Garnier Intensive 7 Days Ultra Hidratáló Testápoló Tej Mangóolajjal Száraz Bőrre

Garnier

Ár:   1366 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. január 10.

Kategória:   Testápolók

Bőrpuhító testápoló tej L-Bifidusszal (Bifidus-lizátum) és természetes alapú Mangóolajjal, melyet kifejezetten a száraz, érdes bőr hidratálási igényeinek megfelelően választottak ki, a hidratáltság érzetért, ami 7 napig is érezhető, négy hét folyamatos használat után.

Selymes állag; Gyors beszívódás; Nem zsíros

Bőrgyógyászatilag tesztelt; Érzékeny bőrön tesztelt; Színezékmentes.

AnnaWatson

2015. január 14.

Ahogy elkezdődött az igazi tél és lehűlt a levegő, a bőrön olyan száraz lett, hogy szinte porzott. Kipróbáltam jó pár krémet, de egyik se használt. Aztán ajándékba kaptam ezt a testápolót és a bevált :) Igazi csodaszer. Az illata is kellemes és a beszívódással sincs problémám. Jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 14.

szorsi0627

2014. december 27.

Látom, hogy sokaknak bevált, de sajnos nekem nem. Egyik testápolóm se volt még olyan szörnyű, mint ez. Ha sokat rakok nem szívódik be rendesen, ha keveset, akkor semmit nem ér. Másnap is ragadok tőle, nem is hidratál rendesen és a szaga is borzasztó. Kegyelemből kap 2*-ot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 27.

kovizsuzsi0

2014. november 24.

Testápolóként nagyon jó, de bekenés után a kezemen annyira lassan szívódik be, és olyan kellemetlen érzést ad, hogy rohannom kell lemosni a csapnál. Nem hinném, hogy csodaszer lenne, de a sok rossz közül valóban kiemelkedik...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 24.

dora825

2014. november 3.

Imádom ez a kedvenc testápolóm. Jó az illata,nagyon puha lesz tőle a bőröm és gyorsan beszívja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 3.

Cseriné S. Bernadett

2014. november 2.

Szoszo:\ extra extra száraz a borom, mar egy jo idején használom, am biztos vagyok benne, ha egy nap kimaradna katasztrófa lenne :) de hamar beszivodik, az illata jo!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 2.

SzucsDora

2014. október 18.

nekem a karitévajas változat van meg és már 1-2 éve használom. hamar beszívódik és sokáig hidratált marad a bőröm!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 18.

Odyka

2014. október 17.

A legjobb testapolo amit valaha hasznaltam! A labaimon eleg szaraz a bör, de ettöl a testapolotol nyoma sincs szarazsagnak! IMADOM. Sajnos,most elkövettem azt a hibät,hogy kivancsisagbol az egyik tesojat vettem meg a Garnier Oil Beauty-t ,de a nyomaba se er es raadasul meg dragabb is! TOvabbra is ezt fogom hasznalni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

Mariann88

2014. szeptember 14.

Ezt a testápolót használom már évek óta. Nem mondom, hogy minden egyes nap, mert bizony hajlamos vagyok néha kihagyni néhány napot, főleg nyáron a nagy melegben, azonban mindig visszatérek hozzá. Szeretem, hogy nagyon könnyed formula, gyorsan beszívja a bőröm, nem hagy ragacsos érzést, és összességében egy nagyon könnyű krém. Szőrtelenítés után is szoktam használni és akkor sem okoz semmi irritációt sem gyanta, sem epilálás, sem borotva után. Klassz kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

dornroeschen313

2014. szeptember 11.

A kedvenc testápolóm. Nagyon jól hidratál, zuhanyzástól zuhanyzásig érezhető a hatása, az illata is szuper, egy a bajom vele: hamar elfogy. :D Száraz, érzékeny bőrűeknek mindenképpen ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

miramiruska

2014. szeptember 5.

A bőröm vegyes. Először mindenhol bekentem magamat, ami hiba volt.. De aztán jött a korrigálás, azóta csak a száraz részekre használom, pl. a lábszáramon, ami pár perc alatt gyönyörűen beszívja a krémet, és 10 perc után maradéktalanul megszűnik a ragacsos, ragadós érzés. Ráadásul elég 2 naponta használnom. Puha és hidratált lesz tőle a bőröm. Az illata eloszlatás közben még tipikus savanykás Garnier illat, ami lassan enyhén édeskés, gyümölcsös, mangós illattá szelídül, ami 1-2 óra után szép lassan eltűnik. Kellemes krémecske, egy extra száraz bőrrel nem tesz csodát, de nekem pont megfelel, úgy, ahogy van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 5.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak