Garnier

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Musil, az összetevőket feltöltötte: ftbnny, Módosítva: 2019. december 29.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Hajápolók

Védő olaj a hajformázáshoz, melyhez magas hőfokot használunk. 230 fokig.

Miaaa29

2017. január 20.

Nagyon jó termék, hajmosás után a Syoss Renew 7 Complete Repair hajmaszkot teszem a hajamra, majd ezt az olajat, a kettő együtt egy puha, selymes, finom illatú, rendezett, ápolt hajat varázsol az amúgy vékony szálú, lelapuló szőke melírozott hajamból!
Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 20.

Újravevős!

kolibry

2017. január 20.

Nagyon sok olajat kipróbáltam már, de eddig ez a kedvenc. Nagyon könnyen beszívódik, nem zsírosít, nem lapul le a hajam. Hajmosás után nedves hajra, majd reggelenként száraz hajra szoktam felvinni a hajvégekre. Ápolt, puha, illatos lesz tőle a hajam. Még így mindennapos használat mellett is elég lesz egy jó darabig, de ha elfogy, újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Panda

2017. január 19.

Persze, persze fincsi az illata de, tök átlagos olaj semmi extra.
Semmivel sem lett rendezettebb, hidratáltabb a hajam tőle.
Van aki azt írta, 1-2 pumpa elég sűrű hosszú száraz hajra... NEM! (vagy más fogalmaink vannak a sűrű száraz hajról)
Már első próbánál (nedves hajra) 7-10 pumpányit bele simogattam, aztán szárítás után szintén 5 pumpa szóval nálam az első használatnál elfogyott az üveg kb 1/7-ede... és a hajam pont ugyanúgy nézett ki, mintha nem használtam volna semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Persze, persze fincsi az illata de, tök átlagos olaj semmi extra.
Semmivel sem lett rendezettebb, hidratáltabb a hajam tőle.

Kitty0216

2017. január 14.

Az illata valami isteni!!!! Plusz olyan puha lesz tőle a haj,hogy el sem hiszem. Nem zsírosit, konnyen beszivodik. Ujravevos, abszolút!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

LiliMinda

2017. január 7.

A hovedos verziojat szerettem volna megvenni de ez volt csak a boltban szoval hazahoztam, kokuszolajjal keverve kenem fel hajmosas elott-utan es csak ugy reggelebte felkenem magaba amikor rakoncatlan a hajam, fel eve megvan es meg felig van, ujraveszem ha elfogy (a hovedos verziojat kiprobalom mindenkeppen)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

Milka86

2016. december 29.

derekig ero hajam van, mar vagy masfel eve megvan, szinte minden alkalommal hasznalom, jo az illata, csillog tole a hajam, konnyebb kibontani, ved a hotol, mi kell meg?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 29.

Vanna

2016. november 27.

Ez valóban egy csoda!! Kb 3 hónapja használom, és sokkal szebb a hajam azóta. Az árát is simán megéri, a három hónap alatt a fele fogyott csak el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Avellana32

2016. november 25.

Kb. fél éve használom, az egyik kedvenc kozmetikumom lett. Hajmosás után egy keveset rakok a hajvégekre, puha és finom illatú lesz tőle. Nagyon lassan fogy, szóval az árát is megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 25.

Nari93

2016. november 10.

Nagyon szeretem. Eddig egy balzsam, egy hajpakolás sem használt, mivel nagyon töredezett a hajam, viszont ez az olaj igen. Tényleg sokkal puhább a hajam tőle, illatos, és fényes. Mikor megvettem,nem gondoltam, hogy ilyen jó hatása lesz, csak gondoltam kipróbálom,hátha. Hát megérte. A legjobb, hogy tényleg teljesen beszívja a haj, nem nehezedik el,nem zsíros tőle. (Bár én csak a hajam végére használom) Vasalom is a hajam, és sokkal könnyebb kivasalni is. Más olajat még nem próbáltam, így nem tudom azok mennyire hatnak, de ebben kellemesen csalódtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

CupcakeQueen

2016. november 9.

Még csak egy hete használom de már a kedvencemmé vált! Ha lehetne 100 csillagot kapna tőlem! Olyan szép fényes lett a hajam tőle mint még soha, és annyira puha, hogy legszívesebben egész nap a hajamat tapogatnám :D Az illata is nagyon finom, de mégsem túl erős, pont jó, ráadásul olyan szinten magába szívja a hajam, hogy egyáltalán nem hagy zsíros érzést maga után még akkor sem ha a hajtövekre is használom. Áhh imádom :D Viszont amit még ígér a termék, hogy fele idejére csökkenti a hajszárítást, ezt én nem vettem észre, de annyi minden jót tesz a hajammal, hogy ez nem is érdekel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.