Garnier Intensive 7 Days Ultra Hidratáló Testápoló Tej Mangóolajjal Száraz Bőrre

Garnier

Ár:   1366 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. január 10.

Kategória:   Testápolók

Bőrpuhító testápoló tej L-Bifidusszal (Bifidus-lizátum) és természetes alapú Mangóolajjal, melyet kifejezetten a száraz, érdes bőr hidratálási igényeinek megfelelően választottak ki, a hidratáltság érzetért, ami 7 napig is érezhető, négy hét folyamatos használat után.

Selymes állag; Gyors beszívódás; Nem zsíros

Bőrgyógyászatilag tesztelt; Érzékeny bőrön tesztelt; Színezékmentes.

SophieHarmon

2017. január 27.

Azért választottam, mert jó véleményeket olvastam róla, és mert le volt árazva. Én teljesen meg vagyok vele elégedve. Figyelek arra már, hogy egyik nap se felejtsek el testápolózni. Azóta, hogy használom valóban sokkal hidratáltabb a bőröm. Nem viszket. nem lettem tőle pris pöttyös,bár nem is szoktam. Az illatával sincs bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

CupcakeQueen

2016. november 30.

Eredetileg az aloe vera-s tesójáért mentem a boltba, de abból nem volt így rá esett a választásom. Hatása ugyanolyan jó, gyorsan beszívódik, hidratált bőrt eredményez és az illata is szuper, nem bántam meg a döntésemet. Talán az aloe vera-s illatát egy picit jobban kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

glam

2016. augusztus 20.

Nagyon jó termék, csak kiadós, sokáig tart, már újat próbálnál ki, de még mindig van ebből. Testápolásra télen használtam, de mivel van benne valami nagyon jó, nem is testápolónak a legjobb, szinte gyógyszerként tekintek rá. Pl. könyököm körül kisebesedett, ekcémaszerű tüneteket gyógyszertári krémek se hozták rendbe, ez a testápoló meg mindig pár nap alatt helyrehozza. Ez ritkán van, évi 1-2szer, de ha valahol kicsit megégetett a nap, ott is ezzel kenem, mert tökéletes. Kb. bőrgyógyító :) Nagyon szeretem, a kakaós vált be a legjobban, de mindegyik tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

korita07

2016. augusztus 13.

Hatalmas kiszerelésben kaptam annak idején, ugyanis télen a derekam és a lábam nagyon érzékeny. Teljesen bevált, jó kis mangós az illata és hipp-hopp beszívódott. Még mindig van benne egy kevés, de mintha soha nem akart volna elfogyni. Nagyon szerettem, de most egy másfajtát próbálok ki, mert ekkora tubust nehezen fogyasztok el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

sdorka

2016. július 27.

Nagyon puha lesz tőle használat után a bőröm és nagyon jól hidratálta. Az illata is kellemes . :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 27.

Anne74

2016. május 20.

Kellemes illat, kiváló ápoló és hidratáló hatás. Tavasz és nyár ötvözete jelenik meg. Aztán kellemes, selymes és nyugtató érzet a bőrön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 20.

kkkrisztina

2016. április 6.

Elfogyott egy tubussal. nekem kicsit vizes hatása volt, de egyébként a bőrömet szépen hidratálta és jó illata volt. inkább nyárra ajánlanám, télre nekem kicsit kevés volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 6.

HuAnita

2016. március 20.

Az illata egész kellemes. Jól hidratál, gyorsan felszívódik. Kissé híg az állaga.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

Kirara94

2016. március 12.

Nagyon szeretem. Hígabb, mivel testápoló tej, de gyorsan beszívódik, és jól hidratál. Az illata kellemes, nem tolakodó, sokáig érződik. Nem ragad, és mintha feszesebb is lenne tőle a bőröm. Minden zuhanyzás után előkerül :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

Pezzy

2016. március 9.

Első alkalommal túl hígnak tartottam, nekem kicsit nehezebben szívódott be és ragacsos érzetem volt utána. Az illata viszont kellemes. Egy tubus még elmegy, de nem fogom többet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 9.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak