Garnier

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Musil, az összetevőket feltöltötte: ftbnny, Módosítva: 2019. december 29.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Hajápolók

Védő olaj a hajformázáshoz, melyhez magas hőfokot használunk. 230 fokig.

jennihfer

2016. július 19.

A legeslegjobb hajolaj amit eddig használtam. Vékony szálú, kissé száraz hajvégeimet pihe-puhává varázsolja, minden hajmosás után használom, hatása pedig olyan, mintha most jöttem volna ki a fodrásztól.. Ennél több nem is kell. Csak ajánlani tudom ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

KuSza

2016. július 12.

A leges-legjobb hajolaj, amit valaha használtam! Fantasztikus az illata, a göndör/hullámos hajamat hiperpuhává teszi. Láthatóan kevésbé töredezettek a hajvégeim tőle és fényesebb az egész hajam. Ez ötből minimum hat csillagos termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 12.

SisyD

2016. június 29.

Itt olvasott vélemények alapján kerestem jó hajápolót és hővédőt, mire erre rátaláltam. Könnyű felvinni, nem nehezíti el a hajam, puhává varázsolja és ez napokig kitart. Hozzá kell tennem, hogy az én hajam agyonszőkített, rettentően száraz, így a hővédő tulajdonságát csak hajszárításig, alacsony hőfokon mutatta meg. Amint hajsütővel (turmalinos-kerámiással) hozzáértem, ugyanúgy égette-szárította. DE kihangsúlyozom, a hajam kondíciója sokat számított, ezért ettől eltekintve teljesen elégedett vagyok vele, meleg szívvel ajánlom!
(Azóta nem nyúlok forró eszközökhöz és csodásan helyreteszi, persze bizonyos mértékig a hajam minőségét, legtöbbet sajnos az olló segít az esetemben)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

Arrowette

2016. június 5.

Nagyon sokáig elég,egy kis pumpányi mennyiséget használok a hajmosás után a még törölközőszáraz hajamra. Az illatát is imádom, a hajam egyáltalán nem törik mióta használom.
Viszont elnehezíti a hajam és zsírosítja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

Viszont elnehezíti a hajam és zsírosítja.

alexandra326

2016. május 10.

Nem vált be. Lelapítja hamar a hajam, elnehezíti a végét. Ugyanúgy szálkásodik, pedig nem rég lett vágva belőle..Sokáig kitart, alig akar elfogyni. Az illatát is unom már kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

ursuska

2016. május 8.

Az avonos argánolajost cseréltem le erre egy kuponos napon. Így gazdaságosabb. Hatalmas mennyiség, pedig egyáltalán nem spórolok vele. Hatása is megfelelő, kevesebb a törött hajvégem, szározon is használható. Egyetlen negatívumot vettem észre: nem is tudom, hogy mondjam: száll tőle hajam. Bár, nem tapasztalom minden egyes alkalommal. Ennek ellenére szerintem szuper kis olaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

Juuice

2016. május 1.

Nagyon jó illata van, és tényleg gyorsabban szárad tőle a hajam, szépen ápolja a hajvégeket is. Csak ez önmagában nem elég, a száraz hajamon a végekre kell más hajvégápolót is használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

PKitty

2016. április 29.

Kislányom göndör haját szerettem volna megzabolázni ezzel az olajjal. Az illata nagyon kellemes és szárítás után sokkal szebben áll a haja tőle. A puhaság több napig is kitart, láthatóan hidratál, nem állnak össze vissza a hajszálak, mint amikor a haja szárazabb. A szárításon és a kifésülésen viszont nem vettem észre, hogy sokat segítene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Makeupaddict

2016. április 29.

Najó én ezt imádom! Ha lehetne raontenem az egesz flakont az illata miatt😍😍 nagyon szep fényes lesz tole a hajam es szepen védi a hajvegeimet. Nagyon szeretem es nem zsirosit. Sokaig eleg es én akciósan vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 29.

creammania92

2016. április 21.

Az illatát nagyon szeretem, de nem igazán használom, mert hajvasalás előtt rákenve úgy emlékszem, hogy zsírosította a hajam. Hajvasalás után teszek néha a hajamra, hogy ápolja és jó illata legyen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.