Garnier Intensive 7 Days Ultra Hidratáló Testápoló Tej Mangóolajjal Száraz Bőrre

Garnier

Ár:   1366 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. január 10.

Kategória:   Testápolók

Bőrpuhító testápoló tej L-Bifidusszal (Bifidus-lizátum) és természetes alapú Mangóolajjal, melyet kifejezetten a száraz, érdes bőr hidratálási igényeinek megfelelően választottak ki, a hidratáltság érzetért, ami 7 napig is érezhető, négy hét folyamatos használat után.

Selymes állag; Gyors beszívódás; Nem zsíros

Bőrgyógyászatilag tesztelt; Érzékeny bőrön tesztelt; Színezékmentes.

dorci993

2014. augusztus 5.

Nagy reményekkel vettem meg, de...az illata nem túl kellemes, viszont hamar beszívódik,nem hagy zsíros érzést maga után, de másnap már a világon semmit sem érezni, mintha nem is használtam volna. Féláron vettem még pár hónapja, de nem nagyon akar fogyni, van jobb testápolóm is; persze ha már megvettem, valahogy elhasználom, de tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

panka123

2014. július 31.

Utálom a testápolókat, a ragacsos, fullasztó érést amit maguk után hagynak.. De ezt nagyon szeretem. Könnyen beszívódik és jó illata van, a bőröm hihetetlenül puha lett tőle. Ilyet eddig más testápolóknál nem tapasztaltam, kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 31.

White Tea

2014. július 8.

Ez egy szuper testápoló! Könnyen beszívódik és kevés kell belőle! Én általában hamar elhasználom még a nagyobb kiszereléseket is, de nagyon sokáig tartott a nagy flakon :) Újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

Bnemrita

2014. június 30.

Jelenleg ezt használom. Szeretem. Könnyen beszívódik, hidratál (arcra nem szabad kenni!) és jó az illata. Megérdemli az 5 *-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 30.

Petrus022

2014. június 29.

Nem rossz, de a Neutrogena közelébe se ér... szerintem. Nem volt rossz egy próbára de nem venném/veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

Reni91

2014. június 28.

Nagyon könnyen, gyorsan beszívódik (pedig nem száraz a bőröm), jól hidratál és az illata is kellemes Csak ajánlani tudom! Nekem mindig nehéz volt testápolót választani, mert sosem szívódott be semmi, de ez nagyon jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.

missmarple

2014. június 26.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de annyira nem vált be. Az illata sem kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 26.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de annyira nem vált be. Az illata sem kellemes

blankapanka

2014. június 21.

hát ha nem is 7 napig,de 3 napig minimum hidratáltá teszi a bőrmet.ezt eddig más testápolóval nem értem el,mindig csak a következő fürdésig bírták.akciósan vettem a nagy kiszerelést 1000Ft-ért,de teljes áron is újra venném,mert megéri a pénzét,és még nem találtam jobbat.az illatát és az állagát is szeretem,és az adagolójából sem ömlik és nem is fröcsög a krém.szeretem nagyon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 21.

candus

2014. június 14.

A DM-ben a testápolók előtt álldogáltam, nem tudtam eldönteni, hogy mit is akarok igazán. Valahogy mégis erre esett a választásom -lehet, mert akciós volt? Az eddigi használatokból kiindulva ez egy kellemes testápoló, könnyű, hamar beszívódik, viszont nem táplál eléggé. A nagyon száraz bőrön ez nem fog segíteni, a picit szárazon azért már igen :) Egynek jó, de nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni -pláne, hogy mire elfogy, be fog jönni a tél :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 14.

yorkshirerosesamy

2014. június 14.

Én nagyon vártam hogy kipróbálhassam ezt a testápolót,mert nagy kakaóvaj,kókusz stb. illatmániás vagyok,de ez most nekem nem tetszik,kifejezetten kellemetlennek találom az illatát.
Állaga számomra túl zsíros,sokáig tart mire a kézfejemen beszívódik a bőrömbe.
Nem valószínű hogy újra rendelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 14.

Állaga számomra túl zsíros,sokáig tart mire a kézfejemen beszívódik a bőrömbe.
Nem valószínű hogy újra rendelem.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak