Garnier Intensive 7 Days Ultra Hidratáló Testápoló Tej Mangóolajjal Száraz Bőrre

Garnier

Ár:   1366 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. január 10.

Kategória:   Testápolók

Bőrpuhító testápoló tej L-Bifidusszal (Bifidus-lizátum) és természetes alapú Mangóolajjal, melyet kifejezetten a száraz, érdes bőr hidratálási igényeinek megfelelően választottak ki, a hidratáltság érzetért, ami 7 napig is érezhető, négy hét folyamatos használat után.

Selymes állag; Gyors beszívódás; Nem zsíros

Bőrgyógyászatilag tesztelt; Érzékeny bőrön tesztelt; Színezékmentes.

Ingi

2016. január 24.

Eddig bejön! Elsőre kicsit furcsálltam a híg állagot, de szinte azonnal beszívódik, és nincs zsíros utóérzet. Sokáig érezni az illatát és nagyon fincsi puhává tette a bőröm :)
2 Euro valamennyiért vettem a 400 ml-eset (!). Szóval nagyon megérte..:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

2 Euro valamennyiért vettem a 400 ml-eset (!). Szóval nagyon megérte..:))

VDorka

2015. december 7.

Imádom! Az illatát, az állagát, amit a bőrömmel tesz. :) Télen szárazabb a bőröm, de így is elég 2-3 naponta használnom, és a párom is megjegyezte már, hogy milyen puha tőle a bőröm. :) Tervezem az újravásárlását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 7.

Gina77

2015. november 30.

Száraz bőrre nekem nem volt jó, mert nem hidratált eléggé, maradok a kakaó vajnál inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 30.

csilacs

2015. november 1.

Szuper illata van, teljesen beszívódik és nagyon jól hidratál. Imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 1.

Szuper illata van, teljesen beszívódik és nagyon jól hidratál. Imádom

zsoxcore

2015. október 18.

Kellemes illatú, kicsit hígabb állagú testápoló, mely tökéletesen ápolta a bőrömet. Nem hagyott ragacsos érzetet maga után, gyorsan felszívódott és sokáig éreztem az illatát a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

Lina14

2015. szeptember 20.

nekem télen szokott szárazabb lenni a bőröm, nyáron ilyen jellegű problémám nincs. ez a testápoló természetesen nem alkalmas mondjuk száraz könyök vagy sarok kezelésére, általánosan viszont nem rossz: közvetlenül fürdés és enyhe törülközés után felvíve puhít a bőrön, és talán 2 napig érezhetően selymesebb is. az illata nem túl tolakodó, és pár óra után elmúlik. nekem nem hagy ragacsos érzést, könnyen beszívódik. szerintem nagyon száraz bőrre nem elég a hidratálása, de normál bőrre már elég lehet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

shatzy

2015. szeptember 14.

Ennél a piros verzió jobb, ha száraz bőrről van szó. Jó, kevésbé zsíros az állaga, de nekem elég általános eredményre vezetett. A 7 days treatment -től én többet várnék. Nem túl erős íllat, közepesen gyorsan szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

WorkingClassGirl

2015. szeptember 8.

Hogy én ezt mennyire szerettem! Egy bő nyáron át legalább használtam, mivel nem egy túl száraz a bőröm és nem is annyira szeretek testápolózni, sokszor tényleg csak heti egyszer használtam, bejött a reklámszöveg :) imádtam az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

luizaetel

2015. június 29.

Ahhoz képest, hogy Garnier, ezt nem éreztem rajta. Nálam nehezen szívódik, ragacsos érzést hagy rajtam. Inkább maradok az Oriflame-nél. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 29.

dryka

2015. június 16.

Sokáig ezt használtam. Nagyon tetszik az illata, és a hatása is 5*. Most váltottam a krémzselés Garnierre, az is nagyon jó. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 16.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak