Garnier

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Musil, az összetevőket feltöltötte: ftbnny, Módosítva: 2019. december 29.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Hajápolók

Védő olaj a hajformázáshoz, melyhez magas hőfokot használunk. 230 fokig.

Luna1024

2016. november 5.

Őt én is imádom! :)
Mostanában nem veszek össze-vissza annyi kozmetikumot, hanem megpróbálom mindenből kiválasztani az ár-érték arányban legjobbat, és annál lecövekelni. Eddig a Balea hajolaját használtam, ami nagyon bevált (bár én csak a hajvégekre kentem), szerettem, szeretem, tervezem újravenni. Mikor láttam, hogy fogytán van, elkezdtem nézelődni, milyen hajolajakat ajánlotok, de a kutatómunka végül félbeszakadt, mert ezer dolgom volt, így az egyik Dm-es látogatásom során kb. "lesz, ami lesz" alapon dobtam be a kosaramba. :) Csak annyit tudtam róla, hogy volt havi kedvenc még pár hónapja/éve a blogon, így gondoltam, rossz nem lehet. :)
És nem is lett! Én két pumpányit használok: egyet a hajvégeimbe masszírozva, egyet pedig a két tenyerem között elkenve, és ezt így egyenletesen eloszlatva a hajhosszon is, lehetőleg az összes tincsre, de csak kb. az alsó kétharmadra! De lehet, hogy egy pumpa is elég lenne. Pehelykönnyű a súlya, nagyon-nagyon könnyen beszívódik, és a hatása: pihe-puha, selymes, fényes (!), egyenes haj. Mondjuk én az utóbbit nem akartam, amúgy is szögegyenes a hajam, de van egy ilyen hatása is, nem bánom. A derékig/csípőig érő hajamra ez egy álom, mert akinek hosszú haja van, tudhatja, hogy milyen nehéz olyan olajat találni, ami nem zsírosítja és lapítja le a hajat... A fényességnek örültem a legjobban, mert az én hajam nem kimondottan fényes (igaz, nem is extrém károsodott, csak hosszú), ettől viszont kimondottan az lesz! :)
A hab a tortán az illata, ami fan-tasz-ti-kus, de komolyan! Édes, de nem émelyítő, jellegzetes Garnier illat, ami kb. egy napig benne is marad a hajban. Kár, hogy nem tovább. :(
Ha nem szokik hozzá a hajam, akkor biztos, hogy újraveszem, és ajánlom is természetesen. Sok év után végre egy Garnier termék, ami nem okozott csalódást, ráadásul a Fructis termékcsaládból, aminek a samponjairól vegyes emlékeim vannak. Pozitív csalódás! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

Őt én is imádom! :)

Adél Zsanna

2016. október 21.

Glamour napokon vadásztam le egy 40%-os kuponnal! Hatalmas mennyiség, finom illat és elég tömény állag.
A lapocka alá érő hajamra 1 nyomás elég bár én csak a végekre teszek!
Annyira nem vagyok elájulva tőle remélem hosszú távon beválik és nem bánom meg, hogy megvettem! Egyenlőre max csillag s majd meglátjuk mondjuk 3-6 hónap múlva!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

A lapocka alá érő hajamra 1 nyomás elég bár én csak a végekre teszek!

Alma07

2016. október 20.

Ajándékba vettem az egyik ismerősömnek ő nagyon imádja :)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 20.

Ajándékba vettem az egyik ismerősömnek ő nagyon imádja :)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
WednesdayAddams

2016. szeptember 23.

Hajvasalás, hajszárítás előtt használom, és bár azt nem vettem észre, hogy gyorsítaná a száradást, de a hajam állagán, tapintásán sokat javit. A hővédő hatása nagyon jó, sokat vasalom a hajam, ráadásul nem is alacsony hőfokon, a hajvégeimnek mégis semmi bajuk.
Az illata extra fincsi, vattacukorra emlékeztet. Korrekt ár-érték arány, sokáig elég, imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Kinguci123

2016. szeptember 16.

Kellemes illat! A haj könnyen kezelhetőbb lesz, nem hagy zsíros érzetet, gyorsan felszívja. Sokáig eltart, korrekt ár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Sheila

2016. szeptember 8.

Az általam eddig próbált olaj hajápolók közül a legjobb. Isteni illat, a haj puha, fényes, könnyen fésülhető tőle, nem zsírosít, maradéktalanul beszívja a haj és valóban gyorsítja a szárítást. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Csirke87

2016. augusztus 14.

Nagyon jó az illata! A fodrászom ajánlotta, hogy ezt tegyem a hajamra. Még csak "kezdő" vagyok, de már most megéri az árát. Főleg, ha tényleg olyan sokáig tart, mint ahogy itt is írjátok. Nekem 5 csillagot megér :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

Krisztinaaa

2016. augusztus 12.

A legjobb termék a világon!
Az itt olvasottak alapjan vettem meg es egyszeruen imadom! A hajam olyan pihe-puha lesz tole, hogy egesz nap csak fogdosnam.😃
Annyi mindent kiprobaltam mar es nem hittem mar abban, hogy barmi is segithet a szaraz hajamon.
Az illata meg csak cseresznye a tejszinhabon. :) 🍒

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

A legjobb termék a világon!
Az illata meg csak cseresznye a tejszinhabon. :) 🍒

andika1234

2016. augusztus 9.

Szuper termék! Rendszeres hajvasalás mellé alap darab:)! Nagyon puha lesz tőle a hajam, jó illata van, nagyon sokáig elég, kb 2-3 pumpálásnyit rakok a hosszú hajamra, de még így is több mint a fele meg van , pedig nem most vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Jenniii92

2016. július 28.

Azért vettem meg, mert sokat vasalom a hajamat, de nem bántam meg. Az egyik legjobb hajolaj, amit használtam. Könnyen kifésülhetővé teszi a száraz hajvégeket, szép fényes lesz tőle a hajam, az illata fantasztikus, még 2 nap után is érezni. Sokáig elég, mert nem kell belőle sok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.