Garnier Intensive 7 Days Ultra Hidratáló Testápoló Tej Mangóolajjal Száraz Bőrre

Garnier

Ár:   1366 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. január 10.

Kategória:   Testápolók

Bőrpuhító testápoló tej L-Bifidusszal (Bifidus-lizátum) és természetes alapú Mangóolajjal, melyet kifejezetten a száraz, érdes bőr hidratálási igényeinek megfelelően választottak ki, a hidratáltság érzetért, ami 7 napig is érezhető, négy hét folyamatos használat után.

Selymes állag; Gyors beszívódás; Nem zsíros

Bőrgyógyászatilag tesztelt; Érzékeny bőrön tesztelt; Színezékmentes.

xxEDITxx

2015. június 5.

Kellemes illat, jó állag, könnyű beszívódás, jó száraz bőrre, habár nem a legjobb, az én extra száraz bőrömet nem hozza teljesen rendbe 7 nap alatt,de egy hónap alatt sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

Alexandra91

2015. május 25.

Nekem bevált kellemesen hidratál és az illata is kellemes

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 25.

Nekem bevált kellemesen hidratál és az illata is kellemes

toth.anett.mica

2015. május 4.

Minden nap használtam, amikor kb. 2 hét után elkezdtek előjönni a pattanások. Leginkább a mellem, mellkasom környékén, a hátamon, de ami a legfurább volt: a combomon és az alkaromon. Miután elhagytam, elmúltak, többet nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

Tunde90

2015. április 29.

Egy nyári könnyed testápolónak megfelel,de az én száraz bőrömet nem igazán hidratálta megfelelően. Az illatával nekem nem volt problémám, a hidratáló képességével annál inkább,pedig alapjában véve a Garnier testápolók nem rosszak. Ez viszont nem vált be számomra. Elhasználtam,de újravásárolni nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

fdorottya

2015. április 29.

Nagyon szeretem a Garnier testápolókat. Ez az egyetlen olyan testápoló közülük ami nekem nem hidratál semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

missbear

2015. április 20.

Elhasználtam egy flakonnal, de valahogy nem volt az igazi. Az illatával nem volt bajom, de nem hidratált eléggé, ami elég nagy hiba egy testápolónál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

Reddiamond

2015. március 24.

Szárítja a száraz kezemet. De itt az irodában elhasználom, ha már kaptam. De semmiképp nem használnám egész nap. Ill. nem adnék pénz érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 24.

deborika

2015. március 22.

Már a második tubussal használom, nagyon szeretem. A még nagyon száraz, szinte hámló bőrömmel is csodát művel, hamar beszívódik, az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

Namika

2015. március 14.

Háááát,nem a legjobb.Erős kettes az ötös skálán.
Az illata meg nagyon rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

Háááát,nem a legjobb.Erős kettes az ötös skálán.
Az illata meg nagyon rossz.

d.nikcsi

2015. február 17.

Szeretem ezt a termékcsaládot, de ez az illat szerintem sajnos borzasztó híg, folyik össze-vissza, nehéz kenni :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak