Garnier Intensive 7 Days Ultra Hidratáló Testápoló Tej Mangóolajjal Száraz Bőrre

Garnier

Ár:   1366 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. január 10.

Kategória:   Testápolók

Bőrpuhító testápoló tej L-Bifidusszal (Bifidus-lizátum) és természetes alapú Mangóolajjal, melyet kifejezetten a száraz, érdes bőr hidratálási igényeinek megfelelően választottak ki, a hidratáltság érzetért, ami 7 napig is érezhető, négy hét folyamatos használat után.

Selymes állag; Gyors beszívódás; Nem zsíros

Bőrgyógyászatilag tesztelt; Érzékeny bőrön tesztelt; Színezékmentes.

chickweed

2011. december 6.

a legjobb testápoló, amit eddig használtam :) iszonyatosan száraz a bőröm, de ez majdhogynem csodát tett vele.. igaz, az túlzás, hogy 7 napig látszik a hatása, de ezt nem is vártam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 6.

slilla18

2011. november 29.

Hamar beszívódik, bár lehet, hogy csak mert száraz a bőröm. Nekem bejön az illata is, kicsit ragadós utána a kezem, de nem vészes. A 7 napos csodát nem fedeztem fel, de tény, hogy hidratáltabb a bőröm tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 29.

aprouleany

2011. november 25.

A mangós és a karitévajas van meg, az előbbinek nem szeretem az illatát és valami hihetetlenül folyós az állaga, de azért el fog fogyni, az utóbbit pedig biztosan újravásárolom. Nem szívódik be pillanatok alatt, de még így is jobban teljesít, mint eddig bármi, amit használtam. A karitévajasnak sűrűbb az állaga a mangóshoz képest, az illatát is jobban szeretem. A lábamon nagyon könnyen kiszárad a bőr, de ez helyrerakta, és nem érzem úgy, hogy kétóránként újra kell kennem a szárazabb részeket. Nyár elején vettem, de valahogy nem akart rendesen beszívódni a nagy melegekben, pedig akkor eléggé száraz volt a bőröm, ezért mínusz egy pont. Összességében nagyon jó, és ha már akció is van, akkor mindenképp érdemes kipróbálni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 25.

gerbaud

2011. november 17.

Finom illatú, könnyen kenhető, gyorsan beszívódó testápoló. A hidratáló hatásától nem vagyok elájulva, ahogy az összetevőitől sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 17.

kismaszat

2011. november 12.

Én aloe-verasat használom. Nagyon kellemes az illata, hamar felszívódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 12.

Én aloe-verasat használom. Nagyon kellemes az illata, hamar felszívódik.

odzsika

2011. november 10.

Teljes mértékben elégedett vagyok vele! Gyorsan beszívódik és hamar érezni a hidratáló hatását, finom illatú.. na meg persze csodás akcióval lehet most kapni a dm-ben! :D Hajrá csajok bevásárlásra fel! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 10.

Lorelai

2011. november 9.

Az előttem írtakat meg tudom erősíteni: gyorsan beszívódik, nincs ragadás, érezhetően hidratál, jó illatú.
A 7 nap nyilvánvalóan túlzás (nem is tudom, hova tudják még fokozni ezt a marketing-licitet), de minden más ígéretet megbízhatóan hoz és simán veri a testápolók nagy részét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 9.

nettike

2011. november 2.

Én a karitévajasat használom extra száraz bőrre nagyon jól hidratál nagyon hamar beszívódik,nem ragadok tőle.Nagyon száraz bőröm van és ez segített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. november 2.

tmelinda04

2011. október 26.

Én az aloe verásat használom. Kellemes illata van és a felkenése után nem ragad tőle a bőröm. 7 napig engem nem hidratál, de 2-3 napig lehet érezni a hidratáló hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 26.

strawberry92

2011. október 24.

Legjobb testápoló amit eddig próbáltam. A karitévajasat használom és nagyon jó illata van, tényleg több napig érezni a hidratálását. Régen ilyenkor már feszült a bőröm annyira száraz volt, most ezzel a testápolóval ezt megelőztem. Puha és finom illatú a bőröm tőle, csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 24.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak