Garnier

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Musil, az összetevőket feltöltötte: ftbnny, Módosítva: 2019. december 29.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Hajápolók

Védő olaj a hajformázáshoz, melyhez magas hőfokot használunk. 230 fokig.

vikihollo

2017. november 16.

Best!!! Illata isteni, a hajam imádja, nem drága és nagyon sokáig elég! Szépen hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

madzso

2017. november 16.

Az illata miatt imádtam,ezért fájó szívvel váltam meg végül tőle. Használat után mindig puha és illatos volt a hajam, másnapra viszont az volt a benyomásom, hogy még inkább kiszárította a hajam. Úgy láttam sokaknak bevált, ezért nem akarom elvenni tőle senki kedvét. De nekem sajnos nem segített a száraz hajvégeken.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Ametiszt

2017. november 14.

Szuper termek, szepen puhitja a hajvegeimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

Szuper termek, szepen puhitja a hajvegeimet.

balazskrisztii

2017. október 24.

Imádom az illatát, nem zsírosít, pedig balzsammal együtt használom (a még vizes hajra viszem föl)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Bradshaw

2017. október 20.

Nagyon szeretem. Nem nehezíti el a hajamat és csodás az illata. Könnyen fésülhetővé válik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

blondie0310

2017. augusztus 16.

Könnyen fésülhetővé teszi a hajat. Miután a nyári melegtől kiszáradt a hajam és a fodrász hidratálást javasolt, akkor egy használat után is éreztem már a hatását. Korábban uszodában használtam úszás előtt és után is. Teljes hajra felvihető, nem zsírosít. Most már jobban kedvelem az Avon Advance Techniques Supreme Oils with nutri 5 complex termékcsaládot. Azonban a nyári napfény ellen védő Balea termékcsalád használata mellett újra elővettem és az avon hajvégápoló szérumnál is jobban bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Debreczeni

2017. augusztus 15.

Imádom. 2 év alatt 2db fogyott el, kb. Heti 3x mosok hajat és mindegyik után használom, szóval elég sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Noemie

2017. július 19.

Több, mint fel éve használom és kb a negyede fogyott el. Sokkal gyorsabban szárad a hajam. (Egy 2,5 éves ikerpár mellett ez megfizethetetlen) Nagyon szuper az illata, hiába olaj, nekem nem zsírosít, viszont puhább és fényesebb a hajam vasalás után. Szomorúan látom, hogy már nem gyártják. Ha látok még valahol készleten, megveszem, mert ennél jobb hajápoló termékem meg nem volt, pedig elég sok L'Oréal Pro-t is használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.

veressmeli

2017. július 13.

Nagyon szeretem! Az őszi glamour napok alkalmával szereztem be és ahhoz képest, hogy minden hajmosásnál használom, nagyon kevés fogyott belőle. Az illata mennyei, nekem kevés is elég és látványosan rendben tartja a hajam, a használata óta sokkal kevésbé tűnik megviseltnek. Eddigi legjobb olaj, amit próbáltam. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

pannab

2017. június 30.

Nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják. Szuperül hidratál, kevés kell belőle és nagyon fincsi illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 30.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.