Garnier

Ár:   625 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Hettii, az összetevőket feltöltötte: SuicideCandy, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

Az ígéret szerint 1 év hajkárosodást csupán 3 hajmosással helyre hoz! Az amlával és gyömölcs vitaminokkal dúsított formula belülről újjáépíti a hajat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

grosstimea

2015. június 20.

Abszolút meg vagyok elégedve vele. A balzsamjával együtt használom, az illatuk isteni. Selymes és fényes tőle a hajam, nem nehezíti el, és nem zsírosít. Korpás sem leszek tőlük, pedig elő szokott fordulni. Mióta használom mintha valóban kevesebb lenne a töredezett hajam. Remek választás. A samponból kétszer rakok a hajamra, mert elsőre nem akar habosodni, és egy kicsit híg az állaga, ha nem vigyázok túl sok kiszalad az üvegből. Ezek az egyedüli negatívumok, amiket tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

Katrina

2015. június 19.

A Garnier Fructis termékek nem tartoztak a kedvenceim közé, de annyit hallottam erről a samponról, hogy adtam egy esélyt. És milyen jól tettem. :) Nagyon jó az ár-érték aránya (én ráadásul pont akciósan csaptam le rá). Azt vettem észre, hogy a hajam sokkal hidratáltabb és egy nappal tovább húzza ki mosás nélkül. Kíváncsi vagyok, hogy hosszú távon is ilyen elégedett leszek-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 19.

liv17

2015. június 10.

A balzsammal együtt használom, csak ezek a termékek tudják megelőzni a szénaboglya effektust nálam nyáron :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

molnaradrikaa

2015. június 9.

Nagyon jó :) Szeretem az illatát, tisztít, ápol. Én nem vettem észre, hogy gyorsabban zsírosodna tőle a hajam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

kozmapancsi15

2015. június 7.

MÁDOM!! :) Isteni az illata, tökéletesen hidratál, tartást ad a hajnak, sokáig bírja.. ááá imádomm!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 7.

emcuscicus666

2015. június 3.

Nagyon kellemes az illata, reggelente felfrissit, este pedig megnyugtat. A balzsammal egyutt hasznalom, igy a hajam konnyen kifesulheto, puha tapintasu, sokkal konnyebben beszarithato es illatos.
Mostansag csak tesztelgetem a hajapolokat, keresem az igazit. Valoszinuleg nem ez lesz az, (gyorsan zsirosodo a hajam, de olyannyira, hogy ketnaponta muszaj mosnom) de jo kiprobalni, ha mas nem, az ara miatt. Nagyon olcso, es viszonylag sokaig eleg.
Jo termek, de szamomra nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

Jo termek, de szamomra nem csodaszer.

iamsime

2015. május 29.

Imádom! A hajam könnyen kezelhető tőle, nem ragad, fényes, puha és illatos! A vége így is töredezett, azon csak az olló segít sajnos, de egyébként maximálisan elégedett vagyok. És most a DM be a balzsammal együtt 1000Ft!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

fanniloibl

2015. május 16.

Nagyon hamar bezsírosodott a hajam tőle, úgy éreztem, hogy nem tisztít eléggé. Egyszer használtam, azóta hozzá sem nyúltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

Eszter a panda

2015. május 10.

Nekem kicsit hamarabb zsírosodik a hajam tőle, mint más samponoktól, de mivel amúgy is baromi száraz, így annyira nem zavaró. Akinek alapból zsíros haja van, annak szerintem nem a legjobb választás. Nem tudom biztosan, hogy a sampon hibája-e, mert a balzsamjával együtt használom, lehet, hogy ő a bűnös. Viszont nekem kellemes, piha tapintású lesz tőle a hajam, szóval 4*-ot megér! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 10.

szViki095

2015. május 10.

Ugyan ez nem "funkciója" a samponnak, de sokkal kevésbé zsíros tőle a hajam, mint bármilyen más sampontól! Imádom az illatát, még több nap múlva is érezni. Nagyon száraz, "szalmaszerű"hajam van. Eddig 3x mostam vele hajat, és úgy tűnik, szépen kezdi rendbe szedni :) Na persze nem várom, hogy valóban egy hét alatt teljesen szedje, de az elmúlt hónapokban legalább 5 féle sampont próbáltam, ez vált be eddig a legjobban! Most kezdem el használni mellé a balzsamot is, remélhetőleg az még nagyobb segítséget fog nyújtani a hajamnak :)

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak