Garnier

Ár:   2049 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dea, Módosítva: 2020. március 2.

Ár:   2049 Ft
Kategória:   Hajápolók

Nem öblítendő hajolaj minden hajtípusra, amely azonnali táplálás, lágy tapintás, Lágy érzetet ad, Megkönnyíti a kifésülést, Fényt ad a száraz hajnak.

• Mosás előtt a haj táplálásáért
  • Mosás után a kifésülés megkönnyítéséért
  • Az egész nap folyamán a ragyogó fényért

Kremcica

2017. november 21.

Nekem ez olyan valamit visz a víz kategória. Elhasználtam már egy flakonnal és még van egy másik félig (a harmadikat már tovább adtam) nem mondom hogy rossz csak elmaradt a huhha érzés. Az illatát nem szeretem viszont nem ragasztja össze a hajszálakat és tényleg puhít. Egyenlőre még keresem a tökéletes hajolajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Normankaa

2017. november 20.

Jó kis olaj, de nem művel csodát a hajammal. Az illata kellemes, de volt már jobb illatú olajam is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

onessin

2017. október 29.

Nekem ez a csúcs termék hajápolásban! Bármit használtam eddig, vagy zsírosította a hajamat (akkor is ha csak a végére tettem) vagy ugyanolyan száraz sprőd maradt...Ettől viszont a hajam csillog, ragyog, könnyen fésülhető, és talán lassabban is töredezik! Újravevős!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 29.

MadKat

2017. szeptember 27.

Ez egy csoda. Már rengeteg hajolajat kipróbáltam, de ez verhetetlen. Valóban puhítja és javítja a hajat, és nemcsak ideig-óráig. És közel egy évig elég, pedig szinte minden nap használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Macska27

2017. szeptember 22.

Az INCI harmadik helyén szereplő argán olaj miatt választottam ezt a terméket. Az illata nagyon kellemes, édes-gyümölcsös és sokáig érződik a hajamon. Használtam hajmosás előtt pakolásként, hajmosás után nedves hajon, száraz hajon. Csak a hajam alsó egy harmadára tettem az olajból. Nem nehezítette el a vékonyszálú hajamat és nem is zsírosodott hamarabb tőle. Használata után finom puha, csillogó lett a hajam és a száraz részek sem álltak szét, szépen le simította őket. Összességében szerettem, bár csodaszernek nem mondanám. Már nem ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Cremelove

2017. szeptember 15.

Folyékony arany! Egyszerűen imádom. Előtte az Avon argán olaját használtam de amióta a Glamour napokon sikerült egy ilyet beszereznem azóta az előzőt el is felejtettem. :D Imádom az illatát, és azt hogy több hónapig elég, pedig én aztán nem spórolok a használatával. :) Hajmosás után használom, így nagyon könnyen ki tudom fésülni (bármilyen más olaj vagy spray használata nélkül), sokkal könnyeben szárad és iszonyúan fényes és puha lesz utána a hajam. Enélkül már el sem tudnám képzelni a hajápolási rutinom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

FFlora1210

2017. augusztus 5.

Az illata kellemes, szerettem nagyon. Viszont nagyon sokat igényelt a hajam belőle, mivel nagyon száraz a vége. Ha túl sokat raktam rá, akkor meg zsírosított. Akinek nem annyira száraz a haja annak beválik, nekem sajnos nem. Ezert nem vonok le annyit pontot, mivel az én hajam ilyen finnyás. Fél flakonnal oda adtam a barátnőmnek, ő imádja. A termék jó és csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Euts

2017. július 10.

Először hajmosás után nedves hajra szoktam használni egy keveset, majd száraz hajon a hajvégekre. Nem zsírosít, ezt szeretem benne, kellemes az illata és a hajam puha lesz tőle. Amire még nem találtam megoldást, azok a száraz hajvégek, ez a termék sem csökkenti szerintem a szárazságot (max nem romlik tovább).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Miposhka

2017. június 8.

Nagyon elégedett voltam, tényleg simábbá tette a hajam, kifésülhetőbbé, ugyanakkor olaj állaga ellenére nem zsírosította, lapította le, ragasztotta össze vagy bármi, amitől tartottam szóval pozitív egyelőre. :) Örülnék, ha hosszútávú hatásai is lennének és kevésbé törne a hajam, de ezt csak később lehet megmondani. Az illata is nagyon jó, és azt hiszem tényleg fényesebb a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

Debreczeni

2017. április 29.

3 éve használom, hiába próváltam ki mást is, ez az igazi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

3 éve használom, hiába próváltam ki mást is, ez az igazi.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol

Részletesebb információ a smartskincare-en.