Garnier

Ár:   2049 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dea, Módosítva: 2020. március 2.

Ár:   2049 Ft
Kategória:   Hajápolók

Nem öblítendő hajolaj minden hajtípusra, amely azonnali táplálás, lágy tapintás, Lágy érzetet ad, Megkönnyíti a kifésülést, Fényt ad a száraz hajnak.

• Mosás előtt a haj táplálásáért
  • Mosás után a kifésülés megkönnyítéséért
  • Az egész nap folyamán a ragyogó fényért

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

lareina

2017. január 23.

Összességében nem rossz kis termék de pl összehasonlítva az oil reflectionnel, ami nálam az etalon,gyengébben teljesít. Jár érte a 4*: a kiszerelés miatt(nagyon sokáig elég), az ára is baráti(rossmannban most akciós) és nem tapasztja össze a hajszálakat/nem zsírosít. Ami miatt vannak vele szemben kétségeim az, hogy a haj állapotán nem javít. Puha és fényesebb lesz de nekem az állaga miatt olyan, mintha csak csúszkálna a hajamon de nem táplálja belülről. Persze, a fodrásznál és a 100%-os olajoknál nincs jobb "repair" módszer de a reggeli hajmosás után nem igazán fér bele 1-1,5 óra törölközővel a fejen olyan olajokkal, amiket muszáj kimosni(pl kókusz). Szóval erre a célra megfelel nem kell kimosni, ad is egy fényt a hajnak de nem ettől fog szuper egészségessé válni a haj.. Vagy az enyém legalábbis tuti nem :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Sugicka

2017. január 14.

Nekem bevállt, ápol rendesen, először fura volt olajat tenni a hajamra, gondoltam holnap moshatok megint hajat, hát cseppet sem ez a helyzet... könnyebben fésülöm a hajam, az amúgy gyárilag fénytelen hajam jobban fest, egészségesebbnek néz ki.
Giga kiszerelés, kevés kell belőle.
Egy bajom van vele, az a borzasztóan tolakodó illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 14.

Giga kiszerelés, kevés kell belőle.
Egy bajom van vele, az a borzasztóan tolakodó illata.

tamasirebi

2017. január 10.

Sok olajat próbáltam..nekem ez vált be a legjobban:)
Újravevős:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Sok olajat próbáltam..nekem ez vált be a legjobban:)
Újravevős:)

pogyorbea

2016. december 22.

Életem legjobb döntése volt. Elég sokat festettem/ festem a hajam ,ami miatt nagyon roncsolódott a hajam. Töredeztek a hajvégeim és száraz tapintású ,gubancos volt. Használtam rá különböző balzsamokat,de egyik sem hozta a várt hatást.
Körülbelül egy hónapja használom most ezt a ,,csoda,, olajat. És egyszerűen imádom.
Hajmosás után szoktam hajközéptől ,,bemasszírozni ,, a hajvégekig. A hajam puha ,fényes, és a hajvégeim gyönyörűek.:)
Nekem egyáltalán nem zsíros tőle a hajam, nem lapul le és az illatát is imádom.
Biztosan újraveszem :)))) 5 csillag !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

Nekem egyáltalán nem zsíros tőle a hajam, nem lapul le és az illatát is imádom.
Biztosan újraveszem :)))) 5 csillag !!!

Yette

2016. december 11.

Nagyon szeretem :) csak a hajvégekre használom általában hajmosás után de nekem ez így pont elég, ezért se kell belőle sok és hosszú időn keresztül kitart.Sokkal kevésbé károsodik a hajam és nem lesz sprőd. Nagyon gyorsan beszívódik és az illata is jó.
Ezelőtt tiszta argán olajat használtam és annak is hasonló hatása volt.
Napi használatra viszont nem alkalmas.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

Ezelőtt tiszta argán olajat használtam és annak is hasonló hatása volt.
Napi használatra viszont nem alkalmas.

ILDIKE1153

2016. november 2.

Mindig is fakó, gubancolódós, és töredező végű hajam volt. Ez az olaj viszont csodát tett :)
Hajmosás után kettéválasztom a hajam, és oldalanként 3-3 nyomásnyit kenek a tenyeremre, amit bedörzsölök a hajamba, különösen a hajvégekbe, a maradékot a tetejére. Szárítás után a hajam csillogós, és finom illatú :) (Márciusban volt utoljára vágva a hajam, a legutóbbi kontykészítésnél októberben azt mondta a fodrász, hogy tökéletes állapotban van a hajam, és nem is mondaná meg, hogy ilyen régen volt vágva. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

sarkanyjulia

2016. október 19.

Nem törik a hajam, abszolút könnyen fésülhető és nagyon gyorsan segít megszárítani a hajamat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

mignon001

2016. október 19.

Apol, nem neheziti el a hajat. Nekem az illata abszolut nem jon be, viszont elég nagy kiszerelés, ami plusz pont. Nem rossz, de ha elfogy (ami a tubust elnézve kb. 10 év mulva lesz), màst fogok venni, valamit ami kicsit jobban hidratàl, és nem ilyen geil az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

süsümanó123

2016. október 14.

Abban a nagy "szerencsében" van részem, hogy a hajam töve 1 nap után zsíros, de a vége még egy hét után is száraz. Erre a problémára tökéletes megoldás ez a termék. Először féltem olajat kenni a zsíros, lelapuló hajamra, attól tartottam hogy nagyon el fogja nehezíteni, de semmi ilyen nem történt. Könnyű, az illata is jó, könnyen fel lehet vinni, és ami a legfontosabb, azóta nem töredezik annyira a hajam. Nem emlékszem, hogy mennyibe került, mert 2 éve vettem, úgyhogy erről nem tudok nyilatkozni, de még mindig van belőle, annak ellenére, hogy minden hajmosásnál használom. Ha elfogy biztos újra megveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

Chrissy

2016. augusztus 27.

Bevált. Kevés kell belőle. Olajos állagú, kellemes illatú termék. Törülközőszáraz hajra használom hajmosás után, akkor legalább bezár egy kis nedvességet is a hajamba. Csak tarkótól lefelé kenem. Nem ragad és nincs utána olajosan összetapadt, mosatlan hatású tincsesedés.
Selymes és puha lesz tőle a sörényem. Megvédi a hajat a hajszárító szárító hatásától.
Száraz hajon óvatosabban kell használni szerintem, mert ha túl sok kerül belőle a hajra, akkor már elnehezíti és jön a "meg kéne már mosni " kinézet.
Nem csodaszer, de szerintem a drogériás hajápoló olajok között az egyik legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol

Részletesebb információ a smartskincare-en.