Garnier Intensive 7 Days Ultra Hidratáló Testápoló Tej Mangóolajjal Száraz Bőrre

Garnier

Ár:   1366 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. január 10.

Kategória:   Testápolók

Bőrpuhító testápoló tej L-Bifidusszal (Bifidus-lizátum) és természetes alapú Mangóolajjal, melyet kifejezetten a száraz, érdes bőr hidratálási igényeinek megfelelően választottak ki, a hidratáltság érzetért, ami 7 napig is érezhető, négy hét folyamatos használat után.

Selymes állag; Gyors beszívódás; Nem zsíros

Bőrgyógyászatilag tesztelt; Érzékeny bőrön tesztelt; Színezékmentes.

Timibaba27

2012. február 19.

Legjobb testápoló amit eddig használtam, gyorsan beszívódik, puha lesz a bőröm és finom illatú, és ami a legjobb, hogy nem zsíros. Én eddig aloe verásat használtam, de szerintem kipróbálok más illatot is bár ezt is nagyon szeretem. Az biztos, hogy ennél a márkánál maradok jó ideig :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 19.

Doriis

2012. február 14.

Nagyon szeretem! Gyorsan beszívódik, nem zsíros, jól hidratál. És nagyon kellemes az illata is! Nekem a mangós van belőle. Természetesen nem hidratál 7 napon keresztül, de szerintem olyan testápoló nem is létezik, aminek a hatása kitart az esti zuhany után is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.

NiDDA

2012. február 12.

Már mindegyiket kipróbáltam, és imádom őket :) Nem zsírosak, felfrissítik a bőröm szinte. Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

lanita

2012. február 11.

Jó testápoló, kellemes a hatása és az illata, de nekem a flakon középen mindig behorpad, és ez kicsit zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 11.

GeoNautic

2012. február 5.

Most, hogy már jó ideje használom, azt hiszem, elmondhatom, hogy ennél jobb hatású testápolóval még nem találkoztam. Télen általában eddig is Garniert használtam (a piros flakonost), szerintem az képes a legszárazabb bőrt is valamelyest normalizálni. Ennél viszont határozottan azt érzem, hogy szereti a bőröm! Ilyen tapasztalatom még soha nem volt, és őszintén szólva álmomban nem gondoltam volna, hogy épp egy Garnier-terméktől fogom ezt az élményt megkapni. De el kell ismernem, hogy iszonyat jó, imádja a bőröm, nagyon jót tesz neki, valami elképesztő módon hidratál. Nálam is ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 5.

Edinaaa

2012. február 5.

Sokféle garnieres testápolót használtam már. Kakaóvajasat használom most, és nagyon szeretem! A bőröm extra száraz, sokszor úgy nézek ki mint egy hámló kígyó. Ez a testápoló nagyon jó rá, az illata is finom! Én úgy gondolom, hogy a Garnier testápolóban verhetetlen!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 5.

CherryQueen

2012. január 29.

Nekem karitévajas van,és nagyon szeretem. Eszméletlen jó illata van,és nagyon jól hidratálja a száraz lábszáraimat :]

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. január 29.

Krisz

2012. január 26.

Nekem a mézes van és mondhatni megtaláltam a tökéletes testápolót. Finom illat, jó hidratálás és gyors beszívódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 26.

Szép

2012. január 17.

Tetszett a bőrömnek és tartós is csak az összetevőivel van a baj

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 17.

Tetszett a bőrömnek és tartós is csak az összetevőivel van a baj

mano

2012. január 10.

nekem mézes és aloe veras volt. semmi extra, átlagos testápolók, különösebben nem lett tőlük puhább a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 10.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak