Garnier

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jodyka, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Csillogó, tág pórusú, egyenetlen vegyes és zsíros arcbörre. Szalicilsavval és cinkkel. Antibakteriális, -szabályozza a fagyúműködést,- mattosít, -hidratáló hatású.

Pepp

2017. január 9.

Maximálisan meg vagyok elégedve a termékkel, igaz nem használom minden nap, csak hetente 1-2 alkalommal. Használat után érezhető, hogy tisztább, puhább az arcom tőle. Nem szárítja ki a bőröm, és nem kell sok a termékről, így biztosan elegendő lesz jó időre (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Kac

2016. december 5.

Többször újtavettem,szeretem nagyon,hetente 2x használom,amíg a hajpakolásom hat,addig ezt is feldobom 3 percre,de mind3 verzióban nagyon jól teljesít. A mattító hatásáróo nem tudok nyilatkozni,mivel nem zsíros a bőröm,viszont nagyon gyorsan kipattog fűszerektől stb.,olyankor este,zohanyzás közben ezt (is) be szoktam vetni prevencióként. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

LiiL

2016. október 14.

Glamour napok termése, és eddig teljes elégedettséggel használom. Mindhárom "funkciót" kipróbáltam már, legtöbbször lemosónak használom. Az arcmaszk része is tetszik, én fenn is hagyom kb fél órát, utánna már rendesen feszít ugyan, de szép lesz az eredmény. Bár kicsit szárítja a bőrömet, ha krémezek utánna, nincs gond. Kevés is elég belőle, ugyhogy sokáig elég lesz (úgy látszik ez a Garnier kencék egyik plusz jó tulajdonsága, ld: micellás víz :) ) . Ár érték arányban, ezért is nagyon megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

AlexaRed

2016. szeptember 5.

A garnier pure activeval ellentétben ez remek!! amióta használom, csak néha fordul elo 1-1 nagyobb pattanás az arcomon. De este rákenem, és reggelre alig van nyoma. Nem szárít, azt hiszem a mitesszereken is javított kicsit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Vanda234

2016. július 23.

Imádom!! minden benne van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 23.

Imádom!! minden benne van.

Ewee

2016. február 4.

Jó kis termék. A dolgát teszi. Nem lesz piros és ragyás a fejem még másnap sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

Jó kis termék. A dolgát teszi. Nem lesz piros és ragyás a fejem még másnap sem.

stefanie95

2015. december 2.

Nálam jó szolgálatot teljesített, kevésbé jöttek ki a pattanásaim aminek nagyon örültem. Ár-érték viszonylatban jó termék, de nem veszem újra egyenlőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

Evyyy

2015. november 11.

Nem rég vettem egy barátnőm ajánlására. Teljesen meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

Nem rég vettem egy barátnőm ajánlására. Teljesen meg vagyok vele elégedve!

Zebike

2015. augusztus 11.

Mikor minek használom :) én nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Mikor minek használom :) én nagyon szeretem :)

lina13313

2015. március 28.

Jó kis termég
Szépen tisztít és folyamatos használattal tartós a tisztaság:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 28.

Jó kis termég
Szépen tisztít és folyamatos használattal tartós a tisztaság:)

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak