Garnier Intensive 7 Days Ultra Hidratáló Testápoló Tej Mangóolajjal Száraz Bőrre

Garnier

Ár:   1366 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. január 10.

Kategória:   Testápolók

Bőrpuhító testápoló tej L-Bifidusszal (Bifidus-lizátum) és természetes alapú Mangóolajjal, melyet kifejezetten a száraz, érdes bőr hidratálási igényeinek megfelelően választottak ki, a hidratáltság érzetért, ami 7 napig is érezhető, négy hét folyamatos használat után.

Selymes állag; Gyors beszívódás; Nem zsíros

Bőrgyógyászatilag tesztelt; Érzékeny bőrön tesztelt; Színezékmentes.

Bibi

2012. március 9.

A mangós, sheavajas tökéletes volt. Az aloe verasat véletlenül nem zártam be egy fel napig és olyan rettenetes formalinszaga lett, h rá se birok nézni.

Update: Mikor elkezdtem használni, odáig voltam meg vissza,mennyire jól teljesít. Aztán megvettem a Balea kókuszos testápolóját,ami tökéletes és rájöttem,h eddig tévedésben éltem:D. A kókusztrutyi elfogyott, így kényszerűen visszatértem ehhez, mivel ez volt itthon. Negyed annyira sem hidratál olyan jól, mint a Baleas, pár óra múlva újra megjelennek a száraz területek. Többet ezért pénzt nem adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 9.

zsanika20

2012. március 7.

már 3 hónapja használom, főleg a lábszáramra és a karomra, ott a legszárazabb a bőröm. Eddig ez a testápoló tetszett a legjobban, nekem másik illatban van meg, amely extra száraz bőrre való, nagyon gyorsan felszívódik, napokig nem kell krémeznem magam, olyan jó a hatása!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 7.

Krysz23

2012. március 5.

Nagyon megvagyok elégedve ezzel a termékkel. Nekem könnyen beszívódik és nem ragadok tőle utána. Szeretem az illatát is mindegyiknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

anianiko

2012. március 4.

Használata után nem érzem hidratáltabbnak a bőröm, mint más testápoló esetében, viszont az illata nagyon kellemes a mézesnek és az aloe verásnak is. A doboz kézre áll, nagyon tetszik a csomagolása. Könnyű állagú krém, gyorsan beszívódik, nem hagy nyomot, ami nálam probléma szokott lenni. Összességében ajánlani tudom ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 4.

Bettina

2012. március 4.

Az egyik kedvenc testápolóm. Az illata jó, gyorsan beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzést. De a hidratáltság nem tart tovább mint más testápoló esetében, kár volt ráírni, hogy 7 napig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 4.

lil

2012. március 4.

Szulés után kaptam egy termékmintát azzal a szoveggel, hogy majd rendbehozza a száraz borom. Hát egyáltalán nem használt, ráadásul az illata sem tetszik. Vissza is váltottam a jól bevált Nivea-ra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

margit4444

2012. március 2.

Nekem mézes van, nagyon jó az állaga és az illata isteni. Télre nem hidratált eléggé, talán nyárra beválik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 2.

annika.moszi

2012. február 25.

Neken a mézes típusból van... nem igazán használom mert őszintén, nekem ennél rosszabb testápolóm még nem volt. Nem szívódik fel, egyáltalán nem érzem, hogy puhítana, az egyetlen amire a barátommal használni szoktuk az a masszírozás, de az után mindig kezet kell mossak annyira irritál. Tuti, hogy soha többet nem veszek ilyet, amúgy az oldalon nem tűnnek az összetevők olyan veszélyesnek, de azért utánanéztem másol is és bizony a methylparaben rákkeltő hatásáról is vita folyik, de az mindenképp bizonyított, hogy megháromszorozza a bőröregedés folyamatát. És ez a sz.r a legtöbb kozmetikumban benne van. Csodálkozom, hogy ennek a készítménynek ennyi pozitív értékelése van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 25.

JJ

2012. február 23.

Ez a tetsápoló a testápolók testápolója, csúcs. Nagyon szeretem, annyira könnyed, lágy, iszonyú jól puhít, nem zsíros, olyan mint egy pihe puha fátyolfelhő, az aloest, és shea vajast próbáltam eddig. Ez utóbbitól sem lett zsíros nyom a bőrömön, pedig szárazra való és nekem normál. Sajnos mindig váltogatok más és más gyártók közt, rossz szokás. Pedig emellett tényleg lehorgonyozhatnék. Az illata is nagyon finom, tökéletes testápi! Ajánlom +++++++++++++++

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 23.

aztamindenit

2012. február 21.

Nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 21.

Nagyon bevált!

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak