Garnier Intensive 7 Days Ultra Hidratáló Testápoló Tej Mangóolajjal Száraz Bőrre

Garnier

Ár:   1366 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. január 10.

Kategória:   Testápolók

Bőrpuhító testápoló tej L-Bifidusszal (Bifidus-lizátum) és természetes alapú Mangóolajjal, melyet kifejezetten a száraz, érdes bőr hidratálási igényeinek megfelelően választottak ki, a hidratáltság érzetért, ami 7 napig is érezhető, négy hét folyamatos használat után.

Selymes állag; Gyors beszívódás; Nem zsíros

Bőrgyógyászatilag tesztelt; Érzékeny bőrön tesztelt; Színezékmentes.

emagdi

2014. június 5.

Hirtelen ötlettől vezérelve vettem egy ilyen testápolót, nem néztem utána előtte a neten, hogy mik a vélemények.
Nekem nagyon bevált, kicsit géles-zselés az állaga, nekem gyorsan beszívódik a bőrömbe, az illata is kellemes, jól hidratál. Nem marad utána zsíros-csillogós réteg a bőrömön.
Szerintem körülbelül ennyit kell tudnia egy ilyen általános testápolónak, ezt ez maximálisan hozza, nekem ötös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 5.

Lisien

2014. május 25.

Nekem a kézkrémhez hasonlóan ez se vált be. Ragacsos érzetet hagy maga után és egyáltalán nem éreztem a bőrömet tőle hidratáltnak. Este használtam, de másnap reggel is még kissé ragacsos volt a bőröm tőle. Az illata is olyan átlagos számomra. A kézkrémhez hasonlóan ezt is csak akciósan vettem meg. Az összetevői nekem sem tetszenek. Inkább próbálkozom valami mással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 25.

s_kitty

2014. május 12.

az őszibarackos 300 valamennyire van akciózva a rossmannban :)) beszereztem egyet

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 12.

lavander

2014. május 9.

Nagyon jól hidratál, csak kicsit sokallom az árát.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 9.

Nagyon jól hidratál, csak kicsit sokallom az árát.:)

1999

2014. április 6.

Nem igazán szeretem. Az illata finom és a hidratálása se olyan rossz, de valahogy nem az igazi. Nagyon folyékony, és gyenge a kupakja. Ha fejel lefelé van mondjuk a táskámban, akkor nemegyszer kifolyt már.Sokat kell várni a beszívódására, ami különösen rossz, ha az ember szinte beájul az ágyba a fáradtságtól fürdés után. Az összetevői is lehetnének jobbak. Találkoztam már 1000x jobb testápolókkal is. Biztos, hogy nem fogom újravenni. Egyáltalán nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 6.

_-Mia-_

2014. február 18.

Meglepő, hogy a legjobb testápolók közt látom ezt is... Az én ízlésemnek nagyon folyékony, és a száraz, húzódásra hajlamos bőröm nem szívja be gyorsan: ragacsos maradok tőle.... (pedig testvajakat használok így, hideg időben, ahhoz hasonlítom!) Nem kellemes érzet, amit nyújt fürdés után :( Az illatával nem lenne baj, bár az is olyan semmilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

kissenikor

2014. február 14.

Szerintem ez egy átlagos testápoló, semmi extra. Az ára elfogadható, a bőröm jól beszívja, nem hagy zsíros érzetet maga után. Az illatával vannak gondjaim, szerintem az "utóillata" olyan savanykás, szúrós szagú, nem tudom mihez hasonlítani, nem jön be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 14.

alllmond

2014. január 24.

semmi különös,átlagos krém. kellemes az illata,és kisebb kiszerelést kellett volna választanom,mert jobban szeretem a baba tusfürdőhöz hasonlító illatokat. nem hidratált túl erősen sajnos,egyáltalán nem tart sokáig. nyáron a lábamra használtam,kenegetésre csak úgy jó volt. nem veszem újra:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 24.

nyami

2014. január 21.

Nagyon durván száraz (mondhatni porzó) bőrön ez sem segít, de mikor megjelent ez a krém a piacon pont kirepedezett az oldalamon a bőr (csak úgy, magától), és ez volt az egyetlen krém, ami nem marta, és ápolta is. Azóta is készenlétben csücsül a fürdőszobapolcon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

Thirteen

2014. január 17.

Számomra a sok testápoló közül ez vált be a legjobban, főleg mert tényleg beszívódott, én is utálom a bőrömön azt az érzést, mikor nem szívódik be a krém és ragad. Most a Rossmannba elég jó áron lehet kapni, a nagyobbik kiszerelés csak 999 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 17.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak