Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2011. április 29.

Kategória:   Szemkrémek

A hűsítő, hidratáló szemkörnyékápoló koffeint és B5-provitamint tartalmaz a ragyogó tekintetért.

málnahab16

2012. július 10.

Mikor tavaly tavasszal megjelent ez a szemkörnyékápoló nagy reményekkel egyből be is szereztem,gondoltam milyen jó lesz majd a fáradt szememre és a szem körüli fekete karikákra...Hát jól pofára estem,mert kb. feleslegesen adtam ki 2000 Ft-ot..Igazából semmiféle hatást nem éreztem a használata után,pedig kitartó voltam több mint egy hónapig minden áldott nap használtam,de mind hiába..Ráadásul amikor bekentem vele a szemkörnyékemet,olyan érdekes állagú volt,nem is ivódott be a bőrömbe..Szóval szerintem felesleges pénzkidobás ez a szemkörnyékápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

appdina

2012. július 10.

3-ast adok rá, mert igazából se jó, se rossz hatását nem tapasztaltam. Tény, hogy vigyázni kell vele, mert nem lehet rásminkelni a nyúlós utóhatás miatt. A szemem ugyanolyan a használata után, már csak inkább megszokásból használom, mégpedig jóideje, mert ami mellette szól, hogy (nekem) valami brutálisan sok ideig kitart. Szerintem már kb. másfél éve megvan úgy, hogy minden reggel használom (nem sokat).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 10.

platinakuka

2012. június 26.

látom nem én vagyok az első, akinek nem ért túl sokat. tényleg tapad utána a bőr, ha nagyon sokat viszek fel, akkor valóban csigamászás-nyomos, és a fémgolyó okozza szerintem a "hűsítő érzést" szóval hmmm.... 2 évig kerülgettem hogy majd most jól elhasználom, de kb 2/3-a még megvolt, mikor inkább jól KIDOBTAM :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 26.

Testbe

2012. június 17.

Az előttem szólók többségével ellentétben nekem hamar beszívódik, ragacsosságot sem éreztem még soha a használata után. A hűsítő és frissítő hatását érzem. Miután felkenem, furán hangzik, de egyszerűen jobb érzés használni a szemeimet. Az mondjuk igaz, hogy azokat a minimális karikáimat, amik vannak, olyan, mintha csak jobban kiemelné. De ennek ellenére szerintem a frissítő hatása miatt megér egy hármast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 17.

cinnamon

2012. június 10.

A karikákra nem ad megoldást, de kellemes frissítő hatása van. Más kérdés, hogy ugyanezt el lehet érni pl két lehűtött kiskanállal, ingyen. Így máris értelmetlen pénzkidobás ez a termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

Malnus

2012. május 31.

Húzódott tőle a bőröm és ragacsos is. Azon kívül, hogy felkenéskor kicsit hűsít szerintem nem sokat használ. Többet vártam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 31.

lilaszilva

2012. május 14.

Nekem sem vált be. Ragacsos, nehezen szívódik be, és semmi hatása nincs, sőt, néha rosszabb, mint előtte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

Mici

2012. május 1.

a hideg érzés kellemes,de más előnyét nem vettem észre,ha vastagon viszem fel és nem maszírozom be még rá is szárad,nehéz lesz tőle a szemem.inkább elmenne ébresztőnek,ettől tényleg kinyílik a szemed.Ragadós ,zsíros érzést ad,talán egy kicsit feszesít,de ennyi.Többet nem veszek ilyent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 1.

karacsonyikaktusz

2012. április 23.

Hűteni hűt, de a karikákkal nem csinál semmit, kissé ragacsos is marad, kézzel is rá kell segíteni, hogy beszívódjon. Utólag még húzódó érzést is tapasztaltam, elég nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 23.

pityepotya

2012. április 6.

egyetértek a negatív kritikákkal.
pedig alig vártam, hogy megvegyem, olyan sok jót írtak róla az újságokban.
de tényleg semmi hatása nincs, ha felkenem, nem szívódik be, csak úgy, ha az ujjammal elkenem, viszont akkor is ragacsos érzést hagy maga után.
hasznosabb egy uborka a szemre, vagy bármi más, de nem ez a golyós ápoló, ráadásul drága pénzért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 6.

egyetértek a negatív kritikákkal.
pedig alig vártam, hogy megvegyem, olyan sok jót írtak róla az újságokban.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide, Biosaccharide Gum-1, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő és oldószer. Paula Begoun szerint az összetevő vízmegkötő hatása hasonló a kollagénéhez és valószínű, hogy a sebgyógyulást is elősegíti, bár ez az állítás még nem teljes mértékben megalapozott.