Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajápolók

Vékonyszálú,meggyengült hajra. Belülről helyreállítja a hajszálakat. Könnyen kifésülhető haj. A ceramidok helyreállítják a hajszálakat. A gyümölcs A.H.A belülről erősíti a hajszálakat. A ginzeng kivonat életerőt ad a hajnak a gyökerektől. Megerősített haj,tartósan dús hatással. Szilikonmentes.

timibaby

2013. október 23.

Nagyon szeretem, finom gyumolcsos az illata, a hajam pedig pihe-puha lesz tole tobb napra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

Laura19

2013. szeptember 29.

A hajam sose volt dús, hanem vékony szálú és töredezett.
Ezt Anyukámtól kaptam. Kellemes az illata, kevés is elég belőle. Pár használat után érezhetően dúsabb lett a hajam, aminek nagyon örültem.
Csak Garnier balzsamokat használok, ez a kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

A hajam sose volt dús, hanem vékony szálú és töredezett.
Csak Garnier balzsamokat használok, ez a kedvencem.

hedvig17

2013. szeptember 23.

Vékony szálú, zsírosodásra hajlamos a hajam. Sok hajdúsító sampont/balzsamot próbáltam már, de eddig azt kell mondjam, valószínűleg ez a legjobb !! Igaz, hogy most "csak" valamivel a vállam alá ér a hajam (két hete még a hátam közepéig ért), de nagyon szépen teljesíti ez a termék, amit ígér. Amit én tapasztaltam: könnyű eloszlatni, nem kell belőle sok, kevésbé zsírosodik a hajam (elég háromnaponta mosnom, az eddigi kettő helyett - ez a legjobb) és láthatóan/érezhetően jobb a tartása a hajamnak (testesebbek a hajszálak). A dússágot még a harmadik napon is őrzi a hajam. A samponjával együtt használom, lehet, hogy ez a magyarázat ? Ha igen, ebben az esetben nagyon jól "összedolgoznak" :-)). Abszolút jár az öt csillag, egy jó darabig biztosan emellett a termékcsalád mellett maradok. :-)) És hogy szilikonmentes, az plusz jó pont...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

cslb

2013. szeptember 6.

Nagyon szeretem.. :) A Garnier Fructis Goodbye Damage Samponnal használom együtt és kiváló az eredmény.. A hajam puha, fényes és isteni az illata. :)

Update: le kell vonnom egy csillagot.. nagyon nehezen fésülhető a hajam.. más balzsammal könnyebben tudom, de hajszárítás után megmarad az 5*os kinézet :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

kiskozmi

2013. január 28.

A sampon mellé megvettem ezt is,mert a serical latte nekem csak pakolásként jön be azt meg nem akarom minden mosásnál eljátszani...
Friss,könnyed illata van amit nagyon szeretek,pillanatok alatt puhává teszi a hajamat,de nem zsírosítja el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Niacinamide, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Tartósítószer.