Garnier Intensive 7 Days Ultra Hidratáló Testápoló Tej Mangóolajjal Száraz Bőrre

Garnier

Ár:   1366 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. január 10.

Kategória:   Testápolók

Bőrpuhító testápoló tej L-Bifidusszal (Bifidus-lizátum) és természetes alapú Mangóolajjal, melyet kifejezetten a száraz, érdes bőr hidratálási igényeinek megfelelően választottak ki, a hidratáltság érzetért, ami 7 napig is érezhető, négy hét folyamatos használat után.

Selymes állag; Gyors beszívódás; Nem zsíros

Bőrgyógyászatilag tesztelt; Érzékeny bőrön tesztelt; Színezékmentes.

honeymii

2012. június 25.

Csak a kis termékmintát próbáltam ki de nagyon tetszik, és annak ellenére hogy nem vagyok egy nagy testápolós, gondolkodom rajta hogy megvegyem : ) Jól hidratál, puha lett tőle a bőröm, és az illata is nagyon finom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

enii

2012. június 21.

Én is az aloe verásat próbáltam.Isteni illata van,hamar beszívódik és tényleg nagyon hidratálja a bőrömet..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 21.

Heléna

2012. június 17.

kb. 1 éve használtam, nekem is aloe-ás volt. hát szerintem teljesen átlagos, az illata kellemes, de az állaga túl híg, nehezen szívódik be, és a hidratáló hatása messze elmarad az alverde testvajaitól. engem nem fogott meg..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 17.

Edi001

2012. június 16.

Nekem az aloe vera kivonatú van meg! Körülbelül egy hónapja és nagyon jó! A lábamon a bőr nagyon száraz és enyhítette a száradást valamint jó illata van és hamar be is szívódik! Szinte csoda krém a bőrnek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 16.

slora

2012. június 14.

Nekem aloe verás van,nagyon finom az illata,és hatékony is :) Az egyetlen bajom vele,hogy sokat kell várnom amíg rendesen beszívódik.Este szoktam használni,és másnap reggel érzem azt,hogy már nem ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 14.

Krikri

2012. május 27.

Én a szőlőset vettem meg, amit krémzselé névvel illetnek. Maradjunk annyiban, hogy egy sűrűbb krém, zseléhez köze nincs. Babát várok, így az orrom után mentem, így esett erre a választásom, hogy ennek az illatát talán el bírom magamon viselni. Szerencsére bejött. Kellemes az állaga, bár a nagy melegben talán kicsit sűrű, de mivel gyorsan beszívódik, így ezen túl is teszem magam. Remekül hidratál, elég néhány naponta bekrémeznem vele magam. Hiába áltatnak a 7 nappal, nálam ez nem elvárás. Minden szép és jó, de valahogy még sincs az az "ez tökéletes" érzésem. A hiba valószínűleg az én készülékemben lehet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 27.

sheetmusic

2012. május 21.

Nagyon jó kis testápoló:) Finom az illata, könnyű állaga miatt gyorsan és maradéktalanul felszívódik, nincs utána "mintha meg sem fürödtem volna" érzés:) Ötös

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.

Honeyhair

2012. május 16.

Amikor pár héttel ezelőtt allergia miatt csalánkiütések jöttek ki rajtam, és a szokásos kozmetikumaim alkalmazását átmenetileg fel kellett függesztenem, ez volt az egyetlen, amit mégis használtam. Hidratáló, nyugtató hatásával sokat segített, még a viszketés csillapításában is. Kiváló termék, azóta is ezt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 16.

Edinaaa

2012. május 16.

Kezdem azzal, hogy én világ életemben iszonyat száraz bőrű voltam. Nyáron nem is annyira, hanem inkább a többi évszakban, így eléggé sokat szenvedtem a hámló bőrrel. Rengetegszer bőrradíroztam és úgy kentem be magam különféle testápolókkal (Nivea, Dove, Balea, Baba, és még rengeteg féle-fajta) de semmit nem értek, ideig-óráig hatottak, de aztán megint hámlottam. Tényleg rengeteg féle testápolót használtam már, de rá kellett döbbenjek, a Garnier testápolóban VERHETETLEN. Szeretem a pirosat, a fehéret, a rózsaszínt, ezt a zöldet pedig imádom. Kakaóvajasat és shea vajasat használtam eddig, a kakaóvajasnak az illata jobban tetszett, de a shea vajasé sem rossz. Engem inkább az érdekel, hogy hidratáljon. Ez pedig, hidratál, teszi a dolgát! Használat után újjászületik a bőröm, selymes, bársonyos, egyszerüen szuper!!! Nagyon szeretem a Garnier testápolókat! Csillagos 5-ös!! :)))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 16.

ancsibancsi

2012. május 11.

Használata után nekem ragacsos érzést keltett. Csak mintát próbáltam, így nem is vonhatok le hosszabb távú konzkvenciát. Az illata engem tejtermékekre emlékeztetett, nem tudom miért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 11.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak