Garnier Intensive 7 Days Ultra Hidratáló Testápoló Tej Mangóolajjal Száraz Bőrre

Garnier

Ár:   1366 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. január 10.

Kategória:   Testápolók

Bőrpuhító testápoló tej L-Bifidusszal (Bifidus-lizátum) és természetes alapú Mangóolajjal, melyet kifejezetten a száraz, érdes bőr hidratálási igényeinek megfelelően választottak ki, a hidratáltság érzetért, ami 7 napig is érezhető, négy hét folyamatos használat után.

Selymes állag; Gyors beszívódás; Nem zsíros

Bőrgyógyászatilag tesztelt; Érzékeny bőrön tesztelt; Színezékmentes.

nikus23

2014. január 11.

A baratnomtol kaptam ajandek csomagban es nekem nagyon bejott. Gyorsan beszivodik, nem ragad, jo illata van, jol hidratal es meg harmadik napjara is puha es sima tole a borom... remelem hosszu tavon is ilyen jo lesz. Ajanlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 11.

Đóri

2013. december 1.

Kellett pár hét míg végre lett akciósan, azóta mindig figyelem. 1700ft-os áron tuti nem venném meg a 400ml-sét, de 990-ért már ki lehet fogni rossmannban vagy tescoban. Hát őszintén ámulok, már két hónapja használom és tökéletes, sőt csak heti egyszer kenem be vele magam, mert lusta disznó vagyok minden nap kenceficézni mindenem, de így, hogy mindig ugyan azon a napon használom egy héten nagyon bejött ez a 7 nap ahogy rá is van írva, pedig azt hittem, hogy na ez biztos kamu, de nem. Sok olcsó testápolót kipróbáltam már, azokat ha napi szinten használtam nem hidratálta annyira a bőröm, mint ez, amit csak heti egyszer. Durva. Semmi kiszáradt bőr, semmi. Az illatát is szeretem meg, hogy gyorsan felszívódik. Azt hiszem megtaláltam a kedvencem, köszönöm krémmánia.hu :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

noemibako20

2013. november 15.

Kedvenc testápolóm, nagyon jól hidratál. De tényleg sok a rossz összetevő, így csak 4-esre tudom értékelni..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 15.

ratatu

2013. november 14.

Katasztrófa... Mint minden Garnier termék... És elszomorító, hogy még mennyien használják ezeket... Lehet rövidtávon jó, ápolnak, vagyis úgy tűnik, de hosszútávon több kárt tesz a bőrben... Én használtam sokáig, és eleinte bejött... Majd mindegy mennyit kentem magamra, még jobban kiszáradtam, fél év volt, hogy a megfelelő krémekkel helyreálljon a bőröm egyensúlya... Az összetevők... Atyaég... Senkinek nem ajánlom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

Daisyyy

2013. november 14.

Nagyon jó az illata! Hamar beszívódik, nagyon elégedett vagyok vele, nagyon jó kis testápoló, semmi zsíros érzetet nem hagy. Pár perc után már lehet is felöltözni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 14.

violetta95

2013. november 9.

Soha tobbet.. ennel rosszabbat meg nem hasznaltam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 9.

Soha tobbet.. ennel rosszabbat meg nem hasznaltam

PiciBia

2013. november 7.

Szerintem nagyon jó kis testápoló, gyorsan beszívódik, finom az illata és tényleg puha lesz tőle a bőröm! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

Willow

2013. október 18.

Az én hideg-meleg váltakozásra könnyen száradó bőrömet nem hatotta meg hosszú távon. Nemhogy 7 napig tartana, naponta többször kellene kenni, hogy tartós legyen a hatása, és a porózus részeken sem sokat segített. Tényleg kicsit izzadt érzést hagy maga után és nem szívódik be 100 százalékosan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

rozsakarker

2013. október 14.

Finom az illata,hamar beszívódik,és puhává teszi a bőrt.kár hogy az összetevők miatt szoptatáskor végéig nem használhatom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 14.

tfdorii

2013. október 6.

egyik legjobb testápoló! én csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

egyik legjobb testápoló! én csak ajánlani tudom! :)

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak