Garnier

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Musil, az összetevőket feltöltötte: ftbnny, Módosítva: 2019. december 29.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Hajápolók

Védő olaj a hajformázáshoz, melyhez magas hőfokot használunk. 230 fokig.

Ali

2017. június 27.

Hajvasalás előtt szoktam használni.Az illatát szeretem és puhább is lesz tőle a hajam. Egy kicsit sok kell belőle, mivel hosszú, derékig érő hajam van, viszont nem vettem észre hogy törne a vasalástól, szóval tényleg véd a hőtől. Negatívum talán annyi, hogy nehéz egyenletesen felvinni és egy picit hamarabb zsírosodik tőle a haj, de amúgy tényleg jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

Argold

2017. június 20.

Kötelező darab mindenkinek! Bár a kifésülés kicsit nehézkes(melírozott, vállig érő hajam van), de talán nem is ez a lényeges benne. Szuperul védi a hajat hajszárítás és vasalás mellett is. Sokkal szebb lett a hajvégem. Gyönyörű, csillogó haj, pihe puha érzet és isteni illat, ami napkig kitart. Nekem nagyon gyorsan zsírosodó hajam van, de egyáltalán nem zsirosítja vagy nehezíti el a hajat. Én a már kivasalt hajamra is szoktam tenni belőle, és még így se zsírosít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 20.

kisenikoke

2017. június 3.

A legjobb amit valaha használtam, folyamatosan újravásárlom.
Szuper puha lesz tőle a hajam, pillanatok alatt beszívódik, nem hagy ragacsos vagy olajos érzetet maga után és nagyon sokáig kitart. Illata egyszerűen mennyei.
Ez annyira szuper termék, hogy szinte kötelező belőle otthon tartani egy flakonnal! :)
Napi 1-2 pumpálás mellett is (hiszen nagyon száraz a hajam és valóban be is szívja) fél évig elég. Azt hiszem, ettől gazdaságosabb nem is lehetne ugyanis végzi a dolgát. Eszméletlen jó.
Szőke, festett és eredetileg száraz hajvégekkel rendelkezem így ez a termék a megmentőm :)
Egyszerűen imádom! :) Komolyan egy ilyen kell mindenkinek.

Update: túl még egy flakonon :)
A legjobb olaj amit használtam.
Szenvedtem én annyit hogy ricinus, olíva, kókusz, rozmaring..meg mindenféle olaj hajmosás előtt szárazan a hajra, de mind elbújhat mellette.
Utóbbi időben egy picit ráuntam az egyébként nagyon finom illatára így a második flakon vége felé és hajmosás előtt a száraz hajamra ezt tettem bőven kb. 10 pumpálásnyit. Ilyen puha még sosem lett a hajam! :)
Ezek után már szerencsére vége a sok küszködésnek a sok ilyen-olyan olajjal, mert a hajvégápolók azért csak tudatosan erre vannak összeállítva. Ha nem lenne festve a hajam lehet az olíva is jó lenne.

Update: ismét túl egy flakonon. Változatlan a véleményem. Csak azért nem ezt vettem újra, mert hiába imádom az illatát, most ilyen samponom és balzsamom is van/volt és 6 hónap után félek ráunok az illatára. Valamint attól is tartok, hogy esetleg a hajam hozzászokik és nekem egyszerűen szükségem van erre a csodára :)

Update: tul még egy flakonon a véleményem változatlan.

(Hogy mennyire véd a hőtől azt nem tudom, mert szinte sose vasalom a hajam....)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

A legjobb amit valaha használtam, folyamatosan újravásárlom.
Egyszerűen imádom! :) Komolyan egy ilyen kell mindenkinek.

Update: túl még egy flakonon :)
A legjobb olaj amit használtam.

Update: tul még egy flakonon a véleményem változatlan.

(Hogy mennyire véd a hőtől azt nem tudom, mert szinte sose vasalom a hajam....)

unikornis9319

2017. június 1.

Gyorsan beszívódik, hidratálja a hajamat, az illata is jó, sokáig elég, de ezek ellenére szerintem nem csodaszer. Használtam már ennél sokkal jobbat

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

2017. április 22.

Nekem ez a termék nem tett csodákat a hajammal és a lányaiméval sem. Azért elhasználjuk, mert a "remény hal meg utoljára",

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 22.

LathatatlanOzike

2017. április 13.

Már értem, hogy miért van egekig emelve ez a hajolaj. Tényleg működik, de még milyen jól!
Nagyon könnyű állaga van, gyorsan beszívja a hajam, szinte már egyből puhítja, és táplálja, másnapra sem szárad ki a loboncom.
Nem vasalom a hajam, és nem is meleg levegővel szárítom, ettől függetlenül jó, hogy van hővédő funkciója is, bármikor jól jöhet, ha kedvet kapok a hajvasaláshoz / göndörítéshez.
Kézről nehéz lemosni, az illata nem egy nagy durranás, az Aussie hajolajomnak sokkal finibb illata van. De mindegy is, mert ugyanúgy jár az 5 csillag.
Szerintem jól megleszünk egymással sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Szerintem jól megleszünk egymással sokáig.

racheldawes

2017. április 12.

A kedvenc hajolajam: selymesen puha, fényes és szuper illatú a hajam tőle, anélkül, hogy zsíros érzetet hagyna maga után. Mindezek mellett pedig még hővédőként is kiválóan teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Reva03HU

2017. április 5.

Nem vettem észre különösebb javulást hajtöredezés terén, inkább csak a lelkem megnyugtatására használom, hogy kompenzálom a hajszárítást,vasalást, ha ezzel kenegetem. A kommenteket olvasva,lehet hogy szárazhajon, napi szinten kéne használni, nem csak hajmosáskor. Frissítő vágás után, belevágok a napi kenegetésre,kiváncsi leszek, lesz-e javulás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

merciszb

2017. április 4.

Minden nap használom, hajvasalás előtt, után, hajmosás után még nedves hajra, de nem igazán tapasztaltam egetrengető változást. Igazából szinten tartja a hajamat, addig veszem, amíg nem találom meg a tökéleteset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

nmethkitti

2017. március 20.

imádom! :) Évek óta ezt használom. Nagyon száraz/töredezett hajam volt, és akármit csináltam, nem nőtt, mert a vége mindig letört. Amióta ezt a terméket használom már hihetetlenül sokat nőtt, nem törik le a vége és nagyon szép tőle a hajam. Nem tudnám már kihagyni a mindennapos használatból. Mindenkinek csak ajánlani tudom!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.