdte szárítani a fejbőrömet, kicsit korpás lett.

Bambino97

2016. április 9.

Hát nekem semmi extra még a balzsamjának a használatával sem. Nem lett se jobb se rosszabb tőle a hajam. Pozitívum hogy szépen tisztít és a finom illatát még 2 nap után is érezni de nem váltja be az ígéretét. Csak az illata miatt 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 9.

bogczi

2016. március 24.

Nos..elöljáróban annyit, hogy évek óta nem használtam a Fructis vonal samponjait, anno 14-15 éves koromban a megmentőm volt a zöld tubusos, zsíros&korpás hajra való sampon, aztán áttértem a természetesebb sampikra. Most sem én vettem, hanem a párom szabadult be az Aldiba és mivel minden Garnier Fructis sampi rettentő olcsó volt, hozott egy ilyet meg egy 2in1 zsíros&korpás hajra valót. :D

Ennek csudijó az illata, az állaga, tipikus Garnier sampon :D nem szoktam elhinni a reklámszövegeket, de ez konkrétan az első mosással rendbe tette a szőke, vékonyszálú, nagyon göndör hajamat. Viszont..magában használva nagyon zsírosít, így együtt használom a zsíros&korpás hajra való Fructis sampival, fele-fele arányban, így a hajam vége megszépült, nem sprőd, viszont nem zsíros a töve és nem kezd korpásodni. Rendszeres hajszárítás mellett (muszáj, nagyon fázós a fejbőröm) sem szárad ki a hajvég. Az összetevői viszont rettentőek, szóval valószínűleg ez az első és utolsó tubusom is belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

mimmike

2016. március 7.

Akár a kedvencem is lehetne, annyira jó a hajamnak, de sajnos a fejbőrömet kicsinálja. Borzalmasan viszketek tőle, ezért nem használhatom többet. Nagyon sajnálom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 7.

MissKB

2016. február 21.

Korábban már volt rossz tapasztalatom a Garnier samponokkal, szóval nem használtam őket évekig. Aztán pár hónapja valamelyik kuponos napon mégis meggyőztem magam arról, hogy kapjanak egy újabb esélyt. Hiba volt... :(
Nem látom, hogy bármi történne a száraz hajammal, sőt szerintem hétről hétre szárazabb, pedig használok hajmosás után még Elseve olajat is. El fogom használni, mert olyan jó az illata, de szerintem egy kicsit zsírosít is, a száraz hajvégeken pedig nekem egyáltalán nem segített. Így kuponnal nem mondom, hogy pénzkidobás volt, de biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

Mundow

2016. február 17.

A sampont és a balzsamot együtt használom. A hajam szép fényes, puha és selymes lesz. A hajvégeim töredezettségén nem igazán segített. Másnap már kicsit zsírosítja a hajtöveimet és viszket a fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 17.

puszedli92

2016. február 11.

A minap egy szupermarketben voltunk vásárolni, régen mindig a Garnier termékeit vettem, de valamiért leszoktam róla, amióta bejöttek az újabb márkák és tanácsadónő is lettem, szóval elsiklottam felette. Most akciós 499ft-os áron jutottam hozzá a 250ml-es kiszereléshez, eddig egyszer mostam vele hajat, mert 2 naponta szükséges csak, nem hajlamos a zsírosodásra, és le a kalappal..az elmúlt időkben ez a legtutibb sampon, amit használtam. Az illata nagyon tetszik, jól habzik, öblítés után ad némi száraz-érzést a hajam, de amint megszárad (nem használok hajszárítót), máris látszik rajta, hogy fényes, jól kezelhető és abszolút nem száraz. A GlissKur termékei mellett abszolút befutó márcsak az ára miatt is. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

Christi

2016. február 5.

csak egy a sok közül. nem hozta elő a hűűűű érzést. pedig a balzsam tökéletesen bevált. még keresem az igazi sampont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

ancsirigo

2016. január 29.

Egy akció keretein belül vettem meg a balzsamot, a sampont és az instant pakolást.
Nos, várakozásomon felül teljesít.
Jól habzik, jól tisztít, finom az illata és kevesebbszer kell hajatmosnom.
Amint már mások is kifejtették, néha nekem is nagyon kiszárítja a hajam.. Néha, pedig teljesen puha tőle, nem értem. Balzsam nélkül nem tudnám használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

Nos, várakozásomon felül teljesít.
Jól habzik, jól tisztít, finom az illata és kevesebbszer kell hajatmosnom.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak