Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2011. április 29.

Kategória:   Szemkrémek

A hűsítő, hidratáló szemkörnyékápoló koffeint és B5-provitamint tartalmaz a ragyogó tekintetért.

r_ivan

2012. március 25.

Hűtőben tartom, ezek után természetesen a hűsítés hangsúlyozottan érvényesül. Valamennyire csökkenti a szem alatti duzzanatot és a karikát is, de egyikben sem világbajnok. Amolyan megbízható közepes, mert a hidratálás sem volt elég számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 25.

Cu2tka-baba

2012. március 25.

Kellemes érzés használni és nekem ugyan nem karikásodik a szemem, de kialvatlanul sötét folt van a szemem alatt. Igaz, hogy lassan szívódik be de a reggeli alatt szinte teljesen eltünteti a szürkeséget. Ha sietek akkor óvatosan el szoktam kenni úgy gyorsabb. Allergiás időszakban illetve ha nagyon kiszárad a szemem akkor kicsit csíp, de akkor még az is fáj, hogy látok, így ez nem nagy hibapont. Ha elfogy biztos hogy pótolni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 25.

kovacsne.th.gabi

2012. március 6.

Nekem nem vált be. Nem tapasztaltam javulást a használatot követően, a karikáim maradtak (igaz, hogy nagyon durva karikáim vannak, amiket semmilyen más termék nem nagyon tud halványítani), hűsítés helyett nekem inkább csípett kicsit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 6.

morning_glory

2012. február 11.

A hűsítés még csak-csak igaz, de lassan szívódik be, ragad, és a karikákon mit sem segít. Kín rögtön utána szemet festeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 11.

lanita

2012. február 11.

Kellemesen hűsít, nekem hiányzik, ha nem használom. A karikák nem tűnnek el, de szerintem azon a többi hasonló termék sem segít, csak az alvás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 11.

horsy

2012. február 8.

A golyó felkenéskor kellemesen hűsít,de egyéb eredmény nem érezhető/látható...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 8.

A golyó felkenéskor kellemesen hűsít,de egyéb eredmény nem érezhető/látható...

ChihiroSenko

2012. január 12.

Semmit nem hasznal, annyi hatasa van, hogy par masodpercig hüsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 12.

Semmit nem hasznal, annyi hatasa van, hogy par masodpercig hüsit.

Rosewood

2012. január 12.

Csigaváladék szerű nyomot hagy a bőrön, ami nem szívódik fel, hanem ül a szemkörnyék körül. Úgy éreztem, hogy még jobban kihozza a karikáimat, és csípett is. Kidobtam, másnak se szívesen adtam volna oda ezt a borzasztó terméket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 12.

Lokin

2012. január 4.

a felvitel egyszerű, de utána hagy egy sikamlós réteget, ami engem nagyon zavart, így beledörzsöltem a bőrbe, így viszont felesleges a golyós változatot venni...karikákat nekem sem tűntetett el (nem mintha használtam volna valaha olyat ami eltűnteti, de majd körülnézek itt a vélemények közt hátha)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 4.

joouyee

2012. január 3.

Praktikus, kellemes érzést ad és lassan ugyan, de használ is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 3.

Praktikus, kellemes érzést ad és lassan ugyan, de használ is!

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide, Biosaccharide Gum-1, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő és oldószer. Paula Begoun szerint az összetevő vízmegkötő hatása hasonló a kollagénéhez és valószínű, hogy a sebgyógyulást is elősegíti, bár ez az állítás még nem teljes mértékben megalapozott.