Garnier

Ár:   625 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Hettii, az összetevőket feltöltötte: SuicideCandy, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

Az ígéret szerint 1 év hajkárosodást csupán 3 hajmosással helyre hoz! Az amlával és gyömölcs vitaminokkal dúsított formula belülről újjáépíti a hajat.

Zebike

2015. augusztus 11.

Imádom a Garnier termékeket...de sajnálom ez szörnyű! :D a hajam száraz lett tőle, a hajfestéket is leszedte a hajamról!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

barbixd

2015. augusztus 5.

semmi extra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

semmi extra

Alei

2015. augusztus 4.

Többször újravettem nagyon kellemes illata van és nem is drága. A hajam puhább és fényesebb lett tőle bár a hajvégeket nemnagyon tudta helyrehozni. Ettől eltekintve nagyon jó termék.😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

cicafun

2015. július 30.

Sajnos tényleg nagyon elnehezíti és lelapítja a hajat. Zsíros hajra a legkevésbé sem alkalmas. Ugyanakkor tényleg táplálja a hajat és mivel kidobni sajnálom így megpróbálom elhasználni egy másik samponnal felváltva....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

sminkescsajszi

2015. július 11.

Egy flakonnal használtam el. Az illata nekem csak használat közben tetszett, de másnapra úgysem érezni, szóval ezen túl is léphetünk :) A legnagyobb probléma az vele, hogy eléggé elnehezíti és lelapítja a hajat, és ha ez nem lenne elég, még szépen el is intézi, hogy minden nap meg kelljen mosnod, kivéve ha tetszik a zsíros haj (de miért tetszene?) Nem veszem újra, az tuti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 11.

SzanEsz

2015. július 9.

Nincs a hajamon túl sok javítani való, nem vasalom, nem festem, csak néha szárítom. Balzsamjával együtt használtam. Az illata nagyon jó, de semmilyen változást nem vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

Pillamilla

2015. július 9.

Évek óta ezzel mosom a hajam, nekem nagyon bevált, egy jól tisztító sampon, az illata is fantasztikus. Nem korpásodik tőle a fejbőröm, és nem is zsírosodik, tökéletes, heti kétszer bőven elég megmosnom, és mindig szép a hajam :) (hosszú és dús hajam van). Együtt használom a balzsamjával, illetve egy hővédő olajjal, ami szintén Fructis. Csodálatos illatú a hajam használatuk után, fényes és puha, hidratált :) Külön nem tudok nyilatkozni a hatásáról, mindig csak együtt használtam őket. Nincs okom a cserére, nagyon szeretem, jól működik, öt csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

vivicsibe1

2015. július 9.

Egyáltalán nem károsodott a hajam,mivel nem vasalom,sőt még csak hajszárítót sem használok,de úgy gondoltam kipróbálom,mert annyira mondják,hogy milyen jó és először a rózsaszínűt próbáltam,amit egyszerűen imádok.A fejbőröm rögtön miután kimostam elkezdett viszketni,és gondolom ezáltal lett tiszta korpa a hajam.Tuti,hogy nem veszem újra.Csak azért kap 2* mert az illata nagyon jó.Max majd elhasználom a hajhosszra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

Lityi1990

2015. július 8.

Nem valami károsodott a hajam egy kis szárazságon kívül, de hát gondoltam ha másnak nem, megelőzésnek jó lesz. A hajamon semmi különlegeset nem vettem észre a használata óta, de hát istenem....Viszont biztosan újra veszem, mert az ILLATA!!!! hát az olyan isteni, hogy dobok tőle egy hátast akárhányszor hajat mosok és ez az illat napokig a hajamban is marad. Remek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

papucsallatka

2015. június 22.

próbáltam elhasználni, de egyszerűen nem bírtam, annyira szárította a hajamat... borzalmas

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 22.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak