Garnier

Ár:   625 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Hettii, az összetevőket feltöltötte: SuicideCandy, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

Az ígéret szerint 1 év hajkárosodást csupán 3 hajmosással helyre hoz! Az amlával és gyömölcs vitaminokkal dúsított formula belülről újjáépíti a hajat.

csekeregina

2015. november 7.

Kellemes az illata, elég belőle egy kevés, viszont nagyon szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

Kellemes az illata, elég belőle egy kevés, viszont nagyon szárít.

Charis

2015. október 23.

Az én hajam nagyon kiszárítja. :-(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 23.

Az én hajam nagyon kiszárítja. :-(

Lina14

2015. október 18.

Az illata egész finom, könnyen eloszlatható, jó a habja, nem szárít, nem korpásít. viszont nagyon összetapasztja a tincseimet. ezt meg tudom oldani egy nagyon selymes textúrát kölcsönző hajpakolással, egyébként magában nem állná meg a helyét. elhasználom, de nem veszem újra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 18.

petra9229

2015. október 13.

Nekem nagyon bejött ez a sampon, mindig újraveszem bizonyos időközönként. Nem zsírosítja jobban a hajam, mint más sampon, emellett pedig még az illata is jó, és a hajam is puha, ápolt lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

Palma0613

2015. október 9.

Gondoltam a sapont is megveszem, ha már a balzsamját is használom, és kipróbálom milyen együtt a kettő.Hát nem jött be....nagyon elnehezítette a hajam, és sokkal hamarabb zsírosodott, mint általában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

timikee7

2015. október 5.

Egyszerűen imádom :) a balzsamjával együtt használom és számomra egy csoda. Az illata nagyon jó és tartós is. A hajam selymes lesz és fényes, ráadásul amióta használom mintha gyorsabban is nőne, vagy legalábbis nem töredezik le annyira. Nekem nagyon bevált, egy jó ideig biztosan nem cserélem le

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

luckyschr

2015. szeptember 25.

Hasonló véleménnyel vagyok, mint a legtöbben. Az illata nem a kedvencem, de a barátom egyszer megjegyezte, hogy olyan almás illatú hajam... :) A lényeg, hogy neki bejött. Én az olyan samponokat szeretem, amik adnak egy kis tartást a hajamnak, mivel kevés, vékony és töredezett. Ez sajnos nem segített. Megmosom, és tényleg puha, fényes lesz a hajam, de ugyanolyan lapos marad. A "nagy kettős hatás", meg minden elmarad. Ugyanolyan töredezett a hajam, sőt lehet rosszabb. Első mosásra nincs sok hab, de másodszorra már hatalmas lesz belőle.
Nekem nem jött be, amint elfogy, keresek másikat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Nekem nem jött be, amint elfogy, keresek másikat.

alcyone

2015. szeptember 22.

Szeretném nagyon szeretni, de sajnos nem vagyok teljesen megelégedve vele. Az illata isteni, nagyon szeretem vele mosni a hajamat, szép a fénye is, mikor megszárad, kellemes tapintású...ugyanakkor már másnap olyan zsíros tőle a hajam, hogy muszáj megmosnom 2 naponta minimum. :( Pedig szerettem volna kitolni a hajmosási időszakomat, de ettől nagyon gyorsan zsírosodik, nehezül a hajam. De a kellemes, puha tapintásért és illatért még mindig jár a 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

Aniko87

2015. szeptember 20.

Sziasztok
Nekem eredetileg Schauma samponom volt de sajnos idén váltásra kényszerültem én voltam a "tesztelők " között kicsi csomagban kaptam a hosszú hajarma és az is csak 3 mosás után fogyott el a balzsamból még mindig onnan van . pedig a hosszú hajamat is (egy mosás alkalmával) háromszor mostam át vele és így is maradt amin meglepődtem. jó az illata és jobban bírja a hajam is a strapát Szóval Köszönöm Garnier :D.
Figyeljétek a hajtípusotokat és az szerint vegyétek hátha megtaláljátok a jót,közöttük Nekem, töveknél zsíros hajvég száraz. Most hogy ezt használom sokkal egységesebb.
Én örülök hogy megtaláltam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Sziasztok
Én örülök hogy megtaláltam

rafi

2015. augusztus 27.

Nyaralás előtt kellett egy sampon amit én és a párom is használni tudtunk, és mivel akciós volt, és az illata nem volt olyan túl parfümös nőies, inkább gyümölcsös, rá esett a választás. Meg kell mondjam, nagyon örülök neki, azóta ez lett a kedvenc samponom! :) Nyaralás alatt balzsam nélkül használtam, több, mint két hétig, és ennek ellenére is olyan puha volt a hajam, mint még soha! Ráadásul fényes is volt, és könnyen ki tudtam fésülni kifésülőspray nélkül is. Az illatáról nem is beszélve. Valami isteni, és még másnap is lehetett érezni! Többen megjegyezték, hogy milyen jó illatú a hajam. Azóta a balzsamját is megvettem, és imádom mindkettőt. A hajvégeimmel nem tudott mit csinálni, de a hajamat szépen rendbe tette, nem laposítja el, és nem is zsírosodik tőle hamarabb. Tuti, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak