Garnier Intensive 7 Days Ultra Hidratáló Testápoló Tej Mangóolajjal Száraz Bőrre

Garnier

Ár:   1366 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. január 10.

Kategória:   Testápolók

Bőrpuhító testápoló tej L-Bifidusszal (Bifidus-lizátum) és természetes alapú Mangóolajjal, melyet kifejezetten a száraz, érdes bőr hidratálási igényeinek megfelelően választottak ki, a hidratáltság érzetért, ami 7 napig is érezhető, négy hét folyamatos használat után.

Selymes állag; Gyors beszívódás; Nem zsíros

Bőrgyógyászatilag tesztelt; Érzékeny bőrön tesztelt; Színezékmentes.

p.cseresznye

2012. április 14.

Nagy ígéret volt, ami nem vált be. Száraz bőrre nem az igazi. Valóban hidratál, és síma lesz tőle a bőröm, de nem olyan mértékben mint ahogy azt ígéri. A piros dobozos testvére fényévekkel jobb ettől. Illata finom, de nem ezért veszi az ember.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 14.

Lanie

2012. április 5.

Én csak mintákat használtam eddig de teljes mértékig meggyőztek róla, hogy szükségem van rájuk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 5.

Tinasmink

2012. április 5.

Legjobb testápoló! A kakaóvajasat, és a barackosat használom, mindkettő isteni:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 5.

annablack

2012. április 2.

iszonyat jo krém!! legjobb! a fehér garnier mellett.. bár nyáron nem olyan jó használni, akkor kicsit könnyebb rémet használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

Jillian

2012. április 1.

Sajna már sokadszorra is bedőltem a Gerniernek! A mangósat próbáltam ki, mivel az egyik barátnőm esküdött rá, hogy mennyire jó. Az illata ok, és kezdetben valóban 2-3 napig finom, puha volt a bőröm. Viszont az utóbbi pár héten a lábamon kisebb foltokban, de elkezdett kiszáradni, hámlani a bőröm. Kicsit sajnálom, de emiatt kénytelen vagyok lehúzni. Ezt a flakont még biztosan elhasználom, de legközelebb szerintem tuti nem ilyet fogok vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.

vandino

2012. március 30.

Pár óra múlva se lehet érezni hogy hidratál, nemhogy hét napig! Ugyanennyiért sokkal jobb krémek is vannak száraz börre. Tényleg már az állagán látszik hogy nem fog érni semmit. A szőlős van meg, az inkább csak frissít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 30.

Mya

2012. március 28.

A mangós szörnyű! Száraz bőrre van, ennek ellenére már az állagán látszik, hogy ebből semmiféle hidratálás nem lesz, legalábbis hosszútávon biztos nem. Amint beívódik a bőrbe, már azt az érzést kelti, mintha semmivel nem kentem volna be magam, max az illata érződik. Nagyot csalódtam a Garnierben! Ezt a testápolót megvenni totális pénzkidobás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 28.

yarabi

2012. március 28.

Nekem aloe verás&a sheavajas változata van meg&mindkettőt szeretem!Nagyon kellemes érzés a bőrömnek,általában tusolás után használom...Egy könnyű hidratáló krém finom illattal,ami gyorsan felszívódik:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 28.

andrea.horvath79

2012. március 27.

Mangósat használok éppen, de nagyon nem jön be. Nagyon híg, könnyű krém - én jobban szeretem a sűrűbb krémeket- nehezen szívódik be és nem hidratál maximálisan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 27.

Morci

2012. március 13.

Fantasztikusan jó testápoló, én az aloe verásat használom, már nem is tudom, hányadik flakonnal fogyasztom. Szeretem az illatát, nagyon jó az állaga, könnyen elkenhető, gyorsan felszívódik. Nagyon jól hidratál, jól teljesít a szárazabb részeknél, például a könyökömön is. És amit a legjobban szeretek benne: a másnap esti fürdésnél nem jön le valami nyákos izé a bőrömről, mint sok más testápoló esetében.
Szerkesztés: a nagy hidegben kipróbáltam a mangós verziót, az is remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 13.

Szerkesztés: a nagy hidegben kipróbáltam a mangós verziót, az is remek.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak