Garnier

Ár:   768 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vick, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajápolók

Száraz, fakó, durva tapintású hajra.

Olíva olaj, hogy táplálja a hajszálak belsejét.

Avokádó olaj, hogy táplálja és puhítsa a hajszálak középső részét.

Karité olaj, hogy táplálja és puhává varázsolja a hajszálak felszínét.

gulyasgne

2012. július 10.

Kétkedve vettem meg az itt olvasottak miatt. Szerencsére kellemesen csalódtam. Nekem abszolút bevált a szőkített hajamra. Tegnap próbáltam ki először, ma is puha még a hajam, kíváncsi vagyok,holnapra milyen lesz. Eddig maximális pont, később update.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 10.

csipkebogyo

2012. május 28.

A hozzávaló samponnal együtt használtam, de semmi kiemelkedő hatást nem tapasztaltam a hajamon. Ami azért érdekes, mert elvileg kimondottan száraz hajra van, mégsem éreztem azt, hogy akár egy fokkal is lágyabbá tette volna a hajamat. Alig vártam, hogy elhasználjam és kereshessek valamit, ami tényleg működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 28.

joker

2012. május 26.

Imádom az illatát és a hajam selymességét utána. Csak alaposan ki kell öblíteni, különben hamar zsírosodik utána a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 26.

motyor

2012. április 9.

Teljesen átlagos balzsam, ugyanannyit használ mint a többi bolti termék. Könnyen kifésülhető és fényes lesz tőle a haj, tehát a dolgát elvégzi, viszont nem kell csodára számítani (akinek a többitől sem lesz sima, annak ettől se).
Szeretem a tipikus Fructis illatát is, de inkább kevésbé szintetikusra váltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 9.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL