Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2011. április 29.

Kategória:   Szemkrémek

A hűsítő, hidratáló szemkörnyékápoló koffeint és B5-provitamint tartalmaz a ragyogó tekintetért.

punkyorange

2014. január 10.

Update: Annyira zavart már az, hogy egyszerűen nem fogy el, hogy elkezdtem kísérletezgetni vele. Öszekevertem pirosítóval, bronzosítóval, szempillaspirállal és mindegyikkel fantasztikusan működött :D. A pirosító szépen bedolgozható a bőrbe vele, természetes hatású, mégis élénk színű. A por állagú bronzosító, amit használok koszos hatásúvá teszi a bőrömet, de ha krémmel összekeverve használom, mindig nagyon szép és természetes kontúrt tudok alkotni. Ezzel a géllel is nagyon jól működött. Normális szemhéjtus helyett (amit azóta már beszereztem) pedig egy kevés gélt kevertem össze szempillaspirállal, és ezt vittem fel vékony ecsettel a szemhéjamra. Ez utóbbi lepett meg a legjobban, nagyon-nagyon jól teljesített. Nem szárad meg túl hamar, ezért szépen eldolgozható és baromi tartós. Ez az előző két felhasználásra is igaz, egész nap bírták a strapát. Talán másnak is lesz kedve kísérletezgetnie vele :).
Kár, hogy nem ilyen multifunkciós termékként árulják, akkor talán megfelelne a céljának :D. Még az is megfordult a fejemben, hogy újraveszem :D (de persze nem fogom) :).

Régebben nagyon hittem benne, bár valódi eredményt soha nem mutatott, inkább csak babonából használtam fontosabb események előtt. Arra jó, hogy hűsíti a szemkönyék területét, a fáradt szemeknek már ez is felüdülés.
Pici mérete ellenére rengeteg folyadék van a tubusban. Smink alá nem igazán ajánlom, mert kukacos lesz, de ha ujjbeggyel beütögetjük a bőrbe, akkor már valamennyire rá lehet sminkelni (bár így is jobban megülhet a ráncokban az alapozó/korrektor).
Már régóta megvan és még mindig kb. a feléig tele lehet (nekem egyáltalán nem száradt be), valahogy elhasználgatom, de újra nem venném (amúgy egy Garnier ajándékdobozzal együtt szereztem be).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

ltdorci

2014. január 6.

Ez az a Garnier termék, amit biztosan nem fogok újravenni! Általában nagyon elégedett vagyok a márka felhozatalával, de ez a szemkörnyékápoló elég gyengén teljesít. Jobban mondva sehogy. Pár percig tartó hűsítő-frissítő érzést nyújt, de ez minden, ezért pedig kár volt megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

ylexe

2013. december 18.

Iszonyú régóta megvan, egyszerűen nem fogy el, pedig használom. Kellemes, de nem túl feltűnő eredményre lehet számítani, de én szeretem, valamennyit segít a szem alatti karikákon kevés/túlalvás esetén :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

biharianiko01

2013. november 28.

nem a legjobb. Irritál, hogy rászárad a duzzadt karikáimra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

nem a legjobb. Irritál, hogy rászárad a duzzadt karikáimra...

piperepozitív

2013. október 29.

Átlátszó, híg gél állagú.
Szerintem ez a termék csak arra való, hogy az ember reggel félálomban gyorsan és elnagyolt mozdulatokkal bekenje vele a szemhéját, aztán reménykedjen, hogy mire sminkelni kell, addigra lemegy a duzzanat a szeméről.
Persze a hideg vizes arcmosás méginkább ajánlott a hatás érdekében.
Ápolást, hidratálást nem kell tőle várni, inkább kiegészítésként érdemes használni más 'rendes" szemkrémek mellé, szemfrissítésként.
Legtöbbször érzem felkenés után a hűsítő, picit csípős érzést,de ez nem tart sokáig. Valamennyit frissít, de egy komolyabban duzzadt szemmel nem tud elbánni.
Sminkelés előtt érdemes megvárni, míg teljesen beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 29.

Átlátszó, híg gél állagú.
Persze a hideg vizes arcmosás méginkább ajánlott a hatás érdekében.
Sminkelés előtt érdemes megvárni, míg teljesen beszívódik.

kriszta.szabo18

2013. augusztus 26.

Már elég régóta használom ezt a szemkörnyékápolót, de igazából nincs semmi extra hatása, csak tudom, hogy legalább egy kis hidratálást nyújt a bőrömnek, valószínű, hogy nem venném újra. A hűsítő hatását azért megemlíteném, fáradt reggeleken azért valamit segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

foxgirl

2013. augusztus 4.

Anyukámtól kaptam, ezért elhasználtam. A szem alatti duzzanatot egyáltalán nem lohasztotta le, a fekete karikákat sem csökkentette, hamar be is száradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

_ca_

2013. május 5.

Ez volt az első szemkörnyék-ápolóm. Az volt az érzésem, hogy csak még jobban megduzzadnak tőle a karikáim, a kezdeti hűsítő hatáson kívül sok pozitívumról sajnos nem tudok beszámolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 5.

Wish

2013. április 10.

Ajándékba kaptam, de megvenni nem vettem volna meg annyiért amennyi az ára. A használat elején még éreztem a hatását, hűsített a koffein tartalom, illetve a fémgolyó miatt, de pár használat után megszokta a bőröm és nem éreztem már semmit. Biztosan nem veszem újra, elhasználom, mert negatív hatása nincs, de pozitív sem sok :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

KataaBabaa

2013. március 29.

Bedőltem a reklámnak, és csodaszert vártam, de fura ragacsos érzést kaptam. Megfogadtam hogy semmit nem dobok ki, de egyszerűen olyan sokáig tartott, hogy nem bírtam tovább, kidobtam. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide, Biosaccharide Gum-1, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő és oldószer. Paula Begoun szerint az összetevő vízmegkötő hatása hasonló a kollagénéhez és valószínű, hogy a sebgyógyulást is elősegíti, bár ez az állítás még nem teljes mértékben megalapozott.