Garnier

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Musil, az összetevőket feltöltötte: ftbnny, Módosítva: 2019. december 29.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Hajápolók

Védő olaj a hajformázáshoz, melyhez magas hőfokot használunk. 230 fokig.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

fannus9

2018. július 28.

Imadom! Masfel pumpat hasznalok a vizes hajamra es mar evek ota megvan pedig rendszeresen hasznalom. Az illata es a hatasa is tokeletes. Mellette nem hasznalok mas hajvegapolot es tokeletes a hajam vege.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

Noly

2018. július 10.

Először azt hittem h nem fog működni, kellett úgy látszik a hajamnak egy kis idő, annyira száraz volt. Most már nagyon jó, puha a hajam,és selymes​.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Fancica

2018. július 6.

Nagyob jo illata van és puha lesz tőle a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Nagyob jo illata van és puha lesz tőle a hajam

uvdmnk

2018. június 8.

Évek óta, pontosabban négy éve már, hogy használom ezt a terméket és imádom! Az állaga az eddig általam próbált hajolajokhoz képest sokkal könnyedebb, az illata mennyei, és ami a legfontosabb, hogy a szőkére festett hajammal is keményen felvette/felveszi a harcot. Gyorsan szárítja az egyébként dús hajamat, könnyen fésülhetővé és selymessé teszi. Drogériás viszonylatban ez abszolút 5*-os termék! ♡

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

nagymariannka

2018. május 17.

Vizesen és szárazon is! Könnyebben szárad tőle a haj. Szép, fényes, ápolt és illatos hajat varázsol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

marcsi1233

2018. május 15.

A Pantene hajvégápoló olaja után ez még finomabb illatú, kevésbé nehezíti el a hajam, és hajvasalásnál is segít védeni, nekem bevált.

Végighasználtam egy üveggel, nagyon tetszik az illata és a hővédő benne. Most tértem át Aussie hajolajára, abban viszont nincs hővédő, amit sajnálok, hatása se sokkal jobb ennél a terméknél.
Tényleg egy kicsit Barbie baba féle műanyag hatású lesz a haj tőle, úgy is csillog, de én ezt nem látom negatív dolognak! Újraveszem minél hamarabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Kinguska09

2018. május 10.

Sajnos nekem nem jott be pedig csak par cseppet hasznaltam hajvegekre de nagyon zsirossa tette az egesz hajam :/ de szerintem a szaraz hajuaknak tokeletes en inkabb a spray verzios hovedoket hasznalom most mar .
De azert kap tolem 4 csillagot mert latom masoknal bevallt tehat nem a termek rossz csak lehet nem mindenkinek jo :) ennyi 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

eszcsy96

2018. május 2.

Tényleg az egyik legjobb hajolaj drogériás viszonylatban, csodát ne várjunk tőle, de szépen teszi a dolgát. Fényesebb, puhább lesz tőle a hajam, és isteni illata van. Ez a hatalmas flakon pedig nagyon sokáig elég. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Roxxy

2018. április 22.

A terméket szeretem,de gyűlölöm az "üvegcseét",mert lecsúszika kezem a pumpájáról...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Juli28

2018. április 22.

Valóban a legjobb drogériás hajolaj! Nagyon jó ár- érték arány. Isteni illata van, tényleg gyorsabban szárad tőle a haj. Szépen rendbe tette a száraz hajamat. Nagyon meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.