Garnier Intensive 7 Days Ultra Hidratáló Testápoló Tej Mangóolajjal Száraz Bőrre

Garnier

Ár:   1366 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. január 10.

Kategória:   Testápolók

Bőrpuhító testápoló tej L-Bifidusszal (Bifidus-lizátum) és természetes alapú Mangóolajjal, melyet kifejezetten a száraz, érdes bőr hidratálási igényeinek megfelelően választottak ki, a hidratáltság érzetért, ami 7 napig is érezhető, négy hét folyamatos használat után.

Selymes állag; Gyors beszívódás; Nem zsíros

Bőrgyógyászatilag tesztelt; Érzékeny bőrön tesztelt; Színezékmentes.

solyaorsolya

2011. október 12.

Kakaóvajasat és a karité vajasat használom ( ekcémára hajlamos és a központi fűtés miatt alaposan kiszáradó húzódó, kipirosodó bőrre:((( ) nekem bevált. Nem mondom néha a fenti okokból kifolyólag este is használom pluszban , de a hirdetése szerint is napi 2x használattól lesz meg a 7 napos eredmény. Illat:a kakaóvajas a legjobb, igazi szívmelengető illat, a karité vajas jóval karakteresebb, 1-2 óráig érzem is az illatukat. Melegben nem ajánlom mert kiizzadja bőr. Amúgy állaga jó (tejes), gyorsan szívódik, csak akkor hagy zsírosabb érzést a bőrön ha többet kenünk fel mint amennyit a bőr felszív. A flakkon mutatós, pont kézre esik. Akik fenti problémákkal küzdenek bátran próbálják ki!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 12.

Nico1984

2011. szeptember 26.

Én a mézeset használom, meg vagyok vele elégedve. Egy kicsit feszül a bőröm tőle egy darabig, de ez a legtöbb testápoló után így van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 26.

Esztóóó

2011. szeptember 20.

A kakaóvajasat és a karitévajasat próbáltam ki. De szerintem a kakaóvajasnak van a legjobb illata. Nem az az erős, cukros csokiillat, hanem szolid, krémes csokiillat. Testápolózáskor mindig jó kedvem lett, teljes mértékben hatott az érzékeimre. :) Az állaga tejes, könnyen kenhető, hamar beszívódik. Hidratálás szempontjából azért nem csillagos 5- ös, de én úgy vettem észre, hogy szép lett a bőröm mikor ezt használtam. Sajnos az illata max csak egy óráig érződik a bőrön.
Nekem 4 és fél csillag!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 20.

Nekem 4 és fél csillag!

Hügieia

2011. szeptember 19.

Én úgy nyertem még tavasszal egy aloe vera-s testápolót. Még szerencse, mert lehet, hogy magamtól nem próbáltam volna ki. Először nagyon nem tetszett, olyan fű szaga volt, meg nagyon folyós is volt, (Előtte Nivea Soft vagy Dove Supreme Body Silk-et használtam.) de aztán függő lettem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 19.

morning_glory

2011. szeptember 4.

Használtam már jobb hidratálót is. Én mindent a könyökömön tesztelek, ha minimum fél napig puha marad ott a bőr, az a testápoló való nekem. Ez 1-2 óráig hatott csak, de amúgy hamar beszívódik, és nem hagy zsíros érzetet. Nagyon száraz bőrüeknek azonban kevés lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 4.

Selene

2011. augusztus 29.

Anyukám kapott egy aloe verásat tőlem szülinapjára, én pedig pofátlanul rájártam. Az előző Garnier ígéretekhez képest tényleg ez volt az első ami tartotta a szavát, remélem az ára is vevőbarát marad. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 29.

Pávácska

2011. augusztus 26.

Gyorsan felszívódó, kellemes illatú testápoló. Ha 7 napig nem is, de sokáig megmarad a hidratáltság érzése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 26.

Picieri

2011. augusztus 15.

Én is a kakaósat választottam, de annyira nem vált be. Nekem nem hidratált, és én túlzásnak tartom személy szerint a 7 nap hidratáltságot. Valahogy szinte minden testápolóval az a tapasztalatom, hogy bekenem magam, kicsit ragadok még az után is miután a bőr beszívta, de reggel az első zuhanyzás után, mintha valami nyálkát, lemosom magamról...lehet, hogy a bőrömmel van gond, nem tudom, de sose szív be eleget a bőröm a testápolókból, emiatt ritkán kenem magam. Az illata a kakaósnak viszont nagyon fincsi, így hát azt pontozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 15.

Domino

2011. augusztus 8.

Az illata nagyon tetszett, de sajnos nem segített a száraz bőrömön, pedig 2 hétig kitartóan minden nap használtam. Ráadásul ebben a melegben még sikamlós is lett tőle a bőröm, de egyébként sem szívódott be teljesen. Csak az illata miatt adok neki 2 csillagot. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 8.

maycily

2011. július 11.

Sok flakon kutyulékot elhasználtam már, gondoltam miért ne próbálnám ki ezt is, de szerintem maradok ennél! Iszonyat kényes a bőröm, így megfelelő állagú, hipp-hopp beszívódik, mesés illata van, és azt kapom amit ígér. Viszont nagy melegben a bőr kiizzadja, és valami eszelős sikamlós hatása van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 11.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak