Garnier Intensive 7 Days Ultra Hidratáló Testápoló Tej Mangóolajjal Száraz Bőrre

Garnier

Ár:   1366 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. január 10.

Kategória:   Testápolók

Bőrpuhító testápoló tej L-Bifidusszal (Bifidus-lizátum) és természetes alapú Mangóolajjal, melyet kifejezetten a száraz, érdes bőr hidratálási igényeinek megfelelően választottak ki, a hidratáltság érzetért, ami 7 napig is érezhető, négy hét folyamatos használat után.

Selymes állag; Gyors beszívódás; Nem zsíros

Bőrgyógyászatilag tesztelt; Érzékeny bőrön tesztelt; Színezékmentes.

vedina007

2013. június 22.

A tégelyes változatot használtam. Az nincs fent külön, szóval ide írok. Jó az illata ás remekül hidratál. Szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 22.

Ayani

2013. június 20.

Régóta használom már, minden reggel tusolás után, nagyon puhává varázsolta a bőröm egy hét használat után érezhető volt a hatás, azóta mindig ilyet használok, mert nagyon bevált. Gyorsan megszárad, nem hagy zsíros nyomokat, az illata is nagyon finom. Ha kimaradnak napok, még mindig érezhető a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

cioccolata

2013. május 28.

Nem rossz, de nem egy nagy szám. Nekem túl folyós, és a mangó-illat se a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

csojte_billa

2013. május 24.

Főleg az illata miatt szeretem, de könnyen beszívódik a bőrbe és nem hagy maga után zsíros érzetet, bár tele van ásványi olajjal. Az hogy 7 napig hidratál nem tudom alátámasztani, esetleg a következő zuhanyzásig. Bár egy kellemes testápoló a paraffin olaj miatt -2 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

linduci

2013. május 20.

Jól helyreeszi az egész lábamat, télen nyáron használom. Jó illata van és hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 20.

bettina29

2013. május 17.

Nővéremtől kaptam születésnapomra és nagyon jó! Hetente csak egyszer kétszer használom, mert van mellette másik testápolóm is, és ezt akkor szoktam használni ha már szárazabb a bőröm, de ajánlani tudom csak...:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 17.

itsmealexa

2013. május 7.

Ez a kedvenc testápolóm, tavaly nyáron csak ezt használtam és most újraavásároltam, szuperül hidratál, talán még a 7 napos hidratáltságban is van valami, mégis nagyon gyorsan beszívódik. Én a szőlőset használom, szerintem az illata is egész barátságos. Ár érték arányban messze a legjobb, most a 400 ml-es kiszerelest vettem 1000 ft-ért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 7.

Béatrice

2013. május 2.

Az egyik olyan testápoló, ami majdnem teljesen beszívódik (még nem találtam olyat, amire azt mondanám, hogy 100%-osan beszívódik). Jól hidratál és nekem az illata is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

Zsanka84

2013. május 2.

Nagyon gyorsan beszívódik, szuperül hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 2.

Nagyon gyorsan beszívódik, szuperül hidratál.

hedigaga

2013. április 18.

Nagyon jó ez a testápoló, valóban nagyon puhává és selymessé varázsolja a bőrt. Érdekes, hogy az arcomon, hátamon és a dekoltázsomon inkább zsírosabb a bőröm,míg a lábamon,karomon, kezemen kimondottan száraz a bőröm, ezért inkább ezeken a területeken használom, amelyek hidratálásra és puhításra szorulnak.Nagyon meg vagyok vele elégedve, tényleg észrevehető a változás. Az egyetlen mínusz, amit annyiraaaa sajnálok, az az "illata". Szerintem borzalmas, leginkább valami salátás szendvicsre emlékeztet, amit szívesen fogyasztok, de a bőrömön nem annak az illatát szeretném érezni.:((
Ezt leszámítva viszont nagyon jó termék, ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

Ezt leszámítva viszont nagyon jó termék, ajánlani tudom.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak