Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2011. április 29.

Kategória:   Szemkrémek

A hűsítő, hidratáló szemkörnyékápoló koffeint és B5-provitamint tartalmaz a ragyogó tekintetért.

csillabo

2011. október 22.

Én a korrektoros változatát vettem meg egyszer. Megbántam. Nehéz eldolgozni, az igért hatást nem érte el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 22.

Hana

2011. október 19.

Jól hűsít, de semmi több. Nekem ugyan nem ragadt, de nem is lett tőle szebb a szemem alatti terület.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 19.

boreger

2011. október 17.

Ez a legrosszabb garnier termék, amit életemben próbáltam! Azt ígéri, hogy a karikás szemen segít, viszont azon nem, ellenben ragacsos fura réteget alkot az ember szeme alatt, ami rászárad. Nekem kicsit ki is pirosodott tőle a bőröm, de az szerintem nem a termék hibája, hanem az én bőröm túl érzékeny, valószínűleg a koffein irritálhatta...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 17.

tothdyna

2011. szeptember 27.

Kellemes az illata, de utána furcsa, picit talán ragacsos érzés marad a szem alatti területen. Időnként nem akar jönni belőle, aztán meg hirtelen egy nagyobb adagot kenek ki, amit még le is kell törölgetni. Szerintem ez inkább placebo, h teszünk valamit, de valójában mégsem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 27.

Calo(z)

2011. szeptember 18.

Sajnos ez az a termék ami egyáltalán nem vált be. Nagyon kellemetlen a krém felvitele az applikátor fémgolyója miatt. Semmi változást nem láttam. A zselé állaga sem nyerte el maradéktalanul a tetszésem. Nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 18.

UnVraiAnge

2011. augusztus 24.

Nekem ez olyan „nesze semmi, fog meg jól” terméknek bizonyult. Szintúgy nem csinált semmit, többek közt fel sem szívódott így kénytelen voltam felitatni a felesleget, de így is enyhén tapadós érzetet hagyott maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 24.

Krikri

2011. augusztus 24.

Nem voltak sötét karikák a szemem alatt, de azért jó esett volna reggel egy kicsit felfrissíteni a szemkörnyékemet. Sajnos ez a termék nem volt jó erre. Viszont nehezen szívódott be, ragacsos és fényes maradt a szemem körül, mintha egy csiga mászott volna arra. Pénzkidobás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 24.

varit

2011. július 1.

Nagyon karikás a szemem, pláne reggel, de sajna ez a termék nem segít rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 1.

Nagyon karikás a szemem, pláne reggel, de sajna ez a termék nem segít rajta.

Veronika

2011. június 5.

Hűsít, halványítja a karikákat,praktikus.. nekem bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 5.

Hűsít, halványítja a karikákat,praktikus.. nekem bevált

magnes

2011. május 21.

Szerintem nem hidratál, ráadásul olyan érzésem van tőle, mint a golyós dezodoroktól, sokáig tart, mire felszívódik és ragacsosnak érzem a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. május 21.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide, Biosaccharide Gum-1, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő és oldószer. Paula Begoun szerint az összetevő vízmegkötő hatása hasonló a kollagénéhez és valószínű, hogy a sebgyógyulást is elősegíti, bár ez az állítás még nem teljes mértékben megalapozott.